Skocz do zawartości

Wielki Come back !!!!


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

solber_g napisał/a:

DNL, po zdjęciach widzę ze byłeś, chyba w tym samym miejscu co ja :wink: (licząc od góry, zdjęcia: 2, 3, 4 i 5)

 

No to jakieś takie krótkie te OS-y były że wszyscy stali na jednym zakręcie :mrgreen:

 

to było miejsce w WRC opisane, więc może dlatego ;)

solber_g stałem daleko w polu, najpierw w burakach potem z drugiej strony na oziminie ;) przy tablicy z nazwą miejscowości. Dość dziwne lokalizacje, ale miałem założony obiektyw 300mm stałkę i musiałem robić zoom nogami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym prologiem to było tak.....

W poniedziałek byłem umówiony na testy N14 ( koło JG ) ale jak zaczęli wgrywac jakis nowy program to sie okazało , że brakuje jakis czesci których w silniku N11 nie ma ale w N14 sa...wiec auto pojechało do Krk. Chyba w ramach odszkodