Skocz do zawartości

CYNA VII


raju

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak. (-) rozpina dyfer tylny, powodując narzucanie tyłem (odczucia a'la tył napęd), (+) spina przedni dyfer powodując lepsze ciągnięcie przodem auta

 

Przeczytaj co napisałeś i popraw sprzedawco Subaru. Ile jest aktywnych dyfrów w STI?

 

To klasyczne błedne myslenie :idea: , ze to "cos" dziala z przodu...albo z tyłu...(+) i (-) :mrgreen: ....a to jest w skrzyni i tylko spina bardziej lub mniej.....co daje opisywane efekty...

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze jeden krótki filmik z Cyny (Xbike na Torze Słomczyn).

 

http://pl.youtube.com/watch?v=zA9UMU58DYI

Jak widac m.in po pierwszym zakrecie nalezy: a) wczesniej skrecac lub B) kupic opony a nie kartofle /troche mnie brak przyczepnosci owej soboty zaskakiwal/.

m.wrc - bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up !

 

http://picasaweb.google.com/foto.maniaq/CYNAVIISOmczyn#

 

kilka nowych ;) np. kolega DOL pytal o foty, wiec jest i bedzie wiecej ;)

 

milego ogladania.

 

odnosnie pytan na prv, oczywiscie uzyczam zdjecia do celow prywatnych, ale nie komercyjnych. czyli na grona,nk, wlasne konta picasy itp , w zamian prosze o jedno - o podpis autora - maniaq :) nie chialem wrzucac tagow na zdjecia, bo to zawsze psuje ich charakter. niestety zyjemy w takich czasach, ze wlasne foty mozna znalezc pozniej w roznych miejscach i inni na nich zarabiaja O_o

 

jezeli ktos bylby zaineteresowny komercyjnym wykorzystaniem to prosze na prv. oczywiscie jestem zainteresowany wspolpraca foto :)

 

mam kilka dobrych strzalow , ktore musze dopiescic zanim sie nimi pochwale. z gory dzieki za cierpliwosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje Ci się, ten samochód poprostu.... znika jak wciśniesz na gaz. Ze wszystkich Subaru jakie widziałem (tych robionych), osobiście uważam, że ta jest najlepsza.

 

Też potwierdzam. Miałem przyjemność jechać z Xbikiem w Ułężu na okrążeniu rozgrzewkowym (w samych zawodach już nie wystartowałem, Xbike zresztą też jakby nie - tj. wystartował, ale na tym się skończyło :mrgreen:) i nie mogłem uwierzyć, jak mi odjeżdża :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik rewelacyjny , super zmontowany, jest kilka fajnych ujęć, szczególnie 3.40 min pierwszy prawy: na początku białe bmw tak prawie normalnie a potem tuż zanim KUDŁATY zupełnie nienormalnie prawie tyłem :twisted: :wink: oraz ładna beczka ok 2.30

 

poza tym srebne kombi bugeye konkretnie latało :twisted:

 

 

A dziękuje dziekuję juz 2 tygodnie jezdżę 4 łapem :mrgreen: , a tak na poważnie na Cynie marnie mi szło (6 w gen) dopiero na pojeżdżawce zobaczyłem o co chodzi, Leszek pokazał jak trzeba rzucać na prostej startowej i tak później robiłem :razz:

 

Beben tobie gratulacje za słuszne miejsce.

 

Cruz podziekuj chłopakom za jak zwykle super klip, ten był wyjatkowo udany bo sie zaczyna naszym biegiem i pare boczków jest.

 

P.S. Rano przyjechałem na zimówkach 205/55/16 goodyear 2004, po tym jak w Łosiu prawie zepsułem wóz na zakręcie postanowiłem jechać na 17 Yokohama lato i było w miarę.

Pojeżdżawka to już właśnie na zimie.

 

pozdrawiam

Krzysiek - srebrne kombi bugeye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak grubo jak ja na fotce 99 to chyba nikt nie wpadł. Wyleciałem paskudnie, całe szczęście nie było drzew ;)

Potem było już znacznie lepiej.

 

no brachu groobo poszedles, ale dacha nie strzeliles :razz:

 

co do fotek to nie sa zle, bo na kilku sie pojawiam, co nie znaczy, ze chcemy wiecej :twisted::mrgreen:

A filmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...