Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Gra oczekiwana od 5 lat Half Life 2 :!: :!: :!:

 

Gorąco polecam ! Oszałamiająca grafika i klimat, który pochłania was do reszty.

 

Na komputerach z procesorem ok. 2200 MHz, karta z ilością pamięci 128 działa, całkiem nieźle ! Tylko zalecam RAM najlepiej 1G albo więcej !!! bo trochę przycina ale znośnie !

 

P.s. Instalacja jest długa i zakręconą, ale warto się pomęczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak późno piszę, ale jestem nowy, a szkoda mi taki wątek przepuścić :)

 

W GT3 jaszybsza jest podrasowana Nissan 300ZX - jedzie >400km/h :mrgreen:

 

Obawaim się, że dobrze podrasowane Suzuki Escudo jest ciut szybsze :) Właśnie to sprawdziłem, i na torze testowym posiłowałem się z moją kierownicą DrivingForce Pro i wyszło tak: GT3, PS2, Suzuki Escdo PikePeaks - 477,4km/h

I wbrew pozorom mieści się w zakrętach nie schodząc poniżej 440 km/h :)

 

GT Fan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UOU :shock: musze przyznac, ze tego nie probowalem, raczej bawilem sie Escudo na ciasnych torach........a raczejk Escudo bawilo sie mna :lol: Narazie czekam na GT4 - bedzie GRUBO!!! :twisted::twisted::twisted:

 

 

A poza tym jeszcze podobno fajne ma byc GTA: San Andreas. Mozna tez sobie tuningowac bryki, niczym w underground, poza tym sa misje, gdzie trzeba np, wyjechac za miasto i zakopac nieboszczyka :lol: tyle ze narazie cena>250PLN :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym jeszcze podobno fajne ma byc GTA: San Andreas. Mozna tez sobie tuningowac bryki, niczym w underground, poza tym sa misje, gdzie trzeba np, wyjechac za miasto i zakopac nieboszczyka :lol: tyle ze narazie cena>250PLN :?

 

Ja chyba poczekam na GT4 :) Na inne gry nie mam czasu, a wydanie na nie kasy zapewne nie spodobało by się mojej żonie :) Swoją drogą GT3 to narazie dla mnie jedyna szansa pojeździć subaru. Nie mam nikogo znajomego kto miałby takie autko. Szkoda tylko, że w GT3 nie ma Legacy 2.0 bez turbiny. Może w GT4 będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Half-Life był czymś nowym odkrywczym, grając pochłaniał Cię bez reszty i zaskakiwał.

Half-Life 2 Jest tym samym ! Wyznacza nowy kierunek i jakość. Gra wciąga w akcje tak bardzo ze zapomnisz o realnym świecie.

 

Jak masz jutro do pracy na rano i jesteś już po ciężkim dniu, to nie zaczynaj grać :!: :)

 

P.s. Testowane na Rodeonie 9700 procesorze 3200+ i 1GB Ramu.

Gra działa płynie, a grafiką możesz spokojnie się delektować w rozdzielczości 1024x768 !

 

P.s. Informacja techniczna

Część użytkowników Half-Life 2, która w czasie instalacji gry zdecydowała się nie instalować Counter Strike Source,

może mieć problemy z uruchomieniem gry. W przypadku wystąpienia takiego problemu,

należy ponownie zainstalować HL2 wraz z Counter Strike Source.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Half-Life był czymś nowym odkrywczym, grając pochłaniał Cię bez reszty i zaskakiwał.

 

Hehe, normalnie tak samo mógłbym opisać grę Elvira, jak na 286 20MHz i 2MB RAM zagrywałem się po nocach :) Grafika z dzisiejszego punktu widzenia nie istniała a mimo to grając w nocy nie raz się porządnie wystraszyłem :) Oto były czasy wyobraźni :) Zresztą Wolfenstein też był niesamowity pod tym względem, a grafika conajmniej przełomowa. Ale to wszystko moje szczeniactwo początku lat 90 ubiegłego stulecia :) hehe fajnie brzmi, jakbym historię wnukom opowiadał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nfsu2, gralem troszke w sobote, niestety nie za dlugo - nauka :)

 

Ale chcialbym juz pokazac tu mojego czerwonego lwa, tylko nie wiem, jak sie wlacza showroom, zeby on sie tak fajnie obracal, zeby mozna screeny ze wszystkich stron zrobic :( niech mi ktos powie

 

Info o Czerwonym Lwie (Peugeot 106):

narazie 158KM

0-100Km/h: ok.7 sek.

 

Modyfikacje:

Stage 1 ECU upgrade pack

Stage 1 Engine upgrade

Stage 1 Transmission upgr

Hydrauliczne zawieszenie stage 1 (fajny bajer :lol:)

Czerwone neony 8)

Xenony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze primo w tej grze nie ma peugeota 106, jest 206, po drugie (primo) tez mam czerwonego :P po trzecie (primo) masz szczescie ze wybrales wlasnie to auto bo jest chyba najlepsze w grze, mi sie udalo odblokowac juz mustanga gt a itak jezdzi sie nim gorzej. A po czwarte (primo) ta gra to kicha, driftuje sie lepiej przednionapedowkami i samochod wogole nie ma czucia, nie mowiac juz o tym ze niezaleznie jak by sie nie prulo ci goscie z ktorych wyprzedzeniem na poczatku nie ma problemu, itak zawsze siedza na ogonie, alez to wnerwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jest tez 106 8) dopiero zaczynam grac, narazie sprawia wrazenie lepsze niz jedynka, ktora przeszedlem na hardzie 8) to wiszenie na ogonie to mozna wylaczyc (przynajmniej w quick race mode): poszukaj w ustawieniach gry. Wiadomo, ze jest to arkadowka, nie byla robiona z mysla o fanatykach GT4 czy RBR. Tu sie trzeba po prostu bawic i tyle :wink:

 

No ale jak mam pokazac moje cacko ze wszystkich stron? gdzie ten showroom? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...