Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, chojny napisał:

Miało być STi w "haczu" a jest ToyToy a STi ubite... :cry:

 

Lanos MY08 był Subarową herezją ale to był jednak optymalny sprzęt a wiadomo to od czasów Lanci Delty Integrale, teraz Toyota zrobiło dokładnie to samo. 

 

 

 

2023-toyota-gr-corolla-circuit-edition-exterior.jpg

6462ddbae7ec72f3e36f1325fa6f492e.jpg

Lancia-Delta-Integrale-1-680x345-c-center.jpg

Lanos byl OK mial tylko zly silnik pod maska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kukson napisał:

To nie będzie auto na trasę. Jeździłem tak CTR ale dałem sobie spokój bo przy 140 już robi się głośno ale znośnie, a dwa bak mały i trzeba robić pit stopy na tankowanie. Corolla pewnie będzie miała tak samo.  

takie S/RS3, A35/45, M135i, Foka ST/RS jak najbardziej nadają się na trasy. Nie są to samochody których jest to naturalne środowisko, bo jak ktoś robi to regularnie to lepszym wyborem będzie coś innego i na pewno będzie to przyjemniejsze i wygodniejsze. Jednak spokojnie użytkując je na co dzień można je tak wykorzystać od czasu do czasu, tym chyba bym miał obawę lecieć od stacji do stacji z prędkościami 200+

 

8 godzin temu, turdziGT napisał:

Wiesz technologia poszła do przodu,  jeszcze nie tak dawno 400KM z 2.0L to byl kosmos po czym Mercedes pokazał wszystkim ze 420 nie jest niczym slecialnym. 

jak najbardziej, tyle że w wielu przypadkach ten krok do przodu spowodował ograniczenie żywotności wielu urządzeń. Dokładając, a raczej zabierając cylindra i pojemności, nie sądzę że przyczyni się to do żywotności. A od takiego samochodu właśnie tego bym oczekiwał żeby spokojnie go na co dzień użytkować. Zważywszy że silnik mają, bo w Suprze tez montują jakiegoś 2.0. Ja w tym wypadku jednak raczej poszedłbym szukać co innego, a do Toyoty jak już to zawitałbym Momo wszystko po Yarisa.

Niemniej zakładam że sprzedawać się będzie bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, radekk napisał:

takie S/RS3, A35/45, M135i, Foka ST/RS jak najbardziej nadają się na trasy. Nie są to samochody których jest to naturalne środowisko, bo jak ktoś robi to regularnie to lepszym wyborem będzie coś innego i na pewno będzie to przyjemniejsze i wygodniejsze. Jednak spokojnie użytkując je na co dzień można je tak wykorzystać od czasu do czasu, tym chyba bym miał obawę lecieć od stacji do stacji z prędkościami 200+

 

jak najbardziej, tyle że w wielu przypadkach ten krok do przodu spowodował ograniczenie żywotności wielu urządzeń. Dokładając, a raczej zabierając cylindra i pojemności, nie sądzę że przyczyni się to do żywotności. A od takiego samochodu właśnie tego bym oczekiwał żeby spokojnie go na co dzień użytkować. Zważywszy że silnik mają, bo w Suprze tez montują jakiegoś 2.0. Ja w tym wypadku jednak raczej poszedłbym szukać co innego, a do Toyoty jak już to zawitałbym Momo wszystko po Yarisa.

Niemniej zakładam że sprzedawać się będzie bardzo dobrze.

W Suprze jest silnik z BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, turdziGT napisał:

W Suprze jest silnik z BMW.

a to coś złego, nie wiem jaki to silnik, ale sama kwestia wsadzenia czegoś innego producenta nie są raczej problemem.

W Suprze BMW, w GR86 z Subaru, w Priusie pewnie jakiś Bosch:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści z segmentu hothachy na kwiecień są takie.

 

Dziś otrzymałem informację że polfitowy focus st jednak nie wjedzie na salony w tym roku. W sumie chyba żaden nie wjedzie.

Ford się boryka i wstrzymał zamówienia na focusy, także nie można nawet zamówić.  Wykreślam go z listy potencjalnych następców Skodziny.

 

Można za to Megane RS na lipiec br wyrwać. To ostatki tego modelu i dealerzy mają pobukownaych kilkanaście sztuk które jeszcze można modyfikować pod siebie. Cena hmm. Katalogowa. Rabatowanie ZERO. Trophy wychodzi ok 200k:facepalm:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści z segmentu hothachy na kwiecień są takie.
 
Dziś otrzymałem informację że polfitowy focus st jednak nie wjedzie na salony w tym roku. W sumie chyba żaden nie wjedzie.
Ford się boryka i wstrzymał zamówienia na focusy, także nie można nawet zamówić.  Wykreślam go z listy potencjalnych następców Skodziny.
 
Można za to Megane RS na lipiec br wyrwać. To ostatki tego modelu i dealerzy mają pobukownaych kilkanaście sztuk które jeszcze można modyfikować pod siebie. Cena hmm. Katalogowa. Rabatowanie ZERO. Trophy wychodzi ok 200k:facepalm:
 
 
 
 

To i tak dobrze ja gr corolla ma kosztować ponad 220k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Was martwic, ale nie bedzie mozna kupic Corolli GR w EU.....
Światowa premiera sportowej Toyoty GR Corolli - Toyotanews.eu - Newsroom Toyota Central Europe

No to zostaje przy STI , ale kanał z tego UE pod tym względem , wole remontować silnik , niż wydawać ponad 300k na rs3 które tez było moim targetem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GrYzLy napisał:

Nie chce Was martwic, ale nie bedzie mozna kupic Corolli GR w EU.....

Światowa premiera sportowej Toyoty GR Corolli - Toyotanews.eu - Newsroom Toyota Central Europe

To chyba jakis blad inaczej nie robili by tyle hypeu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić 4 cylindry i spełniać europejskie normy...i jak nie lubię Merca to ta bryła kombi jest fajna...no i nie ma ramek. A gdzie nasze Subaru? Utyło i zrobiło się przysadziście amerykańskie w stylistyce aut koreańskich z lat 90-tych. Taki wstyd :facepalm:

 

 

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Neutrino33 napisał:

 

A mnie w sumie to przestało przeszkadzać. Po tylu latach to już chyba wiedzą jak poustawiać samochód by pomimo FWD prowadził się w miarę neutralnie.

To nie o to chodzi. Samochód z tej wielkości z taka mocą staje się kompletnie bezużyteczny na wszystkim co nie jest suchym asfaltem. Jak tylko popada to zabawa sie kończy a w takiej Corolli GR dopiero zaczyna. 

Szkoda bo poprawili największą wade czyli wyglada. Wystarczyło by dmuchnąć w ten silnik 350KM co spokojnie zniesie podpiąć AWD i można by grać w grubej lidze razem z A45 czy RS3. 

  • Super! 2
  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...