Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy to za malo, pierwszy raz spotykam sie z kims kto uzywa konfiguracji 2 procesorowej, wogole dziwie sie ze normalne programy na tym dzialaja, zawsze mnie uczono ze obsluga 2 procesorow wymaga specjalnego oprogramowania. A tak swoja droga to wg. manual, ta gra ma wymagania jak doom3.

 

Heh, jeżeli masz P4 Prescott w swoim kompie, to też system widzi go jako dwa procesory :) Oprogramowanie musi być specjalnie pisane pod dwa procki, jeżeli ma z obu jednocześnie korzystać. Te programy które tego nie potrafią, działają na jednym procku, a drugi przydzielany jest przez system operacyjny do innego programu. Aż z ciekawości sprawdzę u siebie czy faktycznie gry potrafią zrobić użytek z drugiego procka :) Tylko musi mi procek z testów wrócić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba - upgrade kompa dla jednej gry to chyba jednak przesada, nie?

Azrael - widać, że nie jesteś hardcorowym graczem. Ja zawsze "upgraduję" kompa, jeśli znajdzie się taka gra (na której mi oczywiście zależy), która mi "nie chodzi". Nic nie jest przesadą jeśli chodzi o gry. Wolę nie zjeść niż nie zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba - upgrade kompa dla jednej gry to chyba jednak przesada, nie?

Azrael - widać, że nie jesteś hardcorowym graczem. Ja zawsze "upgraduję" kompa, jeśli znajdzie się taka gra (na której mi oczywiście zależy), która mi "nie chodzi". Nic nie jest przesadą jeśli chodzi o gry. Wolę nie zjeść niż nie zagrać.

 

 

Wiesz co, kiedyś byłem hardcorowym graczem, ale wtedy nie stać mnie było na ulepszanie sprzętu co chwila. Niemniej przesiedziałem swoje nad grami komputerowmi tylko ostatnio cosik one coraz gorsze są, a ludize widzę że dalej grają w gry sprzed kilku lat. Cosik chyba zastój jakiś na rynku cyz coś nie wiem. Ja może się zestarzałem ale od dawna nic nowego mnie na dłużej nie wciągneło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludize widzę że dalej grają w gry sprzed kilku lat.
Masz rację. Znam kilku takich, co jeszcze podsyłają mi na skrzynkę swoje rekordy (osiągniete przez nich ostatnio) na grach pod emulatorem MAME. Sam, niemal codziennie, pogrywam sobie w gorfa, scrabble czy space invaders.

Popatrzcie zresztą sami i powspominajcie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadam sie w 100%, ciezko cos ostatnio o dobra gre, czasami bym sobie cos zagral, ale nic nie ma...gram dalej w Herosow 3, czasem 4 (gorsze), panzer general 2 i wlasciwie tyle. Coliny i inne jak raz przejedziesz caly rajd szybko mi sie nudza...Kiedys na studiach na I i II roku duzo czasu spedzilem na sieciowej grze (tekstowej - zwanej MUD) - taki rpeg:) arkadia, powiem, ze najmilej wspominam tamta zabawe, ale czasu mi zjadla ze hohoho....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzal bym ze nie ma gier... jest HL2, zaraz wyjdzie Elder Scrolls Oblivion to tak z 2 ktore mi pierwsze z brzegu przychodza do glowy, trzeba pamietac tez ze jest MNOSTWO gier o ktorych sie poprostu nie slyszy, nie interesujac sie gierkowym swiatem, a wsrod nich mnostwo naprawde doskonalych produkcji. Trzeba by tylko miec czas i checi sie tym interesowac troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się nie mogę doszukać na tych 26 stronach czy już ktoś o tym wspominał. Dla tych, co lubią hardcorowy streetracing, ucieczki przed policją i ujeżdżanie różnej maści wózków zachęcam do spróbowania Grand Theft Auto 3, albo Grand Theft Auto - Vice City. Duuuużo samochodów do wyboru (wystarczy ukraść) o różnych charakterystykach przyspieszenia, hamulców, środka ciężkości, skoku i twardości zawieszenia. Do wyboru od "melexa" przez taksówkę, radiowozy, jeepy, kilka ścigaczy, autobusy.... do czołgu, wybredni mogą sobie podrasować parametry wojego ulubionego wózka. Pojazdy są dosyć łatwe do uszkodzenia - jak w amerykańskich filmach sensacyjnych dachowanie zawsze kończy się eksplozją. Ale za to w samochodach jest radio.

