Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie pasuje, tylko do 2.0 turbo

 

 

no super, wedlug tej strony pasuje do 2.5 wolnossacego i 3.0 turbo - ciekawe :P

 

Do Legacy H6/Spec. B pasuje ta dolna rozpórka:

 

 

dziwne to jakies...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie),

 

wiem, że to nieodpowiedni wątek ku temu... ale wolę zapytać się u źródła :lol:

 

Nie chciałby ktoś z Was sprzedać Spec.B? najchętniej po lifcie, ale b. dobrym (bezwypadkowym bla, bla) przedliftowym pewnie też nie wzgardziłbym.

 

Jeśli ktoś rozważa- priv pls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze w ramach update'u- tylko i wyłącznie manual. Chcę kupić Spec.B m.in. dla skrzyni STIjowej.

 

AllRad, dzięki za propozycję, ale tak jak zauważył kolega niżej to nie jest Spec.B

Pewno tutaj już zaglądałeś. Ale na wszelki wypadek podsyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze w ramach update'u- tylko i wyłącznie manual. Chcę kupić Spec.B m.in. dla skrzyni STIjowej.

 

AllRad, dzięki za propozycję, ale tak jak zauważył kolega niżej to nie jest Spec.B

Pewno tutaj już zaglądałeś. Ale na wszelki wypadek podsyłam.

 

 

Tak, dzięki- mam go na oku. Raczej szukam egzemplarza poliftowego, ale jak nic się nie pojawi to pochylę się mocniej nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Koledzy, drodzy uzytkownicy spec b....

jako ze caly czas mi chodzi po glowie w/w... czy warto brac automat? odnosze wrazenie, ze to dosc stara konstrukcja i nie wiem czy jest sens... a czasami mozna znalesc w naprawde smiesznych pieniazkach...

 

podejrzewam, i mam tez nadzieje, ze wypowie sie TJ... choc podobno na jakies latajace cos wyjechal? :P

 

badzcie szczerzy, moze mam jednak zatrzymac sti? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze caly czas mi chodzi po glowie w/w... czy warto brac automat?

Automat w Spec. B/Legacy H6 jest ok (wcale nie jest to aż tak stara konstrukcja). Jednak MT daje więcej frajdy. Zdecydowanie wybrałbym MT. Jeżeli chcesz wybrać wersję z AT, to lepiej wziąć "zwykłe" Legacy H6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogii, zależy od rocznika. Powyżej 2006 kiedy nastąpił facelift, zdecydowanie warto, jeszcze jak mowisz ze są w atrakcyjnych cenach. Pamiętaj ze AT ma bodaj 65% na tył więc chętniej smiga bokiem. Na starcie traci do manuala, ale na elastycznosci nie ma różnicy. Manetki przy kierownicy (wlasnie po lifcie) są czadowe - w porównaniu do Porsche DSG czy jak oni nazywają swoje dwusprzeglowe, działa z małym opóźnieniem ale efekt i tak rat fajny!

 

Jakbys sie zdecydował na takiego to na pewno nie bedziesz żałował :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Różnica w osiagach miedzy H6 a SPEC B w manualu jest rzeczywioscie tak odczuwalna? Wiadomo ze hamulce, zawieszenie itp są inne, ale jak to wygląda jesli chodzi o zwykłe osiagi na prostym - jazdy "autostradowe" ??? Dane techniczne znam, ale chciałbym znac opinie użytkowników tych aut....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w osiagach miedzy H6 a SPEC B w manualu jest rzeczywioscie tak odczuwalna? Wiadomo ze hamulce, zawieszenie itp są inne, ale jak to wygląda jesli chodzi o zwykłe osiagi na prostym - jazdy "autostradowe" ??? Dane techniczne znam, ale chciałbym znac opinie użytkowników tych aut....

Zwykłe H6 nie było dostępne z MT. Jeżeli chodzi Ci o różnice pomiędzy wersją MT i AT, to MT jest trochę szybsze do 100 km/h. W MT trzeba jednak idealnie wystartować, najlepiej strzelić ze sprzęgła. W praktyce więc różnice nie są minimalne. Powyżej 100 km/h różnice się w zasadzie zacierają. BTW hamulce są te same w zwykłym H6 i Spec. B. Przynajmniej od MY'07. Jak było wcześniej nie mam pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...