Skocz do zawartości

CYNA VII


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

choć deczko ryzykownie :roll:

Na początku byłem pewien obaw jak zobaczyłem latarnie i nawierzchnię i odpuściłem trochę :wink:

Miałem nadzieję, że teraz się zrehabilituję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choć deczko ryzykownie :roll:

deczko ryzykownie, to było na Monte Calvarii jak gość w towarowej Fieście latał między latarniami, wbijając się na chama między zawodników...

na cynie był looooz :D

 

ale próba fajna była...

a jeszcze fajniej wygląda jak jest mokro ;)

IS_IMG_9677.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, na zdjęciu tego nie widać :mrgreen:

gpruszko normalnie to slalomy robię tak: (6:20) :oops::mrgreen::mrgreen:

:twisted::twisted:

słabe czasy, ale za to widowiskowo :mrgreen:

ale między latarniami miałem pietra, spytaj vergette, która wtedy ze mną jechała.

 

DNL faktycznie na mokro jest jeszcze fajniej i wolnessaki mogą się bardziej poślizgać :wink:

Szkoda, że teraz tej próby nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju są tam jakieś latarnie na Słomczynie :mrgreen:

Latarni i chleba :!: :mrgreen:

może z beczek bezpieczniej :D

latarnia ingerująca w wygląd blacharki samochodu, nie jest marzeniem posiadacza subaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze uda sie jednak ten czerwcowy termin :twisted: . Do wrzesnia strasznie daleko jeszcze :roll: . Pomysł z lokalizacją w jednym miejscu moim zdaniem bardzo dobry, pozwoli wykorzystać czas maxymalnie towarzysko, oraz bedzie można sporo pooglądać konkurencję.

 

Może byc i wersja kryzysowa :mrgreen: z symbolicznym wazonem, bez nagród i wypasionego cateringu itp byleby sie udało zrobic :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byc i wersja kryzysowa z symbolicznym wazonem, bez nagród i wypasionego cateringu itp byleby sie udało zrobic

Nagrody i catering to luzik :wink: .....wynajecie obiektu i obsluga startu , mety i prob to kosztuje. :shock: ...ale moze sie uda , czekam na wstepny kosztorys :cool:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Informuje , ze planowana na czerwiec Cyna 8 odbedzie sie w pozniejszym terminie......jesiennym :cry: . Glowna przyczyna odwolania to inne imprezy samochodowe w tym miesiacu .Mam nadzieje , ze termin jesienny nie bedzie juz z niczym kolidowal i Cyna odbedzie sie bez przeszkod :idea:

Pozdrawiam i do zobaczenia

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Informuje , ze planowana na czerwiec Cyna 8 odbedzie sie w pozniejszym terminie......jesiennym :cry: . Glowna przyczyna odwolania to inne imprezy samochodowe w tym miesiacu .Mam nadzieje , ze termin jesienny nie bedzie juz z niczym kolidowal i Cyna odbedzie sie bez przeszkod :idea:

Pozdrawiam i do zobaczenia

AK

 

Szkoda, a z drugiej strony to może i lepiej dla mnie bo w dalszym ciągu nie mam nic czym mógłbym startować :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Informuje , ze planowana na czerwiec Cyna 8 odbedzie sie w pozniejszym terminie......jesiennym :cry: . Glowna przyczyna odwolania to inne imprezy samochodowe w tym miesiacu .Mam nadzieje , ze termin jesienny nie bedzie juz z niczym kolidowal i Cyna odbedzie sie bez przeszkod :idea:

Pozdrawiam i do zobaczenia

AK

 

Szkoda, a z drugiej strony to może i lepiej dla mnie bo w dalszym ciągu nie mam nic czym mógłbym startować :razz:

 

raju cisnij Szefa - cos do startow sie znajdzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Informuje , ze planowana na czerwiec Cyna 8 odbedzie sie w pozniejszym terminie......jesiennym . Glowna przyczyna odwolania to inne imprezy samochodowe w tym miesiacu .Mam nadzieje , ze termin jesienny nie bedzie juz z niczym kolidowal i Cyna odbedzie sie bez przeszkod

Pozdrawiam i do zobaczenia

AK

 

tbardzo szkoda :cry: ale co zrobić trzeba czekac do jesieni. :cool:

w zamian proponuję pomyślec nad edycją zimową po śniegu :idea: bedą 2 do roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...