Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wysra silnika bo bo nie mówię o szicie z Allegro za 100 zł tylko o porządnych produktach od kilku niemieckich firm (np. Brabus lub SpeedBuster) - na forum AMG ludzie dużo tego mają i jeszcze nie widziałem żeby komuś silnik wysrało.

 

380 KM jest fajne przez tydzień, potem chce się więcej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysra silnika bo bo nie mówię o szicie z Allegro za 100 zł tylko o porządnych produktach od kilku niemieckich firm (np. Brabus lub SpeedBuster) - na forum AMG ludzie dużo tego mają i jeszcze nie widziałem żeby komuś silnik wysrało.

 

380 KM jest fajne przez tydzień, potem chce się więcej :P

Nie ma znaczenia kto to robi bo zasada dzialania jest tala sama.roznia jest taka ze badziewnym boksen tracisz moc a tym markowym zyskasz moze 10 km bo oszukuje Wieksza iloszc parametrow.

Pieniadze wyrzucone w błoto w samochodzie za dwie paki.

Ja juz sie nauczyłem.Jezeli cos robić to tylko program i nic wiecej.Kazda inna modyfikacja to strata pieniędzy czasu i praktyczności auta a co byś na koniec końców nie zrobił to i tak bedzie mało.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ale sa to bardzo drogie konie bo sam box jest relatywnie drogi a przyrost mały a po gwarancji i tak pewnie robisz program wiec wydaje sie dwa razy na to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ale sa to bardzo drogie konie bo sam box jest relatywnie drogi a przyrost mały a po gwarancji i tak pewnie robisz program wiec wydaje sie dwa razy na to samo.

Drogie, ale z mocą nie jest tak źle. W 2.0 TFSI z 252 powinno wypluć 300 KM.

Oczywiście co program, to program. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewnym forum związanym z Mercami dużo ludzi grzebie z samochodami i jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś stracił gwarancję i odradzał innym boxa.

Na rf  też jest podforum amg. Jest tam dużo informacji. Montują boxy, jadą na hamownie przed i po, mierzą racelogikiem przed i po... Są zadowoleni z tego , co czytałem.

Edytowane przez marcinwrxsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum tez sporo osób w starszych GTekach jeździło na MBC i sobie chwalilo.Mamy wolność słowa wiec każdy moze mieć swoje zdanie na dany temat i tego sie trzymajmy.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to ze bronię ale biorąc pod uwage ze zazwyczaj w takich próbach biorą udział profesjonalni kierowcy wyscigowi śmiem twierdzić ze na tylu km toru wkładka mięsna odgrywa spora role.

Niemniej jednak jak testowałem RSa przyznam bez bicia ze spodziewałem sie wiecej po 350KM a tym czasem moje byle STI 04 ukrywało dupę przy tym RSie a miało tylko 320KM.

Co do czasów Focusa to AMS ma swojego testera i robi swoją statystykę.

 

http://www.auto-motor-und-sport.de/rundenzeiten/supertests/

 

Na jej tle czas Focusa wcale nie wygląda tak źle. Jak usłyszałem że zrobił ring w 8:06 to pomyślałem że słabo w porównaniu z klasowymi konkurentami. Ale po dogrzebaniu sie do tej tabeli to ten czas wygląda naprawdę dobrze.

Jest o 9 sek szybszy od Civica Type R a za sobą ma między innymi A45 AMG czy Golfa R.

 

Ciekawostką tej tabeli są spore różnice między czasami producentów a czasami AMS. Tajemnicą poliszynela jest że producenci w mniejszym lub większym stopniu "przygotowują" samochody do bicia czasu na ringu co tutaj widać. Testy AMS wydają się pokazywać bardziej realne czasy seryjnych samochodów.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewnym forum związanym z Mercami dużo ludzi grzebie z samochodami i jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś stracił gwarancję i odradzał innym boxa.

 

Ja sie odnosilem jedynie do twierdzenia, ze "serwis nie będzie w stanie się dowiedzieć że coś było wpinane" :) Nie twierdze, ze boxy wyrzadily szkode, bo nie mam informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na pewnym forum związanym z Mercami dużo ludzi grzebie z samochodami i jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś stracił gwarancję i odradzał innym boxa.

 

Ja sie odnosilem jedynie do twierdzenia, ze "serwis nie będzie w stanie się dowiedzieć że coś było wpinane" :) Nie twierdze, ze boxy wyrzadily szkode, bo nie mam informacji na ten temat.

 

 

Wiem wiem, no ja właśnie odnośnie tego że gdyby chłopaki mieli jakieś problemy z serwisem to by napisali - więc albo nie ma problemu albo serwis się nie czepia :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawosta wyglada na to ze S4 , 340i i C43 AMG bedą mieli konkurenta w postaci mocniejszej odmiany Giuli Veloce.Nic tylko sie cieszyć i modlić o kombi :)

 

http://www.motor1.com/news/131243/alfa-giulia-veloce-to-launch/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawosta wyglada na to ze S4 , 340i i C43 AMG bedą mieli konkurenta w postaci mocniejszej odmiany Giuli Veloce.Nic tylko sie cieszyć i modlić o kombi :)

 

http://www.motor1.com/news/131243/alfa-giulia-veloce-to-launch/

Piękne auto, parametry też. Jest jedna wada, alfa ma 350KM z 2.0 i można powiedzieć, że to już gdzieś przy granicy tego co można w cywilnym aucie wyciągnąć z 2.0. Konkurenci mają podobną moc, ale przy większej pojemności i liczbie cylindrów, więc tam rezerwy są dużo wyższe, +100KM nie ma problemu.

Jak się nie myśli o modach, itp. to wtedy tej wady nie ma, może jeszcze, że większy silnik będzie miał lepszy dół.

Edytowane przez Korton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...