Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Moze troche zle pamietam, ale wydaje mi sie ze w Colinie nie ma neutralnego ustawienia. Zawsze auta sa nad albo podsterowne :roll: .

 

Jesli chodzi o asfalt, to napewo Gran Turismo 3 rulez! Jest po prostu tak niesamowicie realna gra, ze czasem sobie wlaczal "test circuit", czyli trase maksymalnie kreta, ze wszystkimi mozliwymi zakretami, biore WRXa, STia, albo Skyline i pedze boki, ile sie da. Sprawia to tak niesamowita frajde, ze czasem tak siedze i jezdze 20 okrazen (a jest to b. dluga trasa). Czesc rajdowa niestety nie jest tak dobra, jak w Colinie, ale i tak przewzsza wiele gier czystorajdowych. Szkoda, ze w GT3 jest to raczej Rallycross (brak pilota i startuja 4 samochody po zamknietym torze), ale jest to jedyna gra, gdzie, po krotkim treningu daje sie slicznymi bokami po szutrze i jedzie sie bez band, jak Holowczyc :D

 

 

Pozdrawiam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze troche zle pamietam, ale wydaje mi sie ze w Colinie nie ma neutralnego ustawienia. Zawsze auta sa nad albo podsterowne :roll: .

 

Źle pamiętasz... Wszystkie "suwaki" są ustawione domyślnie w centralnym położeniu. W przypadku dyfra oznacza to ustawienie neutralne (bo np. w przypadku układu kierowniczego ustwawia tu się czułość - im bardziej na lewo tym mniejsza, na prawo większa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than Junior,ja też uwielbiam tą krętą trasę. 22b zrobionym na maksa

robie tam czas 4,16 min . Najbardziej w tej trasie lubię te pagórki...

Wiesz może kiedy wychodzi Gran Turismo 4?

W Colina dużo nie gram i nie bawiłem się ustawieniami...

Na szutrze jest super,ale asfalt wolę na Gt3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WB: nie chodzilo mi o ustawienia, a raczej o to, ze samochod nigdy nie zachowywal sie neutralnie, zawsze wychodzil przodem albo tylem, nie jezdzil "po szynach". Oczywiscie nie mowie, ze to zle :wink:

 

Marek: Ile koni ma Twoja 22B? Bo z czasem ilosc sie zwieksza. Ja tez niebawem odkurze znowu gierke i sprawdze ile ma i jaki czas wykrecilem (chociaz lepsze mam np. Gilette'm :wink: ). BTW: Skyline GT-R 1040KM 8) , Nissan 300ZX 930KM (nie do opanowania) :lol:

 

A o GT4 nawet jeszcze nic nie slyszalem, wiec nie wiem, kieedy wyjdzie :roll:

 

Pozdrawiam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 22b ma 575 koni , największy przyrost mocy jest po pierwszej zmianie oleju . Jakąś racingówką na luza da się zejść poniżej 4 minut .

O gt4 też nie słyszałem,ale myślę ,że powoli czas na kontynuację .

Rzuć info dokładnie jaki czas,jakim samochodem i spróbuję,bo moi koledzy mało grają i nie ma konkurencji . Powiem Ci szczerze,że

ta gra bardzo uczy jazdy po idealnej lini . Szkoda jedynie,że nie mam Subaru,choć nie wiele brakowało... Ale mój pozytywny scenariusz uwzględnia STI za 3 lata.

Pozdrówka i miłego grania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 22B-etka:

571KM/6600obr/min

przebieg:1881,6km

 

Moj STi:

410KM

przebieg: 248,1km

 

czasy na COmplex String: (wszystkie z wylaczonymi pomocami elektronicznymi oraz jechane freestylowo, czyli nie na najlepszy czas, tylko najpiekniejszy styl :D )

1.STi - 4'36.202

2.Skyline GT-R - 4'38.079

3.Mazda RX-7 Type RZ - 4'42.022

4.STi - 4'42.401

5.STi - 4'44.051

6.Skyline GT-R - 4'45.159

7.Toyota Supra RZ - 4'47.390

8.STi - 4'58.131

9.RX-7 - 4'59.561

10. Toyota Yaris - 5'21.489

 

Dodam, ze czasy takich potworow jak Nissan R39 itp. wykasowalem, bo to nie mialo sensu :wink:

 

Jak wlaczylem gierke, zeby sprawdzic wyniki, to pojechalem sobie 22B-etka z wlaczonymi pomocami elek. i osiagnalem czas 4'31.850. Jak na to, ze nie gralem w GT3 od ponad pol roku, to calkiem niezle :wink:

 

Pozdrawiam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm widze ze nie tylko tu ja jestem milosnikiem GT3. Ja juz od jakiegos czasu testuje sobie "N-grupowa" Impreze ver. VI i Lancerka evo VII i w tej konfrontacji Imprezka wypada zdecydowanie lepiej. Than moge Ci powiedziec jakie zrobilem zmiany w tych autach i podac wyniki tych testow na jednej z tras szutrowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than: no ja tez juz dawno nie gralem w GT3 i to z kilka tygodni, zreszta ostatnio malo znajduje czasu na granie...

