Jump to content

Loki

Użytkownik
 • Posts

  494
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Skąd
  Katowice

Loki's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

0

Reputation

 1. Makiem sie nie steruje. On se sam rośnie. Jak zawieje wiatr robi szszszszszsz jak się go nazdepnie może i zrobi pfffff ale.... kiedy on robi bzzzzz :?:
 2. To jest skóra. Tylko jakby to powiedzieć.... coś w rodzaju zamszu. Mam taką samą. Jest bardzo fajna. Człowiek się na niej nie poci i nie przykleja jak do zwykłej skóry 8)
 3. Loki

  Alarm

  Ma ktoś może instrukcję do QX007?
 4. Loki

  Alarm

  Jeśli krańcówka od maski od nie jest podpięta, to zamiast standardowego sygnału uzbrajania najczęściej jest sygnał awarii. Krańcówkę od maski najczęściej chyba montują na górnej poprzeczce chłodnicy zwanej także pasem górnym, bądź pasem zamkowym, czyli ten kawał blachy, który jest nad chłodnicą i w którym zamontowany jest zamek.
 5. W Katowiach znam gościa, który się tym zjmuje. Jak chcesz to zapytam. P.S. Albo dam Ci namiar.
 6. Co nie wydoli jak wydoli. Tylko scoopa ma dach mu wrzucić i przejedzie 8)
 7. Uważaj byś sobie tego nie napisał w złą godzinę. Jeszcze spece od marketingu subaru zciągną Cię z pajęczyny, wtłoczą w jakąś cherlawą powłokę ludzką i każą jeździć dziwnym złomem co się psuje co i rusz
 8. Loki

  Spalanie w WRX

  Techniczna strona zjawiska wyjaśniona jest tu: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0
 9. Znasz powiedzeni rusz g.... to śmierdzi
 10. Wydaje mi się, że tak: 1. Inna prędkość obrotowa silnika a o ile dobrze mi wiadomo, to sprężarka jest napędzana z koła pasowego wału korbowego - ale mogę się mylić, bo nigdy nie zgłębiałęm tematu 2. Zależy od temp silnika. Jak autko jest zaparkowane, obieg powietrza w komorze silnika będzie znikomy - powietrze z klimy może się jeszcze nagrzewać. Inna kwestia, że jak upalasz to prawdopodobnie wymiana powietrza na nic się nie zda przy możliwościach grzewczych turbiny Dużo w tym wszystkim zależności - trzeba by było robić dużo badań
 11. Na pocieszenie mogę wam powiedzie, że mam identyczny problem w Foresterze. Przy czym ja mam przejechane 145kkm i nie wiem czy tak było od początku. Jeśli coś ustalicie, to dajcie znać - ja się poddałem
 12. Dosyć ciekawa rzecz w przypadku fotela kierowcy Czy sugerujesz, ze subaru da się kierowć tak samo z tylnej kanamy jak Oplem Signum co Jerremy Clarkson pokazwyła w któryms TG? :> Nie... Można uprawiać seks na tylnej kanpaie w tym czasie, kiedy przypadkiem autko staczając się osiągnie prędkość ok. 45 km/h i przywali w drzewo rosnące za blisko dwucyfrowej drogi i jeszcze nie usunięte. No po co Ci wtedy poduszka - żeby się wypłakać :?:
 13. Co to jest ten bliźniaczy zwój ? Chyba nie biturbo ? Nie To wskrzeszenie umarłego i kanister benzyny w jednym
 14. no co ty drzewa :?: przewidywalne :?: Nigdy nie wiadomo kiedy takie przejdzie w niedozwolonym miejscu przez jezdnie :wink: Tylu jeszcze nie i wiekiem też są młodsze, ale za to z dala od dróg Nie miałem na myśli tylko ochrony o środowisko - bardziej chodziło mi o wrażenia z jazdy - dużo milej się jeździ, gdy drzewa nie domy są dookoła drogi. Domy też wyciąć?
×
×
 • Create New...