Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Adi napisał:

Często wklejacie filmy tego gościa, które trwają kilkanaście minut, a obrazują tylko przyspieszenie na kresce.

Nuuuuda, nie pokazuje to w pełni auta.

Aż tu nagle, gość potrafi zrobić dobre porównanie dwóch aut. 

Trochę ryzykowne porównanie, z góry przesądzone, ale fajne ;)

Wiem, że to nie HH, ale w tym wątku to norma.

 

 

 

 

 

 

Widzialem to parę dni temu, spodziewałem się lepszego wyniku alfy zwłaszcza, że cenowo chyba bardzo podobnie stoją. Do przewidzenia było, że Giulia przegra, ale te 1.5s na tak krótkim torze to przepaść. 

Edytowane przez viggen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 8.08.2021 o 20:41, turdziGT napisał:

 

Dobra, zawsze wiedziałem że mocne hot-hatch-e czterobuty są szybkie ale nie sądziłem że aż tak? Trochę nie mogę w to uwierzyć, może jest po prostu ogromny przeskok jakościowy w kwestii opon? Już nie mówię o Veryonie bo to mocna ale ciężka krowa ale GT3? Cayman? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom 10-15 lat, to ogromny skok technologiczny w wielu kwestiach.
W oponach jest ogromny postęp, ale też efektywność zawieszenia, szybkość działania skrzyni biegów, niesamowita elastyczność współczesnych silników, mimo nominalnie podobnej mocy, efektywniejsze szpery, itp.


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2020 o 15:12, eddie_gt4 napisał:

Mój ci on! :yahoo:

 

Może i nie zupełnie hot-hatch, ale to jest autko, które bardzo mi przypadło do gustu i na które od dawna ostrzyłem zęby :mrgreen:

 

Udało się wyrwać jedną z ostatnich nie-hybrydowych sztuk, dostępnych w Polsce 

 

 

 

20200828_150629.jpg

 

minął rok od zakupu, kilka refleksji...

 

czy kupiłbym jeszcze raz? jak najbardziej :thumbup:

czy chciałbym jakieś inne auto / HH? tak, ale jeszcze nie teraz (już odkładam kasę na i20N)

 

generalnie z autka jestem bardzo zadowolony, przy moim trybie użytkowania sprawdza się jak najbardziej i nadal sprawia radochę

probiłem kilka delikatnych mod'ów (rozpórki, inne felgi), dosłownie wczoraj poprawiłem główną wadę tego autka, czyli nijaki fabryczny wydech - wleciał kultowy w tym modelu HKS SpecL (-6,6 kg względem serii), udało się wyrwać rozsądnie wycenioną używkę

 

teraz sam czas zająć się "tjuningiem" kierowcy - chciałbym się doszkolić / pojezdzić Swiftem na rozecie u Wróbla (czy z jakimś innym dobrym instruktorem), czas od czasu wybrać się na jakieś amatorskie pojeżdżawki

 

235305233_340246724431713_1639874258180776369_n.jpg

 

242589902_366639431792442_7796609571723584911_n.jpg

 

poglądowa fota wydechu

 

116017474_10219984255730342_2880032638912975625_n.jpg

Edytowane przez eddie_gt4
  • Super! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2021 o 08:56, eddie_gt4 napisał:

 

minął rok od zakupu, kilka refleksji...

 

czy kupiłbym jeszcze raz? jak najbardziej :thumbup:

czy chciałbym jakieś inne auto / HH? tak, ale jeszcze nie teraz (już odkładam kasę na i20N)

 

generalnie z autka jestem bardzo zadowolony, przy moim trybie użytkowania sprawdza się jak najbardziej i nadal sprawia radochę

probiłem kilka delikatnych mod'ów (rozpórki, inne felgi), dosłownie wczoraj poprawiłem główną wadę tego autka, czyli nijaki fabryczny wydech - wleciał kultowy w tym modelu HKS SpecL (-6,6 kg względem serii), udało się wyrwać rozsądnie wycenioną używkę

 

teraz sam czas zająć się "tjuningiem" kierowcy - chciałbym się doszkolić / pojezdzić Swiftem na rozecie u Wróbla (czy z jakimś innym dobrym instruktorem), czas od czasu wybrać się na jakieś amatorskie pojeżdżawki

 

235305233_340246724431713_1639874258180776369_n.jpg

 

242589902_366639431792442_7796609571723584911_n.jpg

 

poglądowa fota wydechu

 

116017474_10219984255730342_2880032638912975625_n.jpg

Ale śmieszny ten wydech.

 

BTW super wyglada na tych felgach :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ogromny / jeszcze większy "na siłę" dolepiony tablet, obsługa klimatyzacji teraz w pełni "dotykowa", no-name fotele zamiast Recaro, imho zmiany raczej na minus niż na plus... w Polsce tych prawie nie ma, nie sądzę, że FL coś tu zmieni

Edytowane przez eddie_gt4
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bosman napisał:

Ciekawe kto pierwszy zrobi tablet zamiast przedniej szyby....

Irytująca ta tabletoza motoryzacji

https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/x-59-cichy-samolot-naddzwiekowy-nasa-z-silnikiem-f-18-hornet-czym-zaskakuje/wfd04gl#slajd-4

poczekaj:mrgreen:

 

51 minut temu, Adi napisał:

Wszyscy śmiali się z Mercedesa, że tabletami strzela sobie w kolano....tymczasem, zresztą jak zwykle, wyznaczył trend w motoryzacji.

tyle że Merc ma to jakoś wkomponowane i na żywo w wielu prezentuje się całkiem przyzwoicie, na pewno nie na doklejone na zasadzie zapomnieliśmy to wkleimy tablet. Natomiast wielu innych producentów niestety idzie drogą tego doklejania ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wymyślają żeby tylko skupić się nad ustawieniami podczas jazdy , ja tam wole skupić się na drodze niż na trafianiu w przyciski dotykowe na konsoli
Dziękuje za takie auta , wole moje STI , nie będę na razie zmieniał auta bo wole auta sportowe analogowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bosman napisał:

Ciekawe kto pierwszy zrobi tablet zamiast przedniej szyby....

Irytująca ta tabletoza motoryzacji

 też  mnie to drażni , bardzo i fejkowe wydechy, oczy mnie bolą jak na to patrze.  Nie moge się z z takim trendem pogodzić. Na szczescie jeszcze coś tam jest normalnego na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...