Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą dokopałem się również do danych MY07 gdzie minimalne spalanie podaje się 7,3 :!: :idea: :roll:

http://www.autoklicker.de/autokatalog/s ... n3091.html

...pal licho spalanie, ale wydaje mi się, że SPB "do setki" ma 6,9/7,0 sedan/kombi :!:

 

edit

doczytałem, że to dane A/T, "piłeś nie pisz" :oops:

 

Co ciekawe jeżeli chodzi o mojego Forestera to ma wręcz katalogowe spalanie i kiedy jadę jak baba :wink: schodzę spokojnie poniżej 7,5l

też miałem takiego Forka przed SPB tyle, że z manualną skrzynią i Nigdy nie odnotowałem spalania poniżej 9,0 l - ale to na pewno zależy od kierowcy. Na podobnej trasie (Wro - Fusch) i w zbliżonych warunkach Legacy jednak pali mniej i komfort jazdy jest o niebo lepszy niż w Foresterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AllRad, sie nie wahaj tylko kupuj - jak chcesz to mam bialego Spec.B z A/T, rocznik modelowy 2007, przebieg 76 tys w stanie bdb 8)

TJ, a jak jest z przyspieszeniem A/T w porównaniu do M/T? bo ja szukam z manualną skrzynią, ale jeżeli jest porównywalne i podobna elastyczność to czemu by nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna7f, na starcie A/T traci. M/T ma przyspieszenie okolo 7 sekund (powtarzalnie), A/T szacuje na 8 z hakiem...

Katalogowo:

M/T: 7 s --- A/T: 8.4 s

 

Spalanie:

- miasto: M/T: 17.8 --- A/T: 13.8

- trasa: M/T: 9.1 --- A/T: 7.4

- mieszany: M/T: 12.3 --- 9.8: A/T

 

A/T spala mniej :shock: ...ciekawe...

 

A jak z elastycznością na wyższych biegach, przy prędkościach 80 km/h - 150 km/h ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaroslav, czasem się zastanawiam czy kombi nie jest nawet ładniejsze od sedana... :oops:

 

 

BTW, we Wrocku widziałem ostatnio Legacy z przyciemnionymi światłami - zastanawiałem się kiedyś czy tak nie zrobić i ten widok mnie przekonał .... że jednak nie ma to sensu ;)

 

IMG_0811.JPG

 

IMG_0813.JPG

 

 

 

Aha i jeszcze coś: zatankowałem w Mikołajkach Vervę i wróciłem do Krakowa. Pomimo spokojnej jazdy spalił mi 9,6, czyli o litr więcej niż zwykle!!! :shock: Co za syf!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, we Wrocku widziałem ostatnio Legacy z przyciemnionymi światłami - zastanawiałem się kiedyś czy tak nie zrobić i ten widok mnie przekonał .... że jednak nie ma to sensu ;)

Też go kiedyś obfotografowałem. Zaciekawił mnie znaczek sti.

 

 

Yaroslav, daj troche gazu nawet sie bokiem nie ustawia :mrgreen: swoja droga nawet dosyc szybko :D

To były wyścigi na dochodzenie - konkurentem było Audi A6 TDI. Jakbym latał bokami to by mi jeszcze dokopał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie znaczek sti.

 

 

mial japońskie naklejki na szybach więc myślę, że to prywatny import do UK a potem stamtąd przekładka w PL. Ale co pod maską siedzi to trudno powiedzieć :roll:

 

rombu, nie przeszłoby, ale też nikt nawet nie myśli o tym. W Monachium jak zobaczysz jakieś auto postawione na chodniku/trawniku/ścieżce rowerowej to za zwyczaj ma polską rejestrację :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawił mnie znaczek sti.

mial japońskie naklejki na szybach więc myślę, że to prywatny import do UK a potem stamtąd przekładka w PL. Ale co pod maską siedzi to trudno powiedzieć :roll:

Diesel Boxer 2.0D. Zwróćcie uwagę na przedni zderzak, STI-aje mają zderzak taki sam jak spec. B (w tle nawet ktoś ;) postawił takiego białego do porównania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko o elektrykę foteli i pamięć ustawień. W wielu autach spotkałem się iż przy zaprogramowaniu ustawienia fotela drivera pozycja lusterek zewnętrznych też jest zapamiętana czy tak tez jest w specach? Pytam bo ja tego nie mam i nie wiem czy tak ma być czy się spsuło.

Wiem że to głupota ale jest pomocna gdy z samochodu korzystają dwie osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze coś: zatankowałem w Mikołajkach Vervę i wróciłem do Krakowa. Pomimo spokojnej jazdy spalił mi 9,6, czyli o litr więcej niż zwykle!!! :shock: Co za syf!

 

 

Zatankuj jeszcze 2 razy do pelna a odczujesz roznice.

Testowo przejechalem na vervie 98 w 2,0 Legacym 15 tys km i srednio spalil mi 1 -2 l mniej.

 

"syf" ktory tankowales wczesniej zaczal ci po vervie "owocowac"

 

Sprawdz sam.

 

ON tez tylko Verve juz leje .!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyk, syf ktory przedtem tankwałem to Shell Racing 100 Okt :P A Vervę zatankowałem, bo w Mikołajkach był tylko Orlen... Po powrocie do krk dałem BP Ultimate i spalanie wróciło do normy 8)

 

Kurde chlopie !!! to sie dziwisz ??? Racing to najlepsze paliwo, od czasu do czasu karmie Sti :-)

 

Ale verva jest naprawde fajna. W Dizlu caly czas tankuje a jak raz zwykle on zatankowalem to silnik zamulal strasznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...