Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Moze nie chamstwo ale pewien brak kurtuazji: centrum Gdanska dzisiaj. Subaru impreza na 3 pasmowej drodze w centrum. Zmienia pasy bez kierunkowskaza, mija korek samochodow stojacych na pasie do skretu w prawo po czym z pasa 'na wprost' bezceremonialnie skreca, skracajac sobie czas oczekiwania.

 

Glupio wyszlo tym bardziej ze auto rekalmowalo SJS - szkole jazdy subaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozwolmy traktowac normalnych uzytkownikow drogi ktorzy jezdza w miare ostroznie ( no chyba ze snieg spadnie ) (: jak worki do obijania czy obijania naszych samochodow.

Niech kazdy mierzy zamiary na swoje mozliwosci (: ewentualnie jak widzi totalnego buraka naciowego ktory toczy biala piane z ciuka bo mama go nie zaszczepila z calym miotem (: to kwestia wezwania niebieskich i jechania za gosciem i na biezaca informowania niebieskich gdzie sprawca zagrozenia drogowego jest, niech oni zrobia swoje (:

Jezeli jest mozliwosc to nie pozwalajmy aby chamstwo krolowalo na ulicy mlodych bezstresowo wychowanych, ktorym tatus kupil samochod a jak go rozbija na czyims samochodzie to tatus kupi drugi.

Dobrze ze kupilem ostatnio kamerke (: to tez dziala odstraszajaco i zmniejsza agresje jak gosc dowiaduje sie ze jest nagranie. Chociarz na prawdziwego psychola to i tabletki nie dzialaja (:

Zycze wszystkim powodzenia w omijaniu takich sytuacji i dzialaniu zgodnie z sumieniem.

Chociarz ostatnio mialem tez zdarzenie na tym samym parkingu, jade sobie z pierwszenstwem i nagle gosc volvo wyjezdza z miejsca parkingowego, Strzelilem klaksonem _ gosc z metr od zderzaka mi sie zatrzymal( wczesniej oczywiscie sam po chalulach) pokrecilem glowa (: JUZ NIE WYSIADALEM (: AAAAAaa gosc do mnie pokazuje zebym uwazal jak jade..........

Brak slow!

Cala esencja pokomunistycznego Polskiego narodu |: wyprzec sie swojej winy za wszelka cene!

Zamiast uklonic sie przeprosic, sam gdy nie raz zamulilem zle oceniajac odleglosc pojazdu to po awaryjnych raczki jak do modlenia i przepraszalem goscia ktoremu w ostatecznym rozliczeniu wbilem sie w miejsce.

Coz daaaleko nam do cywilizacji innych narodow bedacych kulturowo wiele poziomow wyzej.

Pozdrawiam wszystkich milosnimow snieznej jazdy

Ps. Trasa na Kazimierz Dolny (: pierwsza klasa (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@heban

 

To o czym piszesz nie wystepuje wylacznie w 'postkomunistycznym narodzie polskim' lecz jest spotykane rowniez wsrod spoleczenstw ktore stereotypowo postrzegalismy jako 'cywilizacyjnie wyzej'.

 

Nie jest u nas az tak zle

 

Pozdrawiam!

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milicjant mam nadzieje, że już został bezrobotnym ale ta baba też święta nie jest i na czerwonym sobie włazi. W drugi dzień świąt też bym taką zdjął bo nic sobie nie robiła z tego że ma czerwone światło i na ulicy jest śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milicjant mam nadzieje, że już został bezrobotnym ale ta baba też święta nie jest i na czerwonym sobie włazi. W drugi dzień świąt też bym taką zdjął bo nic sobie nie robiła z tego że ma czerwone światło i na ulicy jest śnieg.

No właśnie, może jak się teraz przestraszyła, to nast. razem się zastanowi, zanim wejdzie na czerwonym. Mma wiele filmików, na których widać, że piesi robią, co chcą, nawet mam taki, gdzie piesi lezą na czerwonym, zatrzymują się na środku drogi i jeszcze mi wygrażają! Mam też pieszego, młodego (bezstresowo wychowywanego), spokojnie idącego na czerwonym, wygrażającego POLICJI, która na niego zatrąbiła! Co ciekawe, gliniarze nie podjęli interwencji - może kolega? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No właśnie, może jak się teraz przestraszyła, to nast. razem się zastanowi, zanim wejdzie na czerwonym. Mma wiele filmików, na których widać, że piesi robią, co chcą, nawet mam taki, gdzie piesi lezą na czerwonym, zatrzymują się na środku drogi i jeszcze mi wygrażają!

