Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

od 1:30

 

 

:czerwona::facepalm:

ręce opadają, a potem ludzie narzekają, że co kierowca imprezy to wariat :( szkoda, że takie tłuki psują obraz marki i jej użytkowników

 

 

Ten sam problem ma BMW  :D . Zachowanie tego kierowcy poniżej krytyki bez względu czym jechał. Ale pewnie będzie się tłumaczył, że w szoku był ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

od 1:30

 

 

:czerwona::facepalm:

ręce opadają, a potem ludzie narzekają, że co kierowca imprezy to wariat :( szkoda, że takie tłuki psują obraz marki i jej użytkowników

 

 

Ten sam problem ma BMW  :D . Zachowanie tego kierowcy poniżej krytyki bez względu czym jechał. Ale pewnie będzie się tłumaczył, że w szoku był ... 

 

szok pewnie zaś został spowodowany przez trudne dzieciństwo, i przez to, że do szkoły miał pod górkę i że jeszcze mamusia go nie kochała - w ramach kary powinien popracować z ofiarami wypadków drogowych, tak 50 godzin miesięcznie przez rok - może by zmądrzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Przede wszystkim nalezalo sie do kuwynedzy zatrzymac i sprawdzic czy nikomu nic sie nie stalo  :angry:

 

Może widział, że uciekli. Plot dostał, znak dostał warto naprawić szkody ...

 

Tia, widział .. guzik widział, dodał gazu i uciekł. W każdej takiej sytuacji z udziałem pieszych, kierowca ma BEZWGLĘDNY obowiązek zatrzymania się. A jakby młody gostek chorował na serce i zasłabł 2 minuty później? To że jeździ subarynką nie oznacza taryfy ulgowej. Ale jak widzę, podobnie jak na forum tylnonapędowym,  wybielacz leje się bez refleksji. Powinni mu dojechać taką karę, łączenie z ucieczką z miejsca wypadku, aby następnym razem poluzował stringi za kierownicą.

 

 

 

Widze, ze jeszcze niewiele sie udzielales na forum :) Nie chcialbym abys sobie wyrobil niewlasciwe zdanie o tutejszych uzyszkodnikach... Dobi pewnie tylko zartowal. Niewazne czym by nie jechal i kim by nie byl - takie zachowanie zawsze bedzie tutaj pietnowane, absolutny skandal i wstyd, po prostu  wstyd!

 

Kiedys widzialem Subaraka zygzakujacego miedzy innymi i uzywajacego pasa dla autobusow dla wlasnej przyjemnosci. Akurat tak sie zlozylo, ze pozniej stanalem obok niego, wiec opuscilem szybe i powiedzialem, ze wstyd i zeby sie przesiadl na inna marke jesli ma w zwyczaju tak jezdzic :?

 

To że mam mało postów, świadczy, że nie jestem na I etapie do sprzedaży fury:) (minimum 100 postów). Wstydem tego, też bym nie nazwał, raczej bandyckim występkiem. Jakby ta trójka stała 2 metry bliżej ulicy, to rozpętało by się piekło w mediach, bo na bank były by trupy.  

Edytowane przez byniek
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Działający link do ostatniego filmiku
 
Ehhh... Jedyne co można zrobić to tylko współczuć temu burakowi... Mam nadzieję, że to nie nasz... bo wstyd, że szkoda gadać...

Ja to Panowie tego nie rozumiem... Naogląda się taki pseudo fachowiec, Frogów i innych czortów w sieci i chce tak samo jeździć... szkoda tylko, że stawia na szali czyjeś życie... 
I przecież nie chodzi tutaj o bycie świętym... Bo sam nie jestem i lubię szybko jeździć i lubię wyprzedzać i czasami boczkiem polatać (jak chyba każdy), ale tam gdzie się da...
I pewnie każdy z nas miał "podramkową" sytuację, ale to jest już przesada...  :facepalm: 

I jak dla mnie taki pseudo-subarowiec powinien mieć prawko zabrane. :( 

Ten filmik pewnie też znany: 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na południowej części S3 też paru debili spotkałem po drodze, wracając po południu ze Szczecina. Wyprzedzają na trzeciego środkiem wąskiej, remontowanej drogi, a jeden to jeszcze migał z naprzeciwka światłami, żeby mu na bok zjechać! Ale żadne Subaru to nie były, głównie nowe audi i passaty w tym się wyspecjalizowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ktoś coś wie?

Czy to efekt brawurowej jazdy i braku umiejętności, czy procenty? Ktoś nam znany może? :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na profilu gazeta.pl był film z kierowcą niebieskiego Subaru, który prawie ściągnął z chodnika dzieci. Uciekł z miejsca zdarzenia ale uderzając w latarnię stracił tylny zderzak z rejestracją i podobno dlatego się wrócił  :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 14 gdy wracałem z pracy, jadąc sobie przepisowo Węgierską Górką (Beskid Żywiecki) moją uwagę zwróciło audi a4 (granatowy sedan) które celowo dojeżdżało mi w bagażnik. Obładowane burakami którzy się śmiali. Kierowca celowo zwalniał żeby za kilka chwil znów dojechać mi do tyłu. Strasznie denerwujące zachowanie. Gdybym był sam na pewno bym się zatrzymał. Jeśli jakimś cudem to czytasz to wiedz że następnym razem użyję hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...