Jest też Grand Theft Auto - San Andreas ale jeszcze nie grałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kupilem GT4 i konsole. Jest to moj pierwszy kontakt z PS2, czy mozecie mi polecic jakies dobe forum o tej tematyce, i czy warto instalowac dysk twardy?

 

No proszę :) Gratulacje :) Masz do kompletu może kierownicę? W każdym razie jakbyś się zastanawiał, to warto, szczególnie dedykowaną do tej gry Logitech Driving Force Pro - ma 900 stopni obrotu, a nie jak reszta tylko 180 czy też 270.

Dysk twardy do PS2 to w naszym pieknym kraju egzotyka, i da się bez niego żyć. Nie wiem czy GT4 robi z tego sensowny użytek. Odnośnie forum to niestety nie mogę nic polecić bo nie miałem na to czasu :) Wolałem zrobić kilka rundek jakąś zabawką w GT3 :) Ale już za półtora tygodnia :) Będzie GT4 u nas :) Pozdrówka.

 

ps. I jak wrażenia z GT4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też Grand Theft Auto - San Andreas ale jeszcze nie grałem.

 

Miodzioooo...grałem tylko chwile u kumpla ale gra miażdży :twisted: dużo wiecej swobody w porównaniu do poprzednich wersji,można sobie nawet bryczke tuningować 8)

 

...oraz zdobywac dzielnice, kierowac ludzmi, grac we dwoch, grac na roznych automatach i minigierkach w samej grze (typu billard, alien invaders, taniec etc. etc.), wchodzic do budynkow, skradac sie, obrabowywac domy, zmieniac kazda czesc garderoby, jesc, chodzic na silke (te dwie wplywaja na wyglad), poprawiac rozne umiejetnosci (jazda samochodem, bieg, walka itd.), zmieniac fryzury oraz zarost, latac samolotami, plywac, kupowac rozne budynki I TAK DALEJ :wink:

 

Poza tym mapka sklada sie z trzech duzych wysp (przypominaja Los Angeles, San Francisco i jakies inne miasto), z ktorych kazda jest osiem razy wieksza od CALEJ MAPY w Vice City. Ludzie, ta gra rzadzi, po prostu. Jak skoncze wreszcie szkole, to dobiore sie na fest do tej gry i bede cykal i cykal i cykal.

 

Prawda jest to, co mowicie, ze gry staja sie kiepskie (przede wszystkim strasznie krotkie), ale GTA: San Andreas to jest po prostu przelom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prawda jest to, co mowicie, ze gry staja sie kiepskie (przede wszystkim strasznie krotkie), ale GTA: San Andreas to jest po prostu przelom!

 

dokladnie 8) ogólnie seria GTA od numeru 3 jest przełomowa.Doskonale pamietam jak lat temu kilka,kiedy jeszcze mój komp był świeży i młody,grałe przez chyba 10 m-cy codziennie w GTA3 poprostu jezdząc/chodząc sobie po wirtualnym miescie 8) eeehhhh boziu,daj mi PS2 8)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Poza tym mapka sklada sie z trzech duzych wysp (przypominaja Los Angeles, San Francisco i jakies inne miasto), z ktorych kazda jest osiem razy wieksza od CALEJ MAPY w Vice City....

 

To żeście mi teraz Junior smaka narobili! W to chyba można miesiąc cały tłuc.

Do GTA-VC był dostępny patch który rozbierał kobiety. Ciekawe czy do GTA-SA też już ktoś zrobił :twisted:

 

A jeżeli ktoś szuka dłuuuuuuuuuuuuuugiej gry to mogę coś polecić ale nie samochodówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prawda jest to, co mowicie, ze gry staja sie kiepskie (przede wszystkim strasznie krotkie), ale GTA: San Andreas to jest po prostu przelom!

 

dokladnie 8) ogólnie seria GTA od numeru 3 jest przełomowa.Doskonale pamietam jak lat temu kilka,kiedy jeszcze mój komp był świeży i młody,grałe przez chyba 10 m-cy codziennie w GTA3 poprostu jezdząc/chodząc sobie po wirtualnym miescie 8) eeehhhh boziu,daj mi PS2 8)

 

pzdr

 

Oj tam, o ile dobrze pamiętam to GTA:SA ma wyjść też na PC coś koło maja czy czerwca, więc jakoś dotrwamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, o ile dobrze pamiętam to GTA:SA ma wyjść też na PC coś koło maja czy czerwca, więc jakoś dotrwamy :)

 

niestety mój komp to już można powiedzeć "young-timer" (Duron900,128RAM,GF2-32MB) więc ja nie powalcze na piecu... :cry:

 

a co do PS2 to mnie jeszcze jedno ciągnie---GT4 :twisted:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, o ile dobrze pamiętam to GTA:SA ma wyjść też na PC coś koło maja czy czerwca, więc jakoś dotrwamy :)

 

niestety mój komp to już można powiedzeć "young-timer" (Duron900,128RAM,GF2-32MB) więc ja nie powalcze na piecu... :cry:

 

a co do PS2 to mnie jeszcze jedno ciągnie---GT4 :twisted:

 

pzdr

 

Hm, no ogólnie GTA 3 i VC to chyba małe wymagania ma, może po obniżeniu detali itp będzie jeszcze jako tako hulało :) A co do PS2 to mnie też powoli do niego zaczyna ciągnąć, szczególnie właśnie to GT4, no i jeszcze cała ta seria WRC :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takze sobie sprawilem STA: SA i moge tylko potwierdzic slowa Than_juniora, no ale jako, ze powoli zbliza sie maturka gierke na razie odkladam na polke...

 

Wck: Co do serii WRC...mialem tylko trzecia czesc i dla mnie to byla poprostu porazka pomimo licencji etc...zero przyjemnosci z gry, z przeciwnikami nawet na najwzyszym poziome wygrywalo sie jak chcialo...ogolnie straszne arcade...

 

Ale nie watpliwie rzadzi seria Gran Turismo...np. 3 czesc gry zostala wydana prawee 4 lata temu, ale jak dotychczas nie spotkalem sie z zadnym produktem na PS2 aby mogl dorownac chociazby w stosunku do grafiki...mysle, ze potrafi to zmienic tylko GT4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak dotychczas nie spotkalem sie z zadnym produktem na PS2 aby mogl dorownac chociazby w stosunku do grafiki

 

Do tej pory tylko GT:Prologue :wink: swoja droga polecam wszystkim zapalencom - swietne instrukcje, jak prowadzic samochod!

 

 

Aha, to kiedy umawiamy sie na rozgrywke GT4 w RallyCafe? :twisted: Mozna by wogole pare razy sie umawiac. Zwyciezca dostaje browarka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mnie oświecić w temacie konsoli :?:

Co to jest: riper 3.1, matrix, modchip, swap magic, blokady :?:

Po co są karty pamięci i czy np 8MB to dużo czy mało :?:

 

Te pierwsze to jesli pamiec mnie nie myli, to sa takie "crackery" , chipy, montowane w konsoli aby mogly chodzic piraty...

 

A karty pamieci sa po to, aby mozna bylo robic gdzies save z gry...8 mb to jest w miare srednia pojemnosc...np. replay z GT3 zajmuje kilkadziesiat kb, save z GTA:SA - 700 kb, a z Colina 04 - 2,9 mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...