Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe porównanie STi z Megane. Po tym jak z pegim zamieniliśmy się samochodami jakiś czas temu, mam bardzo podobne przemyślenia. Wiele razy pisałem że dla niektórych betonowy zawias meganki może być trudny do zniesienia. Mi nie przeszkadza ale fakt jest taki że STi przy megance jest jak komfortowa limuzyna.

 

https://www.carthrottle.com/post/can-a-fwd-renault-megane-275-trophy-really-take-on-the-awd-subaru-wrx-sti/

 

12eca4d9f0aff15c5baf4eda8768e787.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeździliśmy z 4motors w Kielcach. To Subaru Antoniego Rożka, udostępnia mu je na Barbórkę. Miko wykręcił wczoraj nim najlepszy czas dnia.

 

Ale żeby nie był taki zupełny OT to meganką też nie było najgorzej ;) choć do Miko mi daleko. Gość wsiadł za kierownicę meganki i od razu na pierwszym okrążeniu zrobił czas lepszy ode mnie o 3 sek. Jadąc "ostrożnie" nie swoim samochodem, którego nie znał.

 

238b395a46c39f59aee195d39dd58b2c.jpg

 

fe572858f8fcd1cd797536f0913f4526.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...Pandą to ja się w zyciu juz najezdziłem

 

 

Twingo to ciekawy wóz, mały, zwrotny i z tylnym napędem :) jakby jeszcze można było mu ESP wyłączyć to można by fajnie się pobawić, także Panda to to na pewno nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie.Fakt rwd plus silnik turbo(mały remapik plus wydech ;-))  daje mu juz milion propsów.Ostatnio ktoś tu pisał że szkoda że twingo nie bedzie w RSie więc wrzuciłem. Ja bym jeżdził.Mikro HH a ile funu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i "Cupra" brzmi lepiej niż "Golf eR"  ;)

kupra

 

no nie wiem  :)

 

Golf to Golf, wszystko jedno czy prawdziwy, czy "lepszy od Subaru" czy "z hiszpańskim termperamentem"...

Przymierzałem się do wszystkich trzech wcieleń tego zła :) i jakkolwiek dobre technicznie by nie były, to jakoś siedząc w środku smutno się tam czuję, a z zewnątrz też mam dejavu z połową aut na ulicy.

Już wole wymieniać UPG  :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...