Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, GREGG napisał(a):

 

Skończyli jak skończyli i na to nikt nie ma wpływu, natomiast tacy debile to potencjalni mordercy więc ja żalu nie odczuwam. Dobrze, że przy okazji nikogo postronnego nie zabili   

Tak, tego jednego który wylazł zza słupa latarni w szczególności. Złożył już zeznania? Był tak blisko...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

Tak, tego jednego który wylazł zza słupa latarni w szczególności. Złożył już zeznania? Był tak blisko...

Pieszy tu nic nie jest winny bo zanim wyskoczył za latarni to oni już po pachołkach zwężających jezdnie  jechali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Henryk82 napisał(a):

Pieszy tu nic nie jest winny bo zanim wyskoczył za latarni to oni już po pachołkach zwężających jezdnie  jechali 

Nie orzekam o winie pieszego. To że zanim pieszy wyskoczył zza słupa latarni to kierujący już kosił pachołki może wskazywać że kierujący zauważył go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GREGG napisał(a):

 

Myślisz, że kierowca wziął trzech kolesi na siłę na taką przejażdżkę?

 

 

Ale bezsens. Mogli po prostu jechać „na miasto” a kierowca chciał się zbytnio popisać. To jest właśnie domena internetu, ludzie od razu lecą z hejtem wszystko. Ciekawe czy jakbyś był na miejscu i widział 4 martwych chłopakie to tez byś takie rzeczy mówił. Wstyd i brak empatii(nie mówię o kierowcy)

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przynajmniej dwóch to zwykli debile - kierowca i jeden z pasażerów: #bezpiecznieszybkajazda

No… maalinaaa !! …jednak zeskrobywali
Tak się kończy #bezpiecznieszybkajazda w mieście no comments


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aflinta napisał(a):

Bo przynajmniej dwóch to zwykli debile - kierowca i jeden z pasażerów: #bezpiecznieszybkajazda

Nowsze informacje wskazują jednak na jednego debila: #bezpiecznieszybkajazda - przez brak wiedzy co robiła reszta, trzeba pominąć ich milczeniem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pumex1 napisał(a):

Pierwsze wpisy na temat tego kierowcy/pojazdu z 2020 roku:

https://tablica-rejestracyjna.pl/KR8SN51

To wiedzieli z jakim kierowcą mieli do czynienia i świadomie z nim jeździli nie temperując jego zachowań na drodze  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Turbo napisał(a):

Stoi taka RSka pare bloków ode mnie... 

Pomimo ekstremalnej głupoty (żeby tyle lecieć w takim miejscu), kara jednak za wysoka dla tych chłopaków :( 

Ja bym tu mocno polemizował. To naturalna selekcja która prawdopodobnie uratowała zycie innych niewinnych ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, aflinta napisał(a):

Albo grubo, albo wcale.

https://www.rmf24.pl/regiony/krakow/news-mamy-film-z-monitoringu-po-tragedii-w-krakowie-cztery-ofiary,nId,6904202#crp_state=1

Ciekawe, czy bez tego pieszego wyszłaby mu gładko zmiana dwóch pasów przez zniszczone torowisko, tak by trafić w jeden jaki ma do dyspozycji podczas remontu mostu.

Przy tej prędkości mogli by mieć nawet problemy bez tego przewężenia bo na tych torach jest dołek i podbija. Znam to miejsce doskonale bo wychowałem sie na końcu Kościuszki. Malo tego przechodziłem tak jak ten koleś milion razy wracając z imprez do domu. 

 

Abstrahując juz od tego wypadku to moje zdanie jest nizmienne na ten temat. W tej chwili samochody sa za szybkie dla młodzieży i powinny byc ograniczenia mocy tak jak jak na prawko dla motocykli i tak jak w innych krajach kwarantanna po zrobieniu prawa jazdy czyli bardziej rygorystyczny system punktacji i mniejsza ilość punktów a ekstremalnych sytuacjach konfiskata pojazdu. 

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, turdziGT napisał(a):

Przy tej prędkości mogli by mieć nawet problemy bez tego przewężenia bo na tych torach jest dołek i podbija. Znam to miejsce doskonale bo wychowałem sie na końcu Kościuszki. Malo tego przechodziłem tak jak ten koleś milion razy wracając z imprez do domu. 

 

Abstrahując juz od tego wypadku to moje zdanie jest nizmienne na ten temat. W tej chwili samochody sa za szybkie dla młodzieży i powinny byc ograniczenia mocy tak jak jak na prawko dla motocykli i tak jak w innych krajach kwarantanna po zrobieniu prawa jazdy czyli bardziej rygorystyczny system punktacji i mniejsza ilość punktów a ekstremalnych sytuacjach konfiskata pojazdu. 

Na chwilę obecną jedynym ograniczeniem mocy dla "młodych gniewnych" są rodzice. Nie wiem za czyje pieniądze miał to RS, ale osoba wykładająca kasę na stół jasno dała młodemu sygnał "masz - baw się dobrze". No i zabawa się skończyła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Na chwilę obecną jedynym ograniczeniem mocy dla "młodych gniewnych" są rodzice. Nie wiem za czyje pieniądze miał to RS, ale osoba wykładająca kasę na stół jasno dała młodemu sygnał "masz - baw się dobrze". No i zabawa się skończyła. 

Dlatego jedynym sposobem walki z tym precedrerm sa ograniczenia bo jak widać w tym wypadku matka tez ma nie za wiele w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...