Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Tu ladnie widac, ze bedzie to (chyba) pierwsza gra rajdowa, gdzie (wreszcie!) beda waskie drogi:

 

Dokladnie tego mi brakowalo w ostatnim czasie. Denerwowalo mnie, ze trasy np. takim w Colinie 2 bylo szerokie jak nie wiem co, w Colinie 3 bylo troche lepiej, ale nadal czegos brakowalo, szczegolnie jesli chodzi o trasy asfaltowe.

 

A ja polecam wam takie o to cos --> www.liveforspeed.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby git: ładne trasy(wąskie), ładne mapowanie środowiskowe, ładna animacja ale:

- samochód jakis kanciaty i rozmazany

- screeny z replaya

- jeżeli screeny z replaya to nastepne wypowiedzi dopiero po tym jak wyjdą screeny z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ja już kiedyś grałem w cytrynki ale teraz po naciśnieciu start nic sie nie dzieje.

 

:) Jak pojawi sie juz na ekranie tor, to nie trzeba juz wciskac "start", wystarczy cisnac strzalke do gory i autko wyjedzie z "busa" z lewego dolnego rogu 8) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale mnie wciagnela ta gierka :shock: , swietne boooki mozna robic, moze sobie zrobimy maly turniej - najlepszy czas jednego okrazenia albo/i najlepsze czas calego shake down-u :?: :?: dobra to na poczatek podaje swoj najlepszy czas jednego okrazenia i jest to 10.40 s, zeby byc wiarygodnym zamieszczam screen:

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wiadomosc: Need for Speed: Underground dostal nagrode za najlepsza grafike roku na targach E3.

 

Moj problem: wlasnie zainstalowalem Colina3 i strasznie mi zacina. Nawet jak dam na minimalne wymagania i grafa jest strasznie kiepska to zarowno glos jest jakis dziwny jak i samochod "skacze". Moj sprzet:

 

P IV 1,3GHz

512MB Ram

GeForce 2 Ultra

Win Xp

 

 

Probuje zdownloadowac nowe drivery do geforcki, moze to jakos pomoze...

 

 

Witam wszystkich!!

Ponieważ jestem nowy to wypada powiedzieć mi kilka słów o sobie.

Na imię mam Adam, mieszkam w Gliwicach i jestem studentem Politechniki Śląskiej. Czytam wasze forum już od samego początku jego istnienia. Niestety nie jestem właścicielem żadnego Subaru ale myślę, że się to kiedyś zmieni (pewnie nie stanie się to prędko bo funduszy zero a mam czy jeździć).

A wracając do sprawy to wydaje mi się, że twój problem Than_Junior nie jest spowodowany kartą graficzną ale płytą główną, która nie jest w stanie wykorzystać mocy obliczeniowej twojej karty grafiki. U mnie na komputerze Colin 3 chodzi całkiem dobrze a mam kartę Geforca 2mx 32mb dużo gorszą od twojej. Większość ludzi skupia się na ilości pamięci a wcale nie decyduje to o osiągach karty. Niewiele osób wie, że oprócz jądra najważniejszym parametrem karty to czas dostępu pamięci ( im mniejszy tym lepszy). Niestety czas dostępu pamięci wpływa znacząco na cenę karty dlatego czasami można zobaczyć karty np. 64mb, które kosztują tyle co 128mb.

Na ogół mniejszy czas dostępu tym większa częstotliwość pracy pamięci.

 

Pozdrawiam AdamK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale mnie wciagnela ta gierka :shock: , swietne boooki mozna robic, moze sobie zrobimy maly turniej - najlepszy czas jednego okrazenia albo/i najlepsze czas calego shake down-u :?: :?: dobra to na poczatek podaje swoj najlepszy czas jednego okrazenia i jest to 10.40 s, zeby byc wiarygodnym zamieszczam screen:

 

pozdr. mk.si

 

Mozesz wierzyc mi na slowo(zapomnialem zrobic screena :P ) ale moj najlepszy czas okrazenia to 09:51 :) . A tak w ogole to nie podoba mi sie ta giera z cytryna...fajniejszy jest pug 8)...

 

A no i witam nowego forumowicza. ELO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale mnie wciagnela ta gierka :shock: , swietne boooki mozna robic, moze sobie zrobimy maly turniej - najlepszy czas jednego okrazenia albo/i najlepsze czas calego shake down-u :?: :?: dobra to na poczatek podaje swoj najlepszy czas jednego okrazenia i jest to 10.40 s, zeby byc wiarygodnym zamieszczam screen:

 

pozdr. mk.si

 

Mozesz wierzyc mi na slowo(zapomnialem zrobic screena :P ) ale moj najlepszy czas okrazenia to 09:51 :) . A tak w ogole to nie podoba mi sie ta giera z cytryna...fajniejszy jest pug 8)...

 

A no i witam nowego forumowicza. ELO

 

o cholera, a ja wczoraj wieczorem wycisnalem 9.88, to zdaje sie ze musze jeszcze potrenowac :roll: ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale mnie wciagnela ta gierka :shock: , swietne boooki mozna robic, moze sobie zrobimy maly turniej - najlepszy czas jednego okrazenia albo/i najlepsze czas calego shake down-u :?: :?: dobra to na poczatek podaje swoj najlepszy czas jednego okrazenia i jest to 10.40 s, zeby byc wiarygodnym zamieszczam screen:

 

pozdr. mk.si

 

Mozesz wierzyc mi na slowo(zapomnialem zrobic screena :P ) ale moj najlepszy czas okrazenia to 09:51 :) . A tak w ogole to nie podoba mi sie ta giera z cytryna...fajniejszy jest pug 8)...

 

A no i witam nowego forumowicza. ELO

 

o cholera, a ja wczoraj wieczorem wycisnalem 9.88, to zdaje sie ze musze jeszcze potrenowac :roll: ........

 

My new result...09:48, juz ze screenem :twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...