Skocz do zawartości

CYNA VII


raju

Rekomendowane odpowiedzi

Latem da się spokojnie wejść trójką.

I mi tak właśnie w nawyku zostało wchodzenie w ten zakręt trójką, po czym "z odjęcia" ustawić auto lekkim bokiem i odjazd.

Tym razem odjęcie spowodowało mega podsterowność i trzeba było się ratować ręcznym (Bogu dzięki, że zadziałał :mrgreen: ) po czym redukcja, gaz w podłogę i "Ojcze nasz żeby się tylko nie zakopać" :mrgreen:

 

Ehh fajnie było :cool:

 

Odjęcie gazu nigdy nie spowoduje podsterowności, może spowodować nadsterowność.

Wszedłeś za szybko skręciłeś koła i wypłużyłeś czyli samochód był podsterowny i nawet ujęcie gazu nie pomogło.

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podobnie jak każdy może np. zostać prostytutką, czy prawnikiem. Ale czy to etyczne? To już niech każdy osądzi sam.

 

tak siedzę i nadrabiam zaległości forumowe i...nie bardzo rozumiem powyższe. :roll: ...ale ja pewnie nieetyczny jestem, więc wszystko możliwe.

Przemeq, możesz rozbudować wypowiedź? Może być na PW co by OT nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż to mi tak pięknie spadła oponka z felgi, plan był taki żeby od razu bokiem załatwić dwie beczki, niestety (uwaga teraz standardowa wymówka podłapana z Polskich rajdów) :wink: ktoś mi rzucił pod koła dziurę w ziemi z wystającym betonowym krawężnikiem, wcześniej go tam nie było:) I jak ją zauważyłem to cóż było już tylko łup i zgrzytanie. Ale dzięki Bogu był niedaleko wulkanizator i pojechałem dalej :grin:

 

Zdjęcia rzeczywiście fajne!

 

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomekN co sie nie chwalisz filmikiem?

 

http://pl.youtube.com/watch?v=ZLeVPccDQdU

no no, filmik profeska :cool:

no pieknie, teraz wiadomo czemu nieklasyfikowany,

 

bez włączonych świateł jechał :roll:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Opis Cyny 7 jest autorstwa Kuby M. Prosze zwrócic uwage na opis tego co na Cynie było proponowane do jedzenia. Ten " dokladny " opis jest prawdopodobnie spowodowany tym , ze Kuba od dłuzszego czasu sie odchudza (z dobrym skutkiem :!: ) i jego organizm nieswiadomie zwraca uwage na to czego od dłuższego czasu jest celowo pozbawiany....... :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. U mnie w samochodzie zawsze ładnie pachnie....... damskimi perfumami :idea::mrgreen:;)

Hmm...

Ja używam męskich. :razz: :mrgreen:

I co, zacierają ten zapach LPG ? :razz: :mrgreen:;)

 

 

 

 

TomekN co sie nie chwalisz filmikiem?

ArturG75, to wszystko sprawka MaRka_MG i jego lepszej połowy Wiolki :)

To czym ja mogę się pochwalić to znajomość z Markiem :grin:

a Marek pewnie mogłby się pochwalić znajomością z Wiolką.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników forum Subaru

 

Zajmuje się prowadzeniem strony Automobilklubu Rzemieślnik. Związku z dużym zainteresowaniem zdjęć z Cynamonowego Slajdu i wstępną konsultacją z Kubą Mroczkowskim proponuje kompromis ilości zdjęć do miejsca na serwerze.

 

Archiwizowanie prawie 500 zdjęć z jednej imprezy trochę mija się z celem na dłuższą metę. Po kilku imprezach i rallycrossach serwer by się zapchał szczególnie, że zależy nam na zachowaniu zdjęć z dawnych lat. A zdjęcia mają być ciekawe, a nie spisem uczestników.

Dlatego proponuje następujące rozwiązanie: od najbliższej edycji Cynamonowego Slajdu powstaną dwie galerie. Jedna będzie miała około 80 zdjęć i będzie to pół na pół klimaty i zdjęcia samochodów. Obok niej powstanie druga galeria która będzie liczyła znacznie więcej zdjęć. Tam każdy powinien odszukać swoje auto kilkakrotnie. Ta druga galeria będzie dostępna przez miesiąc (moja propozycja) aby każdy na spokojnie mógł zgrać sobie zdjęcia. Po upływie tego terminu na serwerze Rzemieślnika zostanie tylko galeria klimatyczna podsumowująca rywalizację.

 

pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Michale Maxie

a może po prostu, żeby nie zaśmiecać waszego serwera, warto by było utworzyć konto na picasaweb właśnie jako taki "magazynek podręczny". Upload trwa chwilkę, pojemność takiego konta, to chyba 1gb, co dla zdjęć odpowiednio zmniejszonych daje duże pole do popisu.

