Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka troche nie motoryzacyjna, ale mam pytanie czy ktos przeszedl Half Life 2 do konca? Utknolem w jednym miejscu i nie wiem co dalej :cry:

 

W, którym ?? :D

 

pozdrawiam

 

Hmm trudno mi bedzie wytlumaczyc ale sprobuje.

ENTANGLEMENT bariere przeszedlem i dalej jest podwojny korytarz, kazdy konczy sie kratami. Z prawej strony mozna po ustawieniu skrzyn wskoczyc na polpietro ale nic tam nie ma. Natomiast z lewej po wskoczeniu pewnie mozna by przejsc dalej, ale nie daje rady tam wskoczyc, mimo teoretycznie tej samej wysokosci po prawej i lewej stronie :cry:

 

Nie bardzo kojarzę to miejsce, ale wpisz sv_cheats 1 w konsoli , potem noclip i po problemie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Abt ja rallyschool przejść nie mogę.. nie wiem o co chodzi :-/

No nie żartuj :shock: Przecież tam Rysio dokładnie omawia każdą lekcję i tłumaczy co należy robić... nie masz głośników? :twisted:

 

panie azraelu, chyba pan cos sciemniasz :twisted: .

ja mialem przez chwile problem, bo gaz i hamulec

nie dzialaly niezalenie. druga sprawa to nie stosowanie

sie do ograniczenia predkosci na probach (wydawalo mi

sie, ze co on tam wie :D ...) - ulewal mnie.

szkolke skonczylem w miare szybko, myslalem ze teraz

to zacznie sie zabawa. a tu tylko row, drzewo, krzaki itd.

powoli, ale do przodu. wolniej/rozsadniej znaczy szybciej,

szczegolnie na samym poczatku.

 

pzdr,

abt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka troche nie motoryzacyjna, ale mam pytanie czy ktos przeszedl Half Life 2 do konca? Utknolem w jednym miejscu i nie wiem co dalej :cry:

 

W, którym ?? :D

 

pozdrawiam

 

Hmm trudno mi bedzie wytlumaczyc ale sprobuje.

ENTANGLEMENT bariere przeszedlem i dalej jest podwojny korytarz, kazdy konczy sie kratami. Z prawej strony mozna po ustawieniu skrzyn wskoczyc na polpietro ale nic tam nie ma. Natomiast z lewej po wskoczeniu pewnie mozna by przejsc dalej, ale nie daje rady tam wskoczyc, mimo teoretycznie tej samej wysokosci po prawej i lewej stronie :cry:

 

Nie bardzo kojarzę to miejsce, ale wpisz sv_cheats 1 w konsoli , potem noclip i po problemie :twisted:

 

A możesz troche jaśniej, bo ja ciemny w komputerach jestem :oops: . O jaką konsole chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) jakie ludzie kreca czasy (www.czasy.com) na odcinkach... to zwatpilem (...)

To zobacz czasy tu: http://www.swedishsimracers.com/rbr/

Ta stronka ma tę zaletę, że możesz ściagnąć setup'y samochodów od najlepszych i przekonać się jak wiele dają ustawienia :wink: Powodzenia.

nie wiedzialem gdzie nalezy wgrac sciagniety setup. zrobilem wlasny, zapisalem.

utworzyl sie w savedgames, tam wgralem ten z sieci.

niestety nie jest widoczny, jak chce wczytac ustawienia auta :(.

 

co robie zle ?

 

abt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Abt ja rallyschool przejść nie mogę.. nie wiem o co chodzi :-/

No nie żartuj :shock: Przecież tam Rysio dokładnie omawia każdą lekcję i tłumaczy co należy robić... nie masz głośników? :twisted:

 

 

Nie wiem może mam za wolny komputer, generalnei auto jakoś dziwnie źle reaguje na kierownicę i niemogę się zmieścić w zakręt bo albo mi tył wylatuje albo prżód przy 0 prędkości, nie wiem o co chodzi. Dźwięk mi się krzaczy - coś nie tak ze sterownikami do SBLive :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie sobie na tym nie pograsz... ale tak btw. po co ci 2 procesory ?? to jakis server jest ??

