Skocz do zawartości

CYNA VII


raju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak juz napisał AK, CYNA VII odbędzie się 15 listopada.

Oczywiście możecie spać spokojnie, miejsca na podium będa wolne bo nie mam samochodu jeszcze :mrgreen:

 

Wstępnych zapisów proszę dokonywać w tym wątku.

Oczywiście kask i kapielówki obowiązkowe :mrgreen:

Obecność Forumowa - obowiązkowa - Mody odnotują nieobecnych, będą paski :mrgreen:

Oczywiście podział na 3 klasy itp.

Więcej szczegółów wkrótce.

 

Pozdrawiam

raju

 

Poniżej informacja przekaza przez AK:

 

CYNA 7 odbędzie się 15 listopada :idea:

Start "Słomczyn " ...3 próby (w tym 1 nowa ) przejazd zapoznawczy...+....około 10km przejazd na dość prosta próbę 4 . Powrót do Słomczyna i 3 próby na czas . Tor , Giełda , i ta nowa na tyłach trybuny głównej ( około 800m ) . Harmonogram czasowy i sposób zapisów i inne info poda sekretarz zawodów kol. Raju w nowym wątku... :mrgreen:

AK

ps.Prawie napewno będzie Leszek K i N14 oraz jak zwykle Paweł P i Mercedes. :?: ..( duży jakis :mrgreen:) .Nagrody i inne szcególy niedługo :idea: Biuro zawodów i start w Słomczynie spowodowany jest , że tradycyjna 1 próba ( szkoła jazdy ) ma zajety termin. Pozdrawiam i zapraszam...

"rajdowiec" AK :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1. Subaru bez turbo

2. Subaru turbo

3. Batmobile :mrgreen:

:mrgreen::twisted:

Oczywiście, że będzie podział na zawodników - Ty będziesz w klasie z Przemqiem
nie rob mi tego, ostatnio otwieram lodowke, a tam Przemek i jego wczorajsze racuchy :mrgreen:

 

oraz znowu mam miesiac na zastanawianie sie, zeby ostatecznie jak zwykle nie wystartowac :evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chetnie sie zapisuje, mam jednak pytanie od totalnego laika i poczatkujacego - na czym polega impreza pt. "Cyna"? Wstyd przyznac ale powaznie nie wiem... Czy jest to jakiesz szkolenie + proby czasowe czy tylko to drugie... ? Czy trzeba jakos szczegolnie przygotowac samochod np. chlapacze?

 

Nie jezdzilem jak dotad po innej nawierzchni niz asfalt i troche sie obwawiam barierek z magnesami :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz prosta i moje :)

nareszcie bede mial kolege z kombiwara bo ostatnio bylem sam :razz:

zdroowka!

To już jest nas pięciu. Wy dwaj, adamus, mati adamusowozem i ja żabą. Damy radę :wink: Wg przepisów PZM możemy już wystąpić o stworzenie oddzielnej klasyfikacji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...