Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Jaca68 napisał:

Ciągnik siodłowy i wszystko jasne. To do tej Blecharczyk miało iść co durne filmy z ciężarówki publikuje. W sumie podobna, tez blondynka. :OO:

No raczej nie Iwonka, bo ona jeździ tandemem :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Aga napisał:

Dostałam maila od pani z policji, z załącznikiem, który ani nie jest do mnie zaadresowany (zamazałam odbiorcę), ani nie ma nic wspólnego z moim zgłoszeniem. Co więcej, 24 sierpnia nie byłam w Sobieszewie, tylko na Krecie :mrgreen:

 

Screenshot_20220104_142059.jpg

 

Oczywiście, odpisałam tej pani ;)

Czekam na ciąg dalszy :mrgreen:


Uważaj, żeby się nie okazało, że byłaś niedysponowana i pojazd z Twojego filmu był jednak ciągnikiem. :krecka_dostal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, rafacon napisał:


Uważaj, żeby się nie okazało, że byłaś niedysponowana i pojazd z Twojego filmu był jednak ciągnikiem. :krecka_dostal:

Wszystko możliwe, pieczątki w paszporcie przecież nie mam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuzi4 napisał:

taki trochę inny "cham" :D wybiło mi korki...

 

 

Ona po prostu widząc samochód (i pewnie mając już pewne niemiłe doświadczenia w podobnych sytuacjach) stosownym gestem powstrzymała wszelkie możliwe działania prowadzącego pojazd :upside-down-face_1f643-small:

Jako rowerzysta miałem już trzy wypadki, kiedy kierowcy wymuszali na mnie pierwszeństwo...no bo przecież rowerzysta ustąpi, nie będzie się pchał pod koła. Rozumiem zachowanie tej Pani...ale zgadzam się, ona chyba nie wie która to jest prawa ręka i w którą stronę chce skręcać jednak :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja. Pierwszego znaku kierowcy nie widzą oczywiście, to za drzewem postawiono kolejny zakaz :mrgreen:

Tam permanentnie jest zastawiony chodnik przez parkujących gości z pobliskiego hotelu i innych turystów ;)

 

Co więcej, pomiędzy 2 i 3 drzewem jest zjazd do garażu, który dla wielu osób jest skrzyżowaniem odwołującym zakaz :facepalm: 

 

20220113_093659.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pozdrawiam" Pana, który wymusił mi pierwszeństwo na rondzie (musiałem awaryjnie zahamować  do zera byśmy się dzióbkami nie pocałowali), po czym pomyślał, że go wpuszczam :facepalm: i chciał jechać dalej. Na moje popukanie w czółko odpowiedział środkowym palcem :czerwona: ale już na delikatne popukanie w  boczną szybkę to zaczął wzrokiem sprawdzać czy mu się sznurówki nie rozwiązały przypadkiem.  B)

Nie kopałem leżącego bo to służbowa skoda była. Po zjeździe z Ronda, ani razu już się na auto i jego samego nie spojrzałem, chociaż chwilkę jechał za mną.  Nie chciałem prowokować ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dzisiaj Yanosika po długiej przerwie i co ja 'paczę' ? 
27 tyś km, 212 podziękowań,  styl jazdy .... 6,3 - tylko ? :facepalm:
 

Mam 7,7 … tzn. co? Jesteś większym „chamem na drodze” czy ja ? (nawiazując do tematu wątku )
Ciekawe jak to liczą ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...