Skocz do zawartości

CYNA VII


raju

Rekomendowane odpowiedzi

Cruz podziekuj chłopakom za jak zwykle super klip, ten był wyjatkowo udany bo sie zaczyna naszym biegiem i pare boczków jest.

 

podziękowania nalezy skierować glównie do Wonsa, moich ujęć jest tam mało, sensei Wons ochrzanił mnie za nie i powiedział, że "są z dupy", więc musiał się głównie posiłkować swoim materiałem. :mrgreen:

 

Jeśli chodzi o zdjęcia to piszcie na maila doltuszyk@poczta.onet.pl i pytajcie o siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

 

W dniu dzisiejszym, tj. 19.10.2008 w naszym salonie Subaru przy Al. Krakowskiej odbyło się oficjalnie wręczenie nagrody dla zwyciężcy w klasie I (Subaru bez turbo) VII edycji Cynamonowego Slajdu. Nagrodę w postaci 4 opon Nokian odebrał Pan Maciej Kołdej.

 

Gratulujemy serdecznie :!:

 

pb190147tp8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak grubo jak ja na fotce 99 to chyba nikt nie wpadł. Wyleciałem paskudnie, całe szczęście nie było drzew

Potem było już znacznie lepiej.

 

faktycznie grubo poszedłeś, na fotce znakomicie widac co dzieje sie z pasażerem w seryjnych pasach w takiej sytuacji :shock: . Polecam szelki zupełnie inna jazda, zaczynasz kierowac a nie trzymac sie kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem trzeba zabrać własnego fotografa

Nowe zdjecia na stronie AK-Rzemieslnik ( cześc 1 ) :idea: moze ktos umie to jakosc przeniesc :?:

AK

ps. proszę zauważyć ile jest zdjec pewnej załogi :idea: ...jak podjechali , jak sie konsultuja przed startem , jak startuja.....i w koncu jak jada.... :cool:

6 zdjęć......ciekawe :cool: ...a mialo byc po dwa.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jestem na kilku sztukach :!: :mrgreen: Dzięki Panie Andrzeju za informacje.

Korzystając z okazji mam do Pana pytanie. Czy jest jakiś kontakt z fotografami? Chciałbym dostać 4-5 zdjęć w lepszej rozdzielczości. Czy jest to możliwe?

 

Pozdrawiam. :mrgreen:

 

Zdjęcia są tutaj:

 

http://www.rallycross.pl/Rzemieslnik_we ... php?id=276

http://www.rallycross.pl/Rzemieslnik_we ... php?id=277

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...