 

 

PO to że w pracy biurkowej typu 10 okienek eksplorera 4 Wordy, i fanaście innych rzeczy się sprawdza SMP znacznielepiej. Poza tym jak kupowałem ten sprzęto to najszybsze Pentium na rynku miało własnie 933Mhz...

 

 

 

EDIT: hmm skoro mówisz że to dużo za mało (wsyztskie ormalne gry - niesamochodowe mi raczej chodzą) to spróbuję skręcić ustawienia graficzne do minimum, zobacze jak pojdzie wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to za malo, pierwszy raz spotykam sie z kims kto uzywa konfiguracji 2 procesorowej, wogole dziwie sie ze normalne programy na tym dzialaja, zawsze mnie uczono ze obsluga 2 procesorow wymaga specjalnego oprogramowania. A tak swoja droga to wg. manual, ta gra ma wymagania jak doom3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem osiagi GF3 i raczej to nie jest wina grafiki, poniewaz jest ona stosunkowo wydajna nawet jak na dzisiejsze warunki. W tym przypadku wina lezy po stronie procesora i pamieci. W porownaniu z ta konfigoracja, ta gra by wrecz latala na jakims tanim Athlonie z 512MB DDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba - upgrade kompa dla jednej gry to chyba jednak przesada, nie? Z ciekawostek niektóre gry lataja u mnie w porównaniu do taniego Athlona np. rożne RTSy. Ogólnie SMP daje efekty przy każdym programie który jest wielowątkowy. Nowsze gry raczej są chociaż nie należy się spodziewać żadnch rewelacyjnech efektów, na pewno nie będize to nigdy w grach działało jakbym miał 2Ghz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam upgrade z pamieci SDRAM do DDR w niektorych przypadkach daje nawet 2 razy wiekszy wzrost wydajnosci, szczegolnie tam gdzie operuje sie duzymi zbiorami danych, np textury. Ja Ci nie mowie ze musisz upgradowac komputer, kazdy robi to co chce, jak nie grasz duzo to nie ma sensu. Napisalem tylko dlaczego na twojej konfigoracji niektore gry zle dzialaja.

Gry sa obecnie chyba jedynym czynnikiem napedzajacym sprzedaz nowych komputerow. Zwyklemu uzytkownikowi pracujacemu na W2k nie potrzeba procesora szybszego niz 500MHz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do WinXp przydalby mi sie odrobine szybszy sprzet i to glownie podsystem dyskowy. Zgadza sie ze pamiec moze toprzyspiesyzc potwornie. Po prostu wymiana prawi calego kompa to duzy koszt ktorynie wydaje mi sie racjonalny. Musiałbym wylozyć ze 3-4k zeby to zrobic sensownie i znowu na parę lat. (ja mam ten setup od 99 czy 2000r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie bardzo kojarzę to miejsce, ale wpisz sv_cheats 1 w konsoli , potem noclip i po problemie :twisted:

 

A możesz troche jaśniej, bo ja ciemny w komputerach jestem :oops: . O jaką konsole chodzi?

 

No więc tak: wejdz w options - keyboard - advanced. Zaznacz zakłakdę "enable developers console (~)". Następnie w trakcie gry naciśnuj tyldę ~

i wpisz:

sv_cheats 1 (odblokowuje cheaty)

noclip (kod na przenikanie przez ściany)

Jak juz znajdziesz się w żądanej lokalizacji wpisz "noclip" ponownie w celu wyłączenia

Zyczę miłego grania :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki!

 

W miedzy czasie znalazlem sposob a przy okazji znalazlem dwie przydatne strony

 

http://hlstory.hl2-pl.info/timeline.htm

 

http://sgk.info.pl/index.php?s=p&id=155

 

Pozdrawiam :)

 

X-tra, ta pierwsza stronka ciekawie opowiada całą historię :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki!

 

W miedzy czasie znalazlem sposob a przy okazji znalazlem dwie przydatne strony

 

http://hlstory.hl2-pl.info/timeline.htm

 

http://sgk.info.pl/index.php?s=p&id=155

 

Pozdrawiam :)

 

X-tra, ta pierwsza stronka ciekawie opowiada całą historię :)

 

Pozdrawiam

 

Tylko nie moge sie zabrac jakos za czytanie tego.

 

Podobno mozna sciagnac polska wersje jezykowa do tej gry, nie wiesz przypadkiem skad :?:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...