Skocz do zawartości

Mogłaś moją być KRYZYSOWĄ narzeczoną...


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, STIFF napisał(a):

a który to?

Nie wolno o tym pisać w internecie. Na FB jest założona grupa poszkodowanych przez tego dewelopera. Na tej grupie operują prawnicy tego dewelopera i atakują ludzi za pisanie prawdy, zastraszają, wysyłają pozwy. Ludzie zamykają grupy, weryfikują członków, zakładaja nowe, potem deweloper znowu wpuszcza swoje szczury prawnicze i  gra zaczyna się od nowa. 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, maciek323 napisał(a):

Nie wolno o tym pisać w internecie. Na FB jest założona grupa poszkodowanych przez tego dewelopera. Na tej grupie operują prawnicy tego dewelopera i atakują ludzi za pisanie prawdy, zastraszają, wysyłają pozwy. Ludzie zamykają grupy, weryfikują członków, zakładaja nowe, potem deweloper znowu wpuszcza swoje szczury prawnicze i  gra zaczyna się od nowa. 


Oj tam, bez przesady.

Napisz tak: „czytałem w internecie, ale nie pamiętam gdzie, że kondycja ….. się pogarsza, to prawda? Bo ja w to nie wierzę”.
I nikt Ci nic nie zrobi, a my się dowiemy. A jak chcesz, to mogę Ci odpisać: „To oczywista nieprawda, jak można takie świństwa w internecie wypisywać?”. A Ty odpiszesz: „uff, bo już się zaczynałem martwić, ale tak naprawdę jeszcze nie zmartwiłem”. I będzie jeszcze lepiej.

Działamy?

;) 

  • Super! 2
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2023 o 16:57, Szürkebarát napisał(a):

Może zaczęła tam mieszkać nastolatka albo i nastolatek? Nastolatki potrafią nabić rachunki za wodę, w szczególności ciepłą.

 

Faktycznie mieszkała tam młoda osoba, ale bardziej mnie szokuje podwyżka samej stawki za podgrzanie. Co ciekawe w bloku osok stawka jest znacznie niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RadziejS napisał(a):

 

Faktycznie mieszkała tam młoda osoba, ale bardziej mnie szokuje podwyżka samej stawki za podgrzanie. Co ciekawe w bloku osok stawka jest znacznie niższa.

Bloki tej samej spółdzielni mieszkaniowej położone obok siebie potrafią mieć stawki za podgrzanie o 30% różne.  To norma w wielu warszawskich spółdzielniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2023 o 09:21, maciek323 napisał(a):

Nie wolno o tym pisać w internecie. Na FB jest założona grupa poszkodowanych przez tego dewelopera. Na tej grupie operują prawnicy tego dewelopera i atakują ludzi za pisanie prawdy, zastraszają, wysyłają pozwy. Ludzie zamykają grupy, weryfikują członków, zakładaja nowe, potem deweloper znowu wpuszcza swoje szczury prawnicze i  gra zaczyna się od nowa. 

 

Jak już się tak boisz napisać, to wstaw linka do tej grupy. Za to cię nie zamkną... 

Inaczej te komentarze to takie "wiem ale nie powiem" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nie żaden z dużych "normalnych" deweloperów, a jakaś piramidka finansowa

Ludzie dają się omamić perspektywą w sumie nie aż takich wielkich zysków, a potem dziesiątku albo i setki milionów gdzieś znikają, jak ostatnio w gorzelniach januszka p.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przez tę bekę 2% ceny powariowały. W tamtym tygodniu kawalerka na Krasińskiego (Wawa), do remontu,  4 piętro bez windy, poszła za 21 tysięcy za metr.

 

A mieszkania bez KW, na ktore nie można brać kredytu, bo są roszczenia pod gruntem, mają ceny wyraźnie niższe. Chociaż też poszły do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2019 kupowaliśmy mieszkanie w Katowicach. 49m2 w wielkiej płycie: 190k zł. Była to okazja.

Teraz trafiła się "okazja" zakupu mieszkania za ścianą. 29m2: 210k zł.

 

Płacę i płaczę, ale nie takie rzeczy ludzie robili dla powiększenia lebensraum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2023 o 14:15, BelegUS napisał(a):

 

Teraz trafiła się "okazja" zakupu mieszkania za ścianą. 29m2: 210k zł.

 

To i tak nie jest jest jeszcze wysoka cena porównując do innych miast. Te o którym ja pisałem, 31 metrów,  poszło za 630 tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2023 o 14:15, BelegUS napisał(a):

nie takie rzeczy ludzie robili dla powiększenia lebensraum.

Kolega zdaje się, że dobrze zna historię nowożytną bo przecież II Wojna Światowe była po to żeby powiększyć lebensraum dla herrenvolku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maciek323 napisał(a):

To i tak nie jest jest jeszcze wysoka cena porównując do innych miast. Te o którym ja pisałem, 31 metrów,  poszło za 630 tysięcy.

No nie, oczywiście że nie. Ale mimo wszystko kiepska dzielnica średnio drogiego miasta ;)
 

10 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

Kolega zdaje się, że dobrze zna historię nowożytną bo przecież II Wojna Światowe była po to żeby powiększyć lebensraum dla herrenvolku.

 

No... to był właśnie zamierzony czarny humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych mieszkaniach za miliony będą ludzie świeczkami świecić...

 

Do prezesa Urzędu Regulacji Energetyki spłynęły już wszystkie wnioski od sprzedawców o ustalenie cen prądu dla gospodarstw domowych na 2024 r. Z informacji Business Insider Polska wynika, że koncerny energetyczne proponują taryfy większe nawet o ponad 100 proc. od tych, które obecnie widzimy na naszych rachunkach.

 

https://businessinsider.com.pl/poradnik-finansowy/wiemy-jakich-podwyzek-cen-pradu-chca-koncerny/xk8e06b 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi Cię to?

Koncerny zorientowały się, że mają monopol i mogą doić społeczeństwo.

Zyski przecież idą w dużej części do budżetu na zaspokojenie potrzeb "wydatków politycznych"

Jest przecież partia, która chciała zlikwidować ETS'y , a naród ponownie zagłosował na tych samych.

Nie wiem na co ludzie liczą. Cięgle powtarzają te same czynności (wybory) z nadzieją, ze coś się zmieni.

Przecież "Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"

 

 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...