Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

nemo: ta Trzysetka ma cos 930KM, naped na tyl i w tej grze na normalnym torze jest nie do opanowania :wink: Tzn sa dwie metody jazdy:

 

1) chcesz jechac szybko -> wylatujesz z trasy/krecisz sie w miejscu :D

2) chcesz dojechac -> dojedziesz wolno :wink:

 

Ten samochod biore jak jest wyscig bo tym gigantycznym owalu. Wyglada to za zwyczaj tak, ze na starcie wszyscy odjezdzaja (mi sie kola kreca w miejscu mimo wlaczonych wszystkich ESP,VCD,ABC itp.), ale jak tylko zlapie przyczepnosc to zaraz ich doganiam i dowidzenia :mrgreen:

 

Aha, i zeby nie bylo, ja, nie chcac sie chwalic, nie jestem najgorszy w tej grze :twisted:

 

Chetnie biore czasami jakas Subarke, lekko podrasowana albo nawet seryjna, wybieram jakis krety tor i jade sobie na show :D z poslizgami od krawedzi do krawedzi :D ......ach ale nabralem ochoty teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok skoro są tu mistrzowie wyścigów proponuje kiedyś zawody jakieś. Wtedy wyłonimy prawdziwego mistrza :P padów do Play Station :)

 

A jeśli chodzio Subaru to własnie wtedy zaczęła sie moja przygoda z tym samochodem kiedy poraz pierwszy sie przejechałem odrazu sie zakochałem do garażu i na tunning. Tym sposobem wygrałem wiele wyścigów.

 

Musze też podreślić ze zdobyłem prawie wszystkie licencje niezdobyta to klasa S ostatnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pochwale ze po ponad roku grania w GT3 wygralem wszystkie wyscigi (najlepsze byly endurance) tylko jakos nie chce mi sie zabrac do tych licencji na zloto...

 

A jeszcze co do Escudo w GT2. Po odpowiednim ustawieniu spojlerow itp. wyruszalem na ten tor testowy i tak mi to sie udalo ustawic, ze autko w polowie prostej podnosilo przednie kola i nabieralo nie ziemskiej predkosci cos ponad 500 km/h...albo i wiecej juz nie pamietam...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Do najnowszego numer Play PC dolaczone jest Rally Trophy, czyli rajdowanie Mini Cooperem itp. nie wiem jak wygladaja teraz gry rajdowe, ale ta zdaje sie byc dosc realistyczna, predkosc jest obledna :shock: z poczatku w ogole mialem powazne problemy z trafieniem w droge. Z innej beczki, rozwalila mi sie kierownica, szlag trafil pada do zmieniania biegow, dotychczas uzywalem Interact V4 i wlasciwie bylem z niej, srednio bo srednio, ale zadowolony, mial ktos okazje porownywac moze z Momo Force ?? albo w ogole grac na niej ? np. w LFS, byl bym wdzieczny za wrazenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...