Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie idiotów lepiej olewać bo szkoda czasu i nerwów zeby się wkurzać. Ale tu sytuacja o tyle ciekawa że prawdopodobnie to był forumowicz, ciekaw jestem czy ktoś się przyzna. Przy okazji warto się zastanowić jak kazdy z nas jezdzi bo jednak wszyscy jestesmy rozpoznawalni bardziej lub mniej. A może gość przedstawi sytuację jakoś inaczej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może gość przedstawi sytuację jakoś inaczej

Może np. tak:

Przepraszam za ten palec, ale zwyczajnie się wkurzyłem. Kolega zamiast skupić się na jeździe to w kółko gadał przez telefon, pstrykał nim foty i nie chciał mnie wpuścić.

No i mnie poniosło :oops::oops::oops:

 

 

 

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może gość przedstawi sytuację jakoś inaczej

No właśnie, bo na razie znamy sytuację tylko z jednej strony i już posypały się oceny.

Życie nie jest czarno białe i może ten paluszek był odpowiedzią na innego paluszka? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kierowcy Subaru ostatnio mocno nie w formie. Mój wpis z 7 maja w Pozdrawiamy się:

 

"Serdeczne pozdrowienia" dla jakiegoś imbecyla z niebieskiej imprezy (prawdopodobnie GT), nr rej WD, WG lub WO, który wypalił do mojej niepełnosprawnej koleżanki "jak jeździsz tłusta k...??" w światęczne 3 maja, gdzieś pomiędzy Zambrowem a Białymstokiem. Bo wg. niego za wolno jechała...

 

Mam nadzieję, że nikt z forum.

 

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też miałem dziwne spotkanie z forumowiczem, ale nie w tym stylu. Podjechałem na myjnię a tu patrzę stoi tubowanna z trzodą na lusterku (chyba na grodziskich blachach) no to ja kulturalnie otworzyłem okno i wtaczając się na stanowisko mówię cześć, a właściciel tak na mnie spojrzał jak by mi chciał w "kły" dać - oczywiście nie odpowiedział. Może też dopiero co kupił auto i myślał, że to na lusterku to jakaś dziwna mordka :D

 

blachy WGM? Kurcze w grodzisku z tego co wiem są dwie turbowanny. Moja i taka srebrna jeszcze (ale nie znam gościa).

 

w każdym bądź razie nie robie groźnych min :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też miałem dziwne spotkanie z forumowiczem, ale nie w tym stylu. Podjechałem na myjnię a tu patrzę stoi tubowanna z trzodą na lusterku (chyba na grodziskich blachach) no to ja kulturalnie otworzyłem okno i wtaczając się na stanowisko mówię cześć, a właściciel tak na mnie spojrzał jak by mi chciał w "kły" dać - oczywiście nie odpowiedział. Może też dopiero co kupił auto i myślał, że to na lusterku to jakaś dziwna mordka :D

 

blachy WGM? Kurcze w grodzisku z tego co wiem są dwie turbowanny. Moja i taka srebrna jeszcze (ale nie znam gościa).

 

w każdym bądź razie nie robie groźnych min :)

 

byle auto kolegi piciu bylo chyba na WGR i zapewne miales (nie)przyjemnosc z nowym wlascicielem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto kto, kto to?

 

Patrząc na zdjęcie odnoszę wrażenie, że to forumowicz [you] :roll:

 

:mrgreen:

 

Mam deja vu... :mrgreen:

 

Tak, Przemeq ma permanenty problem odmieniania "you" przez osoby :wink: :mrgreen:

 

Dziękuję... już się bałam, że się czepiam :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie :!: O co wam chodzi :?: Siedziałem rano nad rzeką z wędką . Środkiem rzeki płynęły kajaki ze spływem i z nimi jakiś starszy opiekun jako ostatni . Nic się nie odzywałem bo takie spływ budzi ryby a nie płoszy . Kilka dziewczyn pokazało mi palec [moderator czuwa] bez słowa i powodu . Pan opiekun nie zareagował . Panienki miały może po 15 lat :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też miałem dziwne spotkanie z forumowiczem, ale nie w tym stylu. Podjechałem na myjnię a tu patrzę stoi tubowanna z trzodą na lusterku (chyba na grodziskich blachach) no to ja kulturalnie otworzyłem okno i wtaczając się na stanowisko mówię cześć, a właściciel tak na mnie spojrzał jak by mi chciał w "kły" dać - oczywiście nie odpowiedział. Może też dopiero co kupił auto i myślał, że to na lusterku to jakaś dziwna mordka :D

 

blachy WGM? Kurcze w grodzisku z tego co wiem są dwie turbowanny. Moja i taka srebrna jeszcze (ale nie znam gościa).

 

w każdym bądź razie nie robie groźnych min :)

 

byle auto kolegi piciu bylo chyba na WGR i zapewne miales (nie)przyjemnosc z nowym wlascicielem :mrgreen:

 

Wlasnie mialem napisac ze to expiciowoz, piciu mowil ze nowy wlasciciel swynie zdejmnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...