Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Swiezutkie zdjecia z GT4 (z 14 maja): :D ajajaaaaaaaj.........

 

Pozdrawiam,

ThanJu

 

P.S. wiecej zdjec na http://mediaviewer.ign.com/ignMediaPage.jsp?channel_id=70&object_id=489327&adtag=network=ign&site=ps2&pagetype=medialist&page_title=Gran%20Turismo%204 - niestety, zeby zobaczyc wszystkie, trzeba sie zarejestrowac, bo maja dzienny limit pokazywania zdjec :( . Ale moze ktos z Was pokaze nam tu nastepne? Ja skonczylem na images ->May 14,2003 -> zdjecie "RAAAAAAOOOOOOWWWWNNNNN". Jakby ktos mogl nasteone 5 tu wsadzic, to by bylo dobrze :) . Potem nastepne 5 i nastepne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia miodzik, choc niektore nie sa zbyt dobrej jakosci...Ja powiem, ze PS2 kupilem praktycznie dla samego GT3, konsolke z GT3 mam juz od sierpnia, i jak do tej pory GT mi sie jeszcze nie znudzilo, jak dobrze pamietam mam ukonczone dopiero jakies 60-70 % gry, ale ostatnio to mam bardzo malo czasu na granie, zdarza mi sie ze PS2 nie rusze przez tydzien-dwa...No i bardzo mi sie podoba utworek z intra, mozna go dolaczyc do tematu z muzyczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screen'y zawsze sa gorszej jakosci niz obraz w czasie gry - pewnie przez to, ze w czasie grania obraz sie porusza i ludzkie oko nie dostrzega wtedy tak bardzo pikseli ( ? )

 

Pozdrawiam,

ThanJu

 

[edit] ueee slinka leci :shock: :shock: :Dhttp://80.65.232.92/images/photos/00/00/31/99/ME0000319996_2.jpg chyba wiele wiecej sie juz z PS2 nie da wyciagnac....

 

 

http://80.65.232.92/images/photos/00/00/32/00/ME0000320001_2.jpg

http://80.65.232.92/images/photos/00/00/32/00/ME0000320002_2.jpg

http://80.65.232.92/images/photos/00/00/31/99/ME0000319992_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than: wiele razy bylo ze screeny przed premiera byla przepiekne i w ogole miodzik (vide. The Geteway) a pozniej sie okazalo ze graficzka jest przecietna...i tak jak np. podales screen z Miskiem w linku, to tez mysle ze jest lekko "podrasowany"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na targach Lotos ustawił 2 rajdowe pugi z konsola w środku i można było przejechać odcinek w Kenii w CMR2. Fajna zabawa, ale oleju nie dostałem :(

 

trzeba bylo wczesniej pocwiczyc w domu :roll: .....i dopiero pozniej isc w swiat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kierownicą jest taka ciekawa sprawa, bo jak ja próbowałem pojeździć troszkę, to - powiem szczerze - porażka :D Może gdybym się przyzwyczaił byłoby lepiej. Znam ludzi, którzy nie widzą nic poza kierownicą - widocznie mileli więcej czasu na trening. Kwestia wjeżdżenia się.

Wielkopolaninie, pozostaje mi pogratulować Ci zawzięcia i walki. Debiuty nie zawsze wychodzą tak pięknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

P.S Czy wszystkim fanom Colina 2 udało się zdobyć złoto w expercie???

 

Experta na colinie to polykam z na sniadanie powieniem byc jeszcze jeden tryb np."niesprawiedliwy" to moze bylo by sie z kim lub z czym poscigac dobrze ze mam siec to jeszcze moge sie z kuplami poscigac niezli sa w te klocki. pozdrawiam wszystkich colinowcow

PS napiszczie swoje czasy jakie osiagneliscie np. na finlandi lub innej tracie tylko napiszcie jakim autem i czy ze skrotem tylko bez sciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jest :!: Wpadło w moje łapki demo Colina 3 na PC :D Do wyboru jest tylko Ford Focus WRC, do pojeżdżenia na OSach Japonii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. W porównaniu z Cmrr 2 poprawiona została grafika, zachowanie autka jest bardziej realistyczne (efektowne uszkadzanie), dosyć ciekawie rozwiązane menu. Na samym początku Codemasters oznajmia, że to tylko 95% tego, co będzie w pełnej wersji. Niestety nie można więc ustawić samochodu, ale mimo to da się pojeździć, wydaje mi się też, że samochód jest zbyt podsterowny, ale po kilku przejazdach można to opanować. Generalnie interesujący przedsmak tego, co nadejdzie mam nadzieję wkrótce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wakacje w pelni, wiec jest troche wiecej czasu, zeby czasami sobie w cosik pograc, a wracajac do watku z GT4, znalazlem kilka screenow ktore robia wielkie wrazenie :shock: ...zeby tylko taka graficzka w praniu byla :roll: ...

 

 

granTurismo4_051503_08.jpg

 

 

 

granTurismo4_051503_11.jpg

 

 

 

granTurismo4_052303_12.jpg

 

 

 

granTurismo4_052303_14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szlifuje OTCA RACING.

Oczywiscie tylko torowe wyścigi, ale SI jest w wersji GT i to mnie

cieszy...jasne, że jestem niepokonany :D

 

Colina nie miałem okazji dorwać, ale szlifuje RALLY chyba CHAMPIONSHIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc amator po przejechaniu 20 okrazen na GT4 wykrecil pozniej na prawdziwym (tym samym) torze czas zblizony do profesjonalisty, ktory jechal ten tor pierwszy raz. Programisci rozwazaja mozliwosc sprzedawania specjalnych pakietow dla stajni wyscigowych, zeby mogli trenowac tanszym kosztem. :!: :!: :!: :!:

 

 

Ja to kupuje.

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...