Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nikt nie wspomniał jak dotąd o jednej z najbardziej oryginalnych, innowacyjnych i ciekawych spośród wszystkich gier samochodowych, cieszę się więc że to mi przypadł zaszczyt wspomnienia o niezwykłym produkcie jakim niewątpliwie był i jest nadal jedyny w swoim rodzaju Carmagedon. W tej niezwykle ciekawej grze po raz pierwszy gracz dostał możliwość poruszania się po prawdziwym tętniącym życiem mieście, należy dodać że przechodnie byli bardzo zróżnicowani i prezentowali się naprawdę dobrze pomimo zastosowania w pierwszej edycji grafiki rastrowej do przedstawienia ich postaci. Do wyboru było wiele postaci kierowców oraz samochodów, a raczej pojazdów gdyż znajdowały się tam również spychacze itp. Dodatkowo każdy pojazd mógł być rozbity na wiele efektownych sposobów jak i w szerokim zakresie modyfikowany za zarobione podczas "wyścigu" pieniądze co dodatkowo uprzyjemniało rozgrywkę. W grze dostawało się dodatkowe punkty za efektowną jazdę, do dziś przed oczyma widzę napis "Bonus for artistic impresion". Polecam z całego serca ten produkt zwłaszcza młodym ludziom, doskonale może on przygotować przyszłego kierowcę do poruszania się po, szczególnie polskich, drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a Colin 4zbliza sie coraz wiekszymi krokami na konsole...mam nadzieje, ze tym razem model jazdy bedzie podchodzic bardziej pod syymulacje niz zrecznosciowke...przesylam kilka ciekawych screenow z wyzej wymienionej gry...

 

 

7774_1021_3.jpg

 

 

7774_1016_3.jpg

 

 

7774_1006_3.jpg

 

 

7774_999_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytałem całego topicu, wię może powtórzę to co powiedieli inni, COLIN 3 sprawił mi wielki zawód, poza ulepszoną grafiką i uszkodzeniami reszta jest zdecydowanie gorsza, przede wszystkim to jest juz 100% zręcznościowka od symulatora producenci sa coraz dalej, minusów kmożna by tu mnozyć z pol strony, ciekaw jestem czy "4" jeszcze sie pogorszy i bedzie gra w stylu Extereme coś tam coś tam, dla mnie jak narazie jeśli chodzi o gry rajdowe najbardziej zbliżoną do symulacji a co za tym idzie moją ulubioną grą jest rally masters

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witanko,

coz... nic nie odda jazdy IRL, ale jak wiadomo raczej marne szanse na wystartowanie Imprezka WRC na trasach w Stanach, Japonii, Norwegii.... tym bardziej nie ruszajac zadniej czesci ciala z domu... :wink: ale w koncu mozna zastosowac tzw. 'protetyke' czyli zastapic 'real life' 'matrixem' :wink:

z ta tez mysla nabylem droga kupna Colina McRae 3. No coz... gierka ma na pewno swoje zalety, ma tez i swoje wady... Ale zeby nie rozwodzic sie na temat prywatnych doznan na temat pracy panow z Codemasters, ruszylem na trase rozbijajac na kolejnych drzewach, murkach i innych takich coraz to nowe samochody :wink: Czy byl to brak umiejetnosci manualnych, czy tez wplyw zlocistego trunku :wink: - nie wim do konca :wink:

Poniewaz faceci to duze dzieci, tylko zabawki maja coraz drozsze stwierdzilem, ze jazda na klawiaturze 'sucks' i znowu udalem sie do 'Media Marktu' w celu sprawdzenia czy moja karta kredytowa dziala... Niestety dzialala... wiec przytargalem ze soba jakas minaturke kierownicy i 2 pedaly - rodem z maszyny do szycia.... I tu zaczely sie scchody... Zycie to nie bajka... ale samochody 'na zywo' jakos bardziej trzymaja sie prostej :wink:

Tak wiec siedze... otwieram kolejna butelczyne... a samochod prosto jechac nie jedzie.... :( no i tu pytanie... ktos moze ma taka zabawke - Logitech Wingman Formula Force GP? A moze ktos juz ustawial cos takiego w CMRR3??

Pozdrawiam zakrecony

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sprzecik jest zarabisty :wink: zwalszcza efekty tzw. force feedback - czyli reakcji kierownicy na rozne zjawiska - typu zmiana nawierzchni, uderzenia, peknieta opona. miodzio :D co prawda i tak nie wzialem kierownicy Logitech Momo, bo to juz bylo przegiecie cenowe :wink:

A co do kalibrowania to zrobilem wlasciwie - tylko jakos nie moge rozgryzc samych ustwaien w programie, a instrukcja jak zwykle jest bardziej niz lakoniczna :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratultuje wyboru. A Logitech MOMO to niezle wyglada, i skorka obszyta, no i to logo na kierownicy.........mniam :)

 

A ja mysle ze taki sprzecik to nie ta kasa zeby zle dzialal. Proponuje pogrzebac w programie sterujacym/zadzwonic na infolinie i niech wytlumacza co i jak - za to w koncu tez zaplaciles.

 

Pozdrwaim serdecznie, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wiadomosc: Need for Speed: Underground dostal nagrode za najlepsza grafike roku na targach E3.

 

Moj problem: wlasnie zainstalowalem Colina3 i strasznie mi zacina. Nawet jak dam na minimalne wymagania i grafa jest strasznie kiepska to zarowno glos jest jakis dziwny jak i samochod "skacze". Moj sprzet:

 

P IV 1,3GHz

512MB Ram

GeForce 2 Ultra

Win Xp

 

 

Probuje zdownloadowac nowe drivery do geforcki, moze to jakos pomoze...

 

 

Pozdrawiam,

Than

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby sprzęt niexle wymiata ale dziwię się że tnie. Wydaje mi się że to może być wina sterowników. Ja żeby grać w Colina muszę instalować starsze sterowniki. Mam Ge Force Fx 5200 128 DDR. Z tymi najnowszymi grami tto wogóle jest masa problemów. A ile masz mega na karcie graficznej?? Jeżeli masz mniej niż 128 to już wiesz co jest przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, nie wiem. Nie jestem jakims specem komputerowym i na takich rzeczach sie nie znam. Da sie to jakos sprawdzic w systemie?

 

A tak wogole to sie juz od jakiegos czasu zastanawiam nad kupnem nowej karty graficznej. Polecacie cos konkretnego?

 

 

Pozdrawiam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to sie juz od jakiegos czasu zastanawiam nad kupnem nowej karty graficznej. Polecacie cos konkretnego?

 

Ja tez miałem dylemat przy wymianie karty, i znajomi polecili mi ATI. Tak sie stało ze kupiłem ATI Radeona 8500 i jestem bardzo zadowolony a i Colin 3 sie nie tnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...