Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

A ja juz od dluzszego czasu ujezdzam pelna wersje Live For Speed... i co ?? i nico :D dalej jezdze tak jak bym mial demo, do momentu w ktorym nie opanuje pierwszej trasy najslabszym autem w ogole nie ruszam reszty, nawiasem mowiac niektore nowe auta prowadzi sie oblednie :!: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy XF Gti to 1:37:35 czy cos takiego, na blackwood, ale mozna na nim pojechac z odpowiednimi umiejetnosciami i nastawami ponizej 1:35 :shock: mam replay z takiego przejazdu, niby wszystko ok, a jak sam probowalem tak pojechac to przy tych samych predkosciach wylatywalem z zakretow :P dodatkowy zgryz polega na tym ze to okrazenie jest zrobione w hotlaping mode, czyli zadnego najezdzania na trawke itd. trasy i modele jazdy wraz z kolejnymi patch'ami sie odrobine zmieniaja, np. w pierwszej wersji blackwood na 3 zakrecie, tym przed dluga prosta postawione byly opony, zeby ludzie nie scinali po trawce, puzniej ich nie bylo, a samochod bede meczyl az uda mi sie pojechac okolo 1:36.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz Bardzo dobry wynik :)

Rekord na LFS word to 1:34.980 Ale gdfzies w necie byl koles ktory mial 1:30.xx z tym tylko ze miał właczone "braking help" i bez HLVC, ale jak on to zrobil to nie wiem. Brakuje i samozaparcia zeby meczyc gre. Jedynie w DEMO Colina 4 w USA pomeczylem i udalo mi sie cosik osiagnac bylem na 15 miejscu a teraz juz spadlem do 17. Kolega DannyS robil czas u mnie jest najszybszym polakiem na tej trasie.

 

Pozdrawiam i zycze 1.34.xx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie opinie na temat CMR 4 są różne. Pierwsze moje pytanie?? Gdzie podziały się rogrzane tarcze hamulcowe?? Moim zdaniem to był największy atut gry. Pierwsza porządnie zrobiona tarcza hamulcowa. Teraz w 4 to tylko czasem sobie piszczy - no i ten gasnący silnik też jest wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz Bardzo dobry wynik

Eh, dzieki, tez chcial bym tak myslec, z tym ze ostatnio coraz gorzej mi idzie, no i... jak widze tych gosci co robia na kazdym okrazeniu w okolicach 1:36 to w ogole nie wlaczam sie do wyscigu

necie byl koles ktory mial 1:30.xx z tym tylko ze miał właczone "braking help" i bez HLVC

Troche mi sie wierzyc nie chce... czlowiek ktory zrobil rekord z LFS world hamowal prawdopodobnie lepiej niz gdyby uzywal braking help a jego trajektorie pokonywania zakretow byly po prostu doskonale, jezeli nie ogladales replay'a ktorego mozna sciagnac, to wiedz ze facet praktycznie caly czas jechal z gazem w podlodze w ogole sie nie slizgajac, hamowania byly jednynie chwilami niezbednymi do ustawienia sie, tak jak wczesniej napisalem, na doskonale wymierzonych trajektoriach jazdy. Wydaje mi sie ze nawet jezeli mozna lepiej przejechac te trase to maksymalnie o jedna gora dwie sekundy.

Brakuje i samozaparcia zeby meczyc gre

Ja to szczerze mowiac traktuje jak zwykla nauke jazdy, wiem ze sa roznice, ale skoro nie mam tutaj nigdzie zadnego toru a szkoda mi auta zeby rozbijac sie po bezdrozach ktorych nawiasem mowiac, bezpiecznych tez nigdzie nie ma, no to... jak mawiaja "na bezrybiu i rak ryba" :)

Gdzie podziały się rogrzane tarcze hamulcowe??

Ciekawe czy w LFS tez wystepuje ten efekt ?? niestety siedzac w fotelu przed komputerem nie odczuwa sie przeciazen, a samo hamowanie w bardzo wielkiej mierze jest uzaleznione od samego cisnacego na pedal hamulca. Napewno natomiast mozna przekrecic silnik, slychac wtedy charakterystyczne pryk pryk w czasie jazdy :) im wiecej pryk pryk tym bardziej rozwalony silnik :) i auto gorzej jedzie.

Wlasnie zobaczylem sceeny z wersji S2, oj bedzie ciekawie :!: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kochane, czas mię się przyłonczyć do tematu. Wczora grałem z wnuczkom w RIVER Rajd na ATARI. Zmietłem trzy mosty i rozpierdzieliłem brzeg rzeki "na Kamikadze". Jak żem wzion nowy samolot to mosty byli już odbudowane ...... jak to w Polsce.

 

Pozdro. nara, sie ma.

 

Matka grywajonca

PS. A może tak zawody internetowe w ..............poasjansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zobaczylem sceeny z wersji S2, oj bedzie ciekawie :!: :shock:

 

Tez czekam na LFS S2 z niecierpliwoscia.

 

Z tego co czytalem to docelowo (moze S3) ma byc Lepszy dzwięk, model zniszczeń, warunki pogodowe, temperatura i zuzycie opon, ilość benzyny, pit-stop, srodek auta widoczny z zewnatrz, auta od buggy przez terenowki do F1. Ja to CHCEM :)

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze rozgrzane to czerwieni byly juz przepienkie zrobione w GranOrgas... przepraszam GranTurismo3 z 2001 roku. Czekam z niecierpliwoscia na 4 czesc :twisted:http://www.playstation.jp/scej/title/gt4/*

 

 

a tak w ogole to w weekend zaczelem ponownie przechodzic NfS:U . Dalej daje straszna frajde :D ...moze to przez nowa kiere? :roll:

 

*obejzyjcie filmiki....nie sadzilem, ze grafa bedzie AZ TAK REALISTYCZNA :shock::shock::shock::shock: Polecam rowniez http://media.ps2.ign.com/media/610/610097/vids_1.html#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...