Skocz do zawartości

Wielki Come back !!!!


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej pojechał zapoznawczo. Niestety nie bardzo miał okazję przetestować swoją eNkę, więc cały czas uczy się jej.

 

Wcale sie nie dziwie, :roll: ktoś kto nie jeździł kilka lat N-ka, lub jeździł na co dzień cywilnym Subaru, musi przejść okres kwarantanny , to sa zupełnie inne samochody, pomimo że grupa N to taka seryjna :o Ktoś kto choć raz w życiu prowadził Nke, wie o czym mówie :roll: Mamy przeciez przykład kilku forumowiczów, którzy przesiedli sie z EVO 9 na EVO 9 RS, i na początku kompletnie sobie nieradzili,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja Wam mówię: jeszcze parę oes-ów, i Andrzej będzie w dziesiątce. Zimą treningi i w przyszłym sezonie Andrzej zostanie królem Konfesjonału - będzie tam opisywał, jak to naszych (i nie tylko) rajdowców na spokoju objeżdżał, czyli jak to kopał leżącego :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq napisał/a:

będzie tam opisywał, jak to naszych (i nie tylko) rajdowców na spokoju objeżdżał, czyli jak to kopał leżącego

...prawie nie dodając przy tym gazu... - zapomniałeś dodać

jednak nie jest to takie łatwe.ale i tak wielkie brawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej pojechał zapoznawczo. Niestety nie bardzo miał okazję przetestować swoją eNkę, więc cały czas uczy się jej.

 

Wcale sie nie dziwie, :roll: ktoś kto nie jeździł kilka lat N-ka, lub jeździł na co dzień cywilnym Subaru, musi przejść okres kwarantanny , to sa zupełnie inne samochody, pomimo że grupa N to taka seryjna :o Ktoś kto choć raz w życiu prowadził Nke, wie o czym mówie :roll: Mamy przeciez przykład kilku forumowiczów, którzy przesiedli sie z EVO 9 na EVO 9 RS, i na początku kompletnie sobie nieradzili,

 

na kilometrze traci okolo 5 sek do lidera, mi tak wychodzilo na orlenie i polskim jak jechalem jako 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....1 etap skończylismy , łatwo nie było , mokro , błoto na zakretach i troche mgły...ale nie to jest dla mnie problemem musze dostosowac opis do tej skrzyni i nauczyc się ta skrzynia biegów jakos operować co nie zawsze mi sie udaje :razz: Hamowania oczywiscie mam ze sto metrów za wczesniej ale moze jutro bedzie sucho to " pocwiczę ' :cool: Wydaje mi sie , ze zakrety jezdze w miare szybko a trace na łukach iprostych ( hopy , dziury , mokro ), ktore teoretycznie mozna jechac bardzo szybko :shock: i chyba inni tak jezdzą.....bede sie przyzwyczajal....Auto OK ale jadąc nie sprawia wrażenia szybkiego. Jutro zaczne jezdzic z podtrzymaniem turbo bo dzisiaj jakoś miałem inne problemy niz za wolne auto :wink: ( zawieszenie , opony , hamowanie i skrzynia.....próbowałem zrozumiec o co chodzi :?: :grin: )

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju, jest świetnie. Autko pięknie wymalowane, nie obite...A ta cholerna mgła pewnie nie pomaga...

Jak ktoś nie widział na żywo to proszę:

e530979d44f019cbm.jpg

7a1a154bd2f5ba23m.jpg

db5204588cbbe441m.jpg

98cd2cb4094c5134m.jpg

c4f0f67b3f1815e2m.jpg tu jeszcze był samochód czysty...może dlatego ze to drugi OeS:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj (wlasciwie to juz przedwczoraj) bylismy z Markiem, szczurem75 i jego lepsza polowa oraz Krebelka na prologu - w Klodzku. Na zywo "Playboy SPST" calkiem dobrze sie prezentuje :)

Jesli uda mi sie ogarnac obsluge wrzucania filmow z kamery na Youtube, to podrzuce krotki film z przejazdu Andrzeja - Klodzko - przy BP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje z okazji pierwszej mety po latach

Dobre :mrgreen::mrgreen:

No wiec jestesmy na mecie , dzisiaj sobie pojezdziłem :idea: co prawda na pierwsza petle nie było dla mnie cietych slików ale na druga juz cos tam ponacinali i caly opis po suchym do niczego bo tam gdzie myslałem , ze 4 tym biegiem to na suchym pełny 5 ty bieg :mrgreen: wiec trzeba było kombinowac z tymi zakretami ale było fajnie :!: Duzo sie nauczyłem , z biegami tylko czasem próbowałem włączyc 6-ty którego nie ma :mrgreen:

Podtrzymanie stale na 1 stopniu i jest duza różnica na wyjsciach z zakretów jest zdecydowanie szybciej ( 2 stopień tez mam :!: ale włacze go jak juz opanuje wyjscia z zakretów z piaskiem na 1- stopniu :mrgreen: )

Dzisiaj 3 os-y x 2 były po suchym ale ostatni z petli ( szybki wąski zjazd w lesie ) normalnie błoto , liście i tłumy ogladajacych, żądnych jakis emocji.......więc zwolniłem :cool: Było duzo znajomych z dawnych lat z dorosłymi dziećmi :idea: Jestem zadowolony , że sie zdecydowałem na ten start , było sympatycznie , wyników nie oglądałem żeby sie nie denerwować :mrgreen: Pozdrawiam

AK

ps. DNL zdjęcia super :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...