Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

AJUSA robi dobre uszczelki pod głowicę (o dziwo!). Reszta, szczególnie uszczelki pokryw zaworów parę lat temu nadawały się jedynie na śmietnik. Czy coś się poprawiło, nie wiem. Stosuję oryginały - zero problemów.

Ponieważ jest to oficjalne forum, polecam zestaw na cały silnik - oryginalny  ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie aku macie w swoich Specach? Trafiłem na info, że 60ah w zupełności starcza, znalazłem sobie Yuasę 60ah w sklepie online i tam sprzedający mnie przekonuje, że lepszym rozwiązaniem będzie kupić mocniejszą wersję 65ah. Czy faktycznie będzie to lepsze rozwiązanie? Alternator w legacy da rade z ładowaniem takiego aku? Mógłby ktoś bardziej doświadczony sprzedać jakieś info na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba USA więc 
 

 

 

:facepalm: 

 

Europejski spec przy amerykańskim jest GOLASEM bez wyposażenia. W EU brakuje paru rzeczy: audio nie gra, na fotelach nie ma alcantary, zawieszenie ma stalowe wahacze (usa ma alu prz + tył), brak świateł dziennych. Poza tym w 3.0 brakuje ok 50Nm względem 2,5T co przekłada się na gorsze odczucia.

Niestety jako samochód do jeżdżenia - amerykańskie Legacy jest lepsze niż EU. Nawet wolniej poddaje się korozji.

Trzeba tylko pamiętać, że silniki 2,5 i 2,5T mają swoje kaprysy  ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znam dwóch użytkowników Legacy GT Spec.B i są baaaaaaardzo zadowoleni. I oba sprowadzone jako bezwypadkowe, a nawet jeden z nich to do dziś nie draśnięty.

 

Więc nie można generalizować, zwłaszcza przy takich unikatach. Ten z ogłoszenia też podobno bezwypadkowy.

Edytowane przez house_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale poza niektórymi okazami ściągniętymi w 2007-2008 (i to też nie wszystkie) przy dolarze po 2pln, reszta niestety w 99% jest po przygodach. Zresztą vin i carfax powiedzą prawdę, a przynajmniej to co działo się z autem w Stanach.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/subaru-legacy-3-0-h6-full-opcja-salon-polska-ID6yxTqz.html

Chciałem właśnie podjechać oglądnąć ale  ten legaś już nie aktualny

 

Już jest we Wrocławiu za ... hmm... kilkanaście tysięcy PLN więcej.

 

I nawet przebieg zmalał :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://otomoto.pl/oferta/subaru-legacy-3-0-h6-full-opcja-salon-polska-ID6yxTqz.html

Chciałem właśnie podjechać oglądnąć ale  ten legaś już nie aktualny

 

Już jest we Wrocławiu za ... hmm... kilkanaście tysięcy PLN więcej.

 

I nawet przebieg zmalał :biglol:

 

podrożał o jedyne 12 tyś

Edytowane przez stagraczynski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Już jest we Wrocławiu za ... hmm... kilkanaście tysięcy PLN więcej.  

 

A czego się spodziewaliście?

 

Trzeba było jechać i kupować. A tak kupił pewien znany tu na forum handlarz i  cena wzrosła. Normalne w jego przypadku . Za darmo przecież mrozić kapitału nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Już jest we Wrocławiu za ... hmm... kilkanaście tysięcy PLN więcej.  

 

A czego się spodziewaliście?

 

Trzeba było jechać i kupować. A tak kupił pewien znany tu na forum handlarz i  cena wzrosła. Normalne w jego przypadku . Za darmo przecież mrozić kapitału nie będzie.

 

 

Że cena wzrośnie można było się spodziewać, ale że przebieg spadnie :biglol:

 

A mój wpis był jedynie informacyjny, dla osób, które byłyby zainteresowane zakupem. Zawsze lepiej wiedzieć więcej niż mniej.

Na marignesie, żaden producent samochodów nie ma takich marż na samochody. 30% nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:facepalm:

 

Europejski spec przy amerykańskim jest GOLASEM bez wyposażenia. W EU brakuje paru rzeczy: audio nie gra, na fotelach nie ma alcantary, zawieszenie ma stalowe wahacze (usa ma alu prz + tył), brak świateł dziennych. Poza tym w 3.0 brakuje ok 50Nm względem 2,5T co przekłada się na gorsze odczucia.

Niestety jako samochód do jeżdżenia - amerykańskie Legacy jest lepsze niż EU. Nawet wolniej poddaje się korozji.

Trzeba tylko pamiętać, że silniki 2,5 i 2,5T mają swoje kaprysy  ;) .

 

 

Zgadzam się, że nie ma co przekreślać aut z USA, ale to chyba przesada żeby mówić o autach z EU, że to golasy. Rozumiem, że radio w US to ten Harmann Kardonn ale czy w EU MY08 i MY09 nie ma już innego radia niż we wcześniejszych wersjach? Różnica w fotelach i światłach to nie jest jakiś dramat. 

Jest odczuwalna różnica w prowadzeniu (chodzi mi o te wachacze)? Wiadomo, że to masa nieresorowana, ale na szczęście nie wirująca.

Rdza? Czyli co Japończyk ma gorsze zabezpieczenia, czy może jest to kwestia, że Amerykanin jeździł w łagodniejszym klimacie?

ps. ten z ogłoszenia ma inne felgi niż Spec z tego rocznika, chociaż to chyba jest akurat plusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Już jest we Wrocławiu za ... hmm... kilkanaście tysięcy PLN więcej.  

 

A czego się spodziewaliście?

 

Trzeba było jechać i kupować. A tak kupił pewien znany tu na forum handlarz i  cena wzrosła. Normalne w jego przypadku . Za darmo przecież mrozić kapitału nie będzie.

 

 

Że cena wzrośnie można było się spodziewać, ale że przebieg spadnie :biglol:

 

A mój wpis był jedynie informacyjny, dla osób, które byłyby zainteresowane zakupem. Zawsze lepiej wiedzieć więcej niż mniej.

Na marignesie, żaden producent samochodów nie ma takich marż na samochody. 30% nieźle.

 

jeszcze latek ubyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo przecież mrozić kapitału nie będzie...

 

 

plus przeglad serwisowy i usuniecie usterek, poprawienie blach i detailing

znam audi kupione w voiture i nabywca dostal dokumentacje plus foty z przeprowadzonych prac

prowadza normalna dzialalnosc i nie bawia sie w mirkowanie/januszowanie

 

 

jeszcze latek ubyło.

 

w ogloszeniu jest:

 

 

Rok modelowy 08, samochód wyjechał z fabryki na koniec 07r.

 

to gdzie ubylo?

 

Wytaptane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...