 

Nie wierzę, że piszesz to na poważnie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Milicjant mam nadzieje, że już został bezrobotnym

 

"- W tej sytuacji zapadły takie same decyzje, jakie zapadłyby w stosunku do innego kierowcy. Policjantce, która kierowała radiowozem, zostanie odebrane prawo jazdy. Skierujemy też wniosek do sądu, by wydał stosowne postanowienie w tej sprawie - mówi st. asp. Mariusz Mrozek, rzecznik Komendy Stołecznej Policji. - W mojej ocenie doszło tu przynajmniej do trzech wykroczeń. Nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu. Za to wykroczenie można otrzymać mandat w wysokości 350 zł i 10 pkt karnych. Kolejne to zmiana pasa ruchu na przejściu dla pieszych i brak sygnalizacji tego manewru kierunkowskazem.

Po odebraniu prawa jazdy policjantka nie będzie już mogła pełnić służby w drogówce. Zostanie przeniesiona do wydziału ochrony placówek dyplomatycznych. Policja wszczęła postępowania dyscyplinarnego wobec niej.
 

- Od lat podkreślamy, że pieszy jest niechronionym uczestnikiem ruchu, jego bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze. Każdy kierowca, a już szczególnie policjant, musi na to zwracać uwagę. Dlatego sytuacje takie jak ta na filmie w żadnym wypadku nie powinny mieć miejsca - mówi st. asp. Mrozek "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milicjant mam nadzieje, że już został bezrobotnym ale ta baba też święta nie jest i na czerwonym sobie włazi. W drugi dzień świąt też bym taką zdjął bo nic sobie nie robiła z tego że ma czerwone światło i na ulicy jest śnieg.

 

Dlatego kretyni w radiowozie powinni po prostu zatrzymać się i pouczyć / ukarać mandatem staruszkę, a nie robić z radiowozu "frogowóz" i dawać ludziom kolejny przykład, jak u nas działa policja i inne służby publiczne :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie, może jak się teraz przestraszyła, to nast. razem się zastanowi, zanim wejdzie na czerwonym. Mma wiele filmików, na których widać, że piesi robią, co chcą, nawet mam taki, gdzie piesi lezą na czerwonym, zatrzymują się na środku drogi i jeszcze mi wygrażają!

 

Nie wierzę, że piszesz to na poważnie :facepalm:

 

 

2-3 osoby tutaj naprawdę wierzą że dając "wycisk" burakom ich czegoś nauczą... Mnie po prostu ręce opadają jak to czytam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Milicjant mam nadzieje, że już został bezrobotnym ale ta baba też święta nie jest i na czerwonym sobie włazi. W drugi dzień świąt też bym taką zdjął bo nic sobie nie robiła z tego że ma czerwone światło i na ulicy jest śnieg.

No właśnie, może jak się teraz przestraszyła, to nast. razem się zastanowi, zanim wejdzie na czerwonym. Mma wiele filmików, na których widać, że piesi robią, co chcą, nawet mam taki, gdzie piesi lezą na czerwonym, zatrzymują się na środku drogi i jeszcze mi wygrażają! Mam też pieszego, młodego (bezstresowo wychowywanego), spokojnie idącego na czerwonym, wygrażającego POLICJI, która na niego zatrąbiła! Co ciekawe, gliniarze nie podjęli interwencji - może kolega? ;)

Kurde PIESZY PIESZYM!

Aaale te Policjantki to chyba siano maja w mozgownicy, a jakby dziecko weszlo??????

Kiedy mozna pogrozic palcem pieszemu bo wbiegl/wtargnal przed samochod to OK., CZY OBTRABIC.

TO CO ZROBILY TE NY PICJANTKI, jakie przeniesienie ???? Etat w Mcdonaldzie, Tesco, Lidl, Biedronka- gdzie beda jezdzic wozkami.

Ten radiowoz stal, gdy pieszy byl juz na PRZEJSCIU, PIESZY MUSI BEZPIECZNIE OPUSCIC PRZEJSCIE.

NIE MA Z TYM DYSKUSJI KTO JEST IMBECYLEM w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to zatrzymanie się na autostradzie i spowodowanie zagrożenia katastrofy lądowej powinien dożywotnio stracić uprawnienia na wszelkie pojazdy nawet na rower. A kierowca nagrywający powinien go ominąć z prawej co by tą bmke tir rozwalił na drobiazgi  i by było o jednego idiotę mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na chwilę wejdę w skórę gościa z beemki.  Burak mi nie ustępuje drogi, na pewno robi to złośliwie i uważa mnie za palanta. No to ja w takim razie buraka nauczę, bo jak tego nie zrobię to chamstwo nas zgnoi i nic ja i mi podobni normalni ludzie nie będziemy mieli do powiedzenia ...

 

Punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...