Jump to content

CYNA VII

raju
 Share

Recommended Posts

Witam.

Jak juz napisał AK, CYNA VII odbędzie się 15 listopada.

Oczywiście możecie spać spokojnie, miejsca na podium będa wolne bo nie mam samochodu jeszcze :mrgreen:

Wstępnych zapisów proszę dokonywać w tym wątku.

Oczywiście kask i kapielówki obowiązkowe :mrgreen:

Obecność Forumowa - obowiązkowa - Mody odnotują nieobecnych, będą paski :mrgreen:

Oczywiście podział na 3 klasy itp.

Więcej szczegółów wkrótce.

Pozdrawiam

raju

Poniżej informacja przekaza przez AK:

CYNA 7 odbędzie się 15 listopada :idea:

Start "Słomczyn " ...3 próby (w tym 1 nowa ) przejazd zapoznawczy...+....około 10km przejazd na dość prosta próbę 4 . Powrót do Słomczyna i 3 próby na czas . Tor , Giełda , i ta nowa na tyłach trybuny głównej ( około 800m ) . Harmonogram czasowy i sposób zapisów i inne info poda sekretarz zawodów kol. Raju w nowym wątku... :mrgreen:

AK

ps.Prawie napewno będzie Leszek K i N14 oraz jak zwykle Paweł P i Mercedes. :?: ..( duży jakis :mrgreen:) .Nagrody i inne szcególy niedługo :idea: Biuro zawodów i start w Słomczynie spowodowany jest , że tradycyjna 1 próba ( szkoła jazdy ) ma zajety termin. Pozdrawiam i zapraszam...

"rajdowiec" AK :mrgreen:

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Subaru bez turbo

2. Subaru turbo

3. Batmobile :mrgreen:

:mrgreen::twisted:

Oczywiście, że będzie podział na zawodników - Ty będziesz w klasie z Przemqiem
nie rob mi tego, ostatnio otwieram lodowke, a tam Przemek i jego wczorajsze racuchy :mrgreen:

oraz znowu mam miesiac na zastanawianie sie, zeby ostatecznie jak zwykle nie wystartowac :evil::mrgreen:

zapisywac zaloge

adamus + mati oraz mati + adamus :twisted: oj wiory pojda z turbowanny :twisted::mrgreen:

dobra to teraz mam miesiac na zestrojenie turbowanny :twisted::mrgreen:

[ Dodano: Pon Paź 20, 2008 4:01 pm ]

oczywiscie klasa NON-TURBO :twisted:

To ja też się wstęnie piszę (klasa: turbo, typ: amator)

Dwa pytania:

1. czy trzeba mieć pilota (ew. pilotkę ;)) ?

2. czy trzeba założyć chlapacze żeby oszczędzieć lakier? (pytam głównie o próby poza torem)

bardzo chetnie sie zapisuje, mam jednak pytanie od totalnego laika i poczatkujacego - na czym polega impreza pt. "Cyna"? Wstyd przyznac ale powaznie nie wiem... Czy jest to jakiesz szkolenie + proby czasowe czy tylko to drugie... ? Czy trzeba jakos szczegolnie przygotowac samochod np. chlapacze?

Nie jezdzilem jak dotad po innej nawierzchni niz asfalt i troche sie obwawiam barierek z magnesami :oops:

rzecz prosta i moje :)

nareszcie bede mial kolege z kombiwara bo ostatnio bylem sam :razz:

zdroowka!

To już jest nas pięciu. Wy dwaj, adamus, mati adamusowozem i ja żabą. Damy radę :wink: Wg przepisów PZM możemy już wystąpić o stworzenie oddzielnej klasyfikacji :twisted: