Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

ello,

Wszystkie giery jakie wymieniliscie pogrywam, RBR z kierownica od GT4(Logitech Driving Force Pro) w trybie 900 stopniowym jest rewelacja, do tego jak macie surround(slychac wydech z tylu, ruchy zawieszenia w roznych czesciach auta, turbine w lewym przednim glosniku itp.) jest r-e-w-e-l-a-c-y-j-n-y.

Nastepna gier w jak gram to GTR, bardziej reilsyczny niz RBR, super gra polecam bardzien niz RBR....

Gran Turismo to juz klasyka, z kierownica jest super, kto niema niech kupuje :)

 

Gra w ktora teraz gram, to Forza na Xbox, fajna giera, duzo mozliwosci tuningowych(np swap silnikow - 2.5RS z silnikem z STI spec-c :twisted: ) takze polecam dostarcza sporo rozrywki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz po pierwszych testach GT4...i co tu duzo mowic...bije poprzednia czesc na glowe no i jest wrescie to czego mi bardzo brakowalo w poprzedniej czesci, mianowicie mozliwosc robienia zdjec podczas wyscigu...i to jeszcze z takim opcjami jak ustawienie ostrosci czy szybkosci migawki ( i z tego co zdazylem zauwazyc, jest chyba nawet opcja przeniesienia zdjec na kompa dzieku USB) ...Fajnie tez, ze wrocily auta uzywane...No i nie wspominajac o wielu jeszcze innych "niulansach", ktore co chwile sa odkrywane :) Szykuje sie wieeeleee nie przespanych nocy z GT4...

 

I jak juz wspomnial RadRSTI: kto nie ma niech kupuje...a kto nie ma PS2 niech i sama konsole (zamiast nowej karty graficznej :) ) kupi dla tego tytulu bo naprawde warto :!: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ostatnio gram w NFS Porsche Challenge i powiem Wam, ze do tej pory nie gralem w gre z lepszym modelem jazdy :shock: Gra stara, ale naprawde jara... Kumpel ma kierownice Logitech MOMO i wtedy jest juz zupelnie miazga :twisted: Szkoda, ze ja nie mam takiej kierownicy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio nową przenośną konsolę (PSP) do grania a na niej GT4, szkoda, że ta konsolka jest bez analogów...

 

kowalzki, N4S Porsche jest moją ulubioną "samochodówką" sam sobie w nią co pół roku gram. Jeśli chodzi o model jazdy. Była pierwszą grą gdzie zaczęto brać pod uwagę to że samochód dotyka ziemi w 4 punktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam psp. szkoda ze nie ma jeszce Gt4 na niej....na razie tylko ridge racer.....i nsf...

 

Ile w USA taka zabawka kosztuje i jak długo ciągnie na akumulatorkach? I jak ogólnie wrażenia? Da się gry proównywać do PS2 czy bardziej do PSOne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurde chłopaki czy u was też jest taka lipa w GT4 że sejwuje sie automaycznie mimo wyłączonego auto sav'a??? Straszna lipa bo utrudnia mi to nawet testowanie fur na nordszlajfe :cry:

 

BTW gra ma jednak wade:/ Subaru STI 03 bodajrze koło 530 ps +100ps strzał nitro 8.5s na 400m- lekkie przegięcie IMO

 

Serdecznie pozdrawiam bo poza tym gra jest bliska ideału. Zwłaszcza sie ucieszyłem jak zobaczyłem że jest trasa dokładnie ta na której testuja auta W BM. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chłopaki czy u was też jest taka lipa w GT4 że sejwuje sie automaycznie mimo wyłączonego auto sav'a??? Straszna lipa bo utrudnia mi to nawet testowanie fur na nordszlajfe :cry:

 

Nierstety, zakup czegokolwiek do fury pociąga za sobą brak możliwości wycofania się, co utrudnia testowanie przydatności różnych gadżetów - ale w sumie podobnie jest w życiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może macie generalnie ochote pogonić jakiś model imprezy (kompletnie seryjny bez zmiany nastawów oczywiście -22b lub spec C?) na Nord- i pochwalić się czasami na forum)hehe ja gram na padzie więc szanse mam małe;) To tylko taka propozycja ode mnie :wink:

 

Bo ktoś tu podawał czasy seryjnym Rufem ale walki nie udało mi sie nawiazać jednak słabszymi 4wd łatwiej się jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podawałem czasy Rufem, ale możemy się umówić na jakiś inny wóz... Wybiorę coś prostszego, ale muszę przyznać, że mam kierę.

Tak wogóle to mam niezłą historię. Parę dni temu byłem umówiony na małe upalanie STI 05 i miałem stresa, coby nie przydzwonić wozem, szczególnie, że padał deszcz... Więc godzinę wcześniej pograłem w Gt4 STI na mokrym Tsukuba Circuit. Nie wiem na ile mi to pomogło, ale wóz cały, a parę pięknych boków siadło... Hehe, nie ma to jak trening na sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podawałem czasy Rufem, ale możemy się umówić na jakiś inny wóz... Wybiorę coś prostszego, ale muszę przyznać, że mam kierę.

Tak wogóle to mam niezłą historię. Parę dni temu byłem umówiony na małe upalanie STI 05 i miałem stresa, coby nie przydzwonić wozem, szczególnie, że padał deszcz... Więc godzinę wcześniej pograłem w Gt4 STI na mokrym Tsukuba Circuit. Nie wiem na ile mi to pomogło, ale wóz cały, a parę pięknych boków siadło... Hehe, nie ma to jak trening na sucho.

 

no to podobnie jak piloci sił chińskich lub japońskich trenują z modelami ruch powietrzny nad lotniskiem i recytują te swoje komendy przechadzając się po planszy majacej symulwać powierzchnię ich bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak już podacie czasy tych Spec C i 22b Sti (zaraz ide katować) to żeby nie było ściemy że ktoś gdzieś przez trawę przekosił zakręt (przypadkiem) co najmniej 2 koła muszą pozostawać na drodze/tarce to tak w ramach fair play :mrgreen:

 

I oczywiście z dala od band φ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie pare dni temu dorwalem 22B, wiec tez sie z Wami poscigam :)

 

BTW. Juz od dluzszego czasu tak sie zastanawiam, ze praktycznie nie wyszla zadna jakas gra, ktora w pelni odzwierciedlała by oryginalny dzwiek Subaru. W sumie najblizej jest w GT4, ale mam taki niedosyt, bo dzwiek jest w miare dokladny tak do 4-5 tys. obrotow, a wyzej to juz tak jest...nijak. A jak jeszcze zmodyfikuje sie uklad wydechowy to jakbym jechal jakims Civic'em Type R...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam w spec C 7:50:058 :( i jakoś lapiej na padzie nie moge bo mi strasznie stawia fure bokiem przy odpuszczeniu gazy - no i olej czeba bedzie zmieniać niedługo :wink: myśle że na kierownicy pewnie urwiecie z tego z 10s :twisted:

 

Biore sie teraz za 22b.

 

A co do dzwieku subaru w grach to porażka - ja jeszce poprawnego nie słyszał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...