Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Duża część zamieszczanych tam filmów to niestety - przyśpieszę, żeby nie wjechał przede mnie i klaksonem wypłoszę innych z dróg. No i spora  kategoria - rondo. Ten typ  skrzyżowania budzi nieodmiennie problem. Kiedyś mój instruktor powiedział - przetnij rondo i rozłóż jako normalną drogę ze skrzyżowaniami. Czyli przykładowo - żeby zobrazować - rozcinamy okrąg z 4 dochodzącymi drogami i rozkładamy  okrąg jako prostą drogę. W tym momencie mamy prostą drogę (w poziomie) i 4 skrzyżowania dochodzące jako drogi  (pionowo). I tak to pięknie mi wyjaśnił. 

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

miszcz.

No właśnie miałem Kiwiego poprawić...:yahoo:

Zabierałbym uprawnienia za takie parkowanie.

Kiedyś u córki pod przedszkolem w godzinach "szczytu" pani podjechała, zajęła dwa miejsca i po prostu poszła w siną dal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo grubo, albo wcale.

https://www.rmf24.pl/regiony/krakow/news-mamy-film-z-monitoringu-po-tragedii-w-krakowie-cztery-ofiary,nId,6904202#crp_state=1

Ciekawe, czy bez tego pieszego wyszłaby mu gładko zmiana dwóch pasów przez zniszczone torowisko, tak by trafić w jeden jaki ma do dyspozycji podczas remontu mostu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Turbo napisał(a):

Pomimo ekstremalnej głupoty (żeby tyle lecieć w takim miejscu), kara jednak za wysoka dla tych chłopaków :( 

 

Skończyli jak skończyli i na to nikt nie ma wpływu, natomiast tacy debile to potencjalni mordercy więc ja żalu nie odczuwam. Dobrze, że przy okazji nikogo postronnego nie zabili   

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GREGG napisał(a):

 

Skończyli jak skończyli i na to nikt nie ma wpływu, natomiast tacy debile to potencjalni mordercy więc ja żalu nie odczuwam. Dobrze, że przy okazji nikogo postronnego nie zabili   

Ale czemu piszesz w liczbie mnogiej?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...