Ja wczoraj wrzuciłem 645zdjęć z "Adrenaliny we włosach" i jest git majonez (cytując klasyka :twisted: ) i wszyscy są szczęśliwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników forum Subaru

 

Zajmuje się prowadzeniem strony Automobilklubu Rzemieślnik. Związku z dużym zainteresowaniem zdjęć z Cynamonowego Slajdu i wstępną konsultacją z Kubą Mroczkowskim proponuje kompromis ilości zdjęć do miejsca na serwerze.

 

Archiwizowanie prawie 500 zdjęć z jednej imprezy trochę mija się z celem na dłuższą metę. Po kilku imprezach i rallycrossach serwer by się zapchał szczególnie, że zależy nam na zachowaniu zdjęć z dawnych lat. A zdjęcia mają być ciekawe, a nie spisem uczestników.

Dlatego proponuje następujące rozwiązanie: od najbliższej edycji Cynamonowego Slajdu powstaną dwie galerie. Jedna będzie miała około 80 zdjęć i będzie to pół na pół klimaty i zdjęcia samochodów. Obok niej powstanie druga galeria która będzie liczyła znacznie więcej zdjęć. Tam każdy powinien odszukać swoje auto kilkakrotnie. Ta druga galeria będzie dostępna przez miesiąc (moja propozycja) aby każdy na spokojnie mógł zgrać sobie zdjęcia. Po upływie tego terminu na serwerze Rzemieślnika zostanie tylko galeria klimatyczna podsumowująca rywalizację.

 

pozdrawiam

Michał

 

Michal mam prosbe o wrzucenie wszystkich zdjec czerwonego subaru impreza kombi WX**** na mejla adamusmax(malpiszon)yahoo.com

 

tenk ju from de mołtain ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArturG75, to wszystko sprawka MaRka_MG i jego lepszej połowy Wiolki :)

Skad wiesz, ze lepszej !? ;)

Ten film, powstal tylko dzieki Tobie ;)

To Ty zaprosiles nas na ta impreze.

Poniewaz z nikim nas na niej nie zapoznales, to przez caly rajd krecilem Ciebie i kilku Twoich kolegow z grupy :P Gdyby nie fakt, ze przyjechal na ta sama impreze i do tej samej grupy moj klubowy (roverki.pl) kolega Maniaq, to pewnie na filmach bylbys tylko Ty ;)

 

To czym ja mogę się pochwalić to znajomość z Markiem

Jestes pewien, ze jest sie czym chwalic ? :mrgreen:

 

a Marek pewnie mogłby się pochwalić znajomością z Wiolką

Pewnie! Zuch dziewczyna... zamarzala, ale kamery z rak nie wypuscila ;)

 

W przygotowaniu jeszcze jeden, gdzie znajdzie sie kazdy kto wpadl w oko naszych kamer ;)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dysponuje już nowymi zdjęciami. Wszystko co dostarczyli mi fotografowie jest już na stronie. Z nowości to dodano kilka zdjęć do cz.1 bo był problem z przesyłem danych i druga połówka doszła później.

 

Rozwiązanie z googlami i innymi darmowymi serwisami trzymającymi zdjęcia odpada. Jeśli ma to wyglądać profesjonalnie to trzeba się trzymać jakichś standardów. Oczywiście jeśli ktoś to zrobi we własnym zakresie to nie ma problemu.

 

Czekam na wasze zdanie czy takie rozwiązanie (dwie galerie, 1.ogólna, 2.same samochody każdy po 6-7 razy) ma sens. Nie muszę wtedy szukać złotego środka pomiędzy średnią ilością zdjęć, a tym żeby każdy się odszukał na fotce. Tym sposobem każdy będzie na kilku zdjęciach a nie na 1-2. Archiwizowanie 600 zdjęć z każdej imprezy jest nie praktyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała Panie i Panowie :!:

 

Przede wszystkim wszystkiego najlepszego Szefie z okazji imienin :!: :cool:

 

W ramach prezentu imieninowego* wklejam fotki z Cyny VII z OESu Mogielnica oraz Chynów :mrgreen:

 

*mówię prezentu bo nie lada wyczyn dla raja było umieszczenie tych zdjęć w związku z faktem, że z komputerami to ja cały czas się rozwijam :cool:

 

Podaję linka: http://picasaweb.google.pl/raju14021983/CynaVII#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju dzięki za foty, nawet na kilku się załapałem :cool:

Normalnie profesjonalna sesja, slalom pomiędzy latarniami, zapoznanie z odcinkiem, nawet sam samochód bez kierowcy i pilota :mrgreen:

Aha no oczywiście przyłączam się do życzeń dla Twojego Szefa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...