Marek co do czasow to: jako ze ostatnio probowalem sie bawic w grupe N to tak mniej wiecej zrobilem Imprezke i testowalem ja na Swiss Alps, i tak wyglada moje Subaru: Subaru Impreza WRX Sti ver. VI - zmodyfikowalem zawieszenie do sports kit.

- wage jak na grupe N troche za bardzo zmniejszylem i doszedlem do 1079 kg.

- a w silniku i hamulcach i tych innych rzeczach jak kolo zamachowe itp. nic nie ruszalem i autko posiada moc 282 koni.

- moj czas ta Imprezka na Swiss Alps wynosi 1:23.348.

A no nie mozna zapomniec ze troche ustawialem zawieszenie.

 

A co do Lancera evo VII RS to tez zrobilem identyczne zmiany i autko po nich posiada 1122kg, ale dysponuje wieksza moca mimo zadnych zmian w silniku czy wydechu tj. 309 koni

No i tutaj czas jest o wiele gorszy i wynosi 1:26.752.

 

Dla mnie Lancer jest zbyt podsterowny i wynosi za bardzo przod przy lukach bardziej do przodu. Nawet sam Holek gdy testowal Lancka evo VII tez mowil ze Mitsubishi wynosi bardziej do przodu niz Subaru.

Jak widac GT3 jest jednym z najlepszych symulatorow, chodz jak wiadomo nigdy nie bedzie idealnego...

Co do pytania Rafala, to GT jest wylacznie na PS. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę przyznać ,że wszystkie imprezy i lancery mam zrobione na maksa . Osobiście jednak wolę grać na automacie,ale kręcę obroty na

"czerwone" guziczkami z przodu . Fajnie można porównać czasy,grając

w wersji arcade i pobijając czasy na ustalonym torze,ustalonym samochodem . Na Swiss Alps jedziesz tam Imprezą WRC z okrągłymi lampami. Za parę dni napiszę czas,bo teraz mam dużo nauki i chyba jutro kupuję Kadetta GSI 16v(w realu), więc ciężko z graniem . Ostatnio jeżdżę sobie ten długi,bardzo techniczny tor w nocy.w nazwie coś z 11,ale nie pamiętam dokładnie . Zrobiłem sobie evo 6 rs (grs cięższe przez YAW),fajnie chodzi.Oczywiście 22b bije na głowę wszystko . Jeśli chodzi o asfalt,to według mnie Gt 3 jest idealne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiss Alps lubie jechac odwrtonie (chyba) - moja Imprezka WRC '01 skacze na koncu prostej asfaltowej na wysokosc 5m i odleglosc........ nawet nie wiem, ale nie da sie wychamowac przed banda :lol: , trzeba zwolnic przed chopa. Potem ten piekny dlugi lewy na szuter pelnym bokiem, ach jak fajnie sie tam jezdzilo :roll:

 

Pozdrawiam,

ThanJu

 

P.S. GT3 jest tylko na PlayStation2. GT1 i GT2 sa chyba na PC, ale nigdy, z tego, co wiem, dobrze sie nie sprzedawaly na tej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS to oczywiscie skrot od PlayStation, a ja nic nie slyszalem o wersjach na PC, chyba ze ktos sobie gral z emulatora, ale wtedy rzadna przyjemnosc jest, nie dosc ze grafika jest o wiele gorsza, to jeszcze ta klawiatura...a w czarnuli pad jest analogowy co jest super sprawa...

 

NIE LEKCEWAZ POTEGI PLAYSTATION 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komus udalo sie osiagnac czas 2:15:40 na 1 os we francji?? oczywiscie w grze colin | mcrae | rally | 2.0 :) Czas ten wykrecilem Cordobą na manualnej skrzyni biegów.

 

Nie wiem czy wiecie ale Codemasters oficjalnie podało do widomości iż w listopadzie wyda colin mcrae rally 04 w wersji na ps2 xbox itp. Konsolowcy zawsze maja lepiej, my pecetowcy nawet trojki jeszcze nie mamy :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...