Skocz do zawartości

Mogłaś moją być KRYZYSOWĄ narzeczoną...


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Blixten napisał(a):

Dlaczego tak źle nas postrzega ? Bo trafia do niej Ida i Pokłosie, ale już o takich Ulmach czy innych jak widać nie słyszała.  

To nie jest odosobniony przypadek - tak widzą nas Żydzi, bo takie, a nie inne sygnały im wysyłamy. 

 

I dlatego to nam zasadzili najwięcej drzewek oliwnych, c'nie?

 

Budujesz sobie chochoła, a następnie sam się na niego obrażasz, przerażasz i zaczynasz okładać kapciem. To już nawet nie jest śmieszne, to jest smutne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BelegUS napisał(a):

 

I dlatego to nam zasadzili najwięcej drzewek oliwnych, c'nie?

 

Budujesz sobie chochoła, a następnie sam się na niego obrażasz, przerażasz i zaczynasz okładać kapciem. To już nawet nie jest śmieszne, to jest smutne.

 

To ja napiszę krócej:

Patrzysz i niczego nie widzisz. 
 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, BelegUS napisał(a):

To ja jeszcze krócej:
Widzisz co chcesz widzieć.

 

Na podstawie czego twierdzisz, że to Ty masz rację ? 


A może to nie ja źle widzę, tylko Ty   

kto to rozsądzi ? 
 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.money.pl/gospodarka/zloty-sie-wykrwawia-nbp-popelnil-blad-za-ktory-juz-slono-placimy-6940692509686400a.html

To co się wyprawia ze stopami przypomina mi eksperymenty na reaktorze w Czarnobylu. Wskaźniki inflacji i stóp procentowych nigdy nie rozmijały się w takim stopniu.
Polska potrzebuje reform gospodarczych, oświatowych, administracyjnych.. najpierw trzeba to załatwić. Marnujemy ten czas.. Nic nie idzie do przodu. Psuciem pieniądza to my idziemy w stronę Turcji.

Edytowane przez leto
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, leto napisał(a):

https://www.money.pl/gospodarka/zloty-sie-wykrwawia-nbp-popelnil-blad-za-ktory-juz-slono-placimy-6940692509686400a.html

To co się wyprawia ze stopami przypomina mi eksperymenty na reaktorze w Czarnobylu. Wskaźniki inflacji i stóp procentowych nigdy nie rozmijały się w takim stopniu.
Polska potrzebuje reform gospodarczych, oświatowych, administracyjnych.. najpierw trzeba to załatwić. Marnujemy ten czas.. Nic nie idzie do przodu. Psuciem pieniądza to my idziemy w stronę Turcji.

 

Robert Gwiazdowski w Didaskaliach mówił o tym i jeszcze o innych debilizmach naszych polityków od dekad. 

Kiedyś nie mieliśmy wyboru, dzisiaj mamy i dalej wybieramy kretynów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jaca68 napisał(a):

Fajnie. Będzie USD po 25 PLN?

Obniżanie stóp przy inflacji na poziomie 300% powyżej założenia , do złudzenia przypomina Tureckie rewolucyjne pomysły polityki monetarnej.

Polska gospodarka jest dużo bardziej rozwinięta, i nie będziemy mieć takich rajdów,  ale 5 pln za usd wydaje się realne.

Edytowane przez leto
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, markos007 napisał(a):

spokojnie, ci których nie stać na elektryka

No, nie powiedziałbym, że wszystkich stać ;) - pamiętasz przypadek Tesli na campingu w Łebie ? ;)

 

Nie sądzę też, żeby przyszłość elektryków była taka różowa, przynajmniej na razie.

Ja brałem pod uwagę EV przez chwilę, ale nie będę ryzykował, że ktoś niedługo zabroni mi parkowania i ładowania w hali garażowej. 
 

Własna fotowoltaika? wtedy OK:ok:

 

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maciek323 napisał(a):

Ciekawe info. Możesz rozwinąć temat?


Banki pozywają kredytobiorców o waloryzację kapitału. I zaczęły wygrywać. W jednym przypadku, gdzie kapitał wynosił ok. 570 tys., waloryzacja wyniosła ok. 195 tys. Plus jakieś 45 tys. kosztów procesu.

Wprawdzie frankowa sekta mówi, że TSUE rozstrzygając kontrowersje związane z możliwością żądania przez banki wynagrodzenia za korzystanie z kapitału (co TSUE wykluczył), brał pod uwagę również waloryzację, ale chyba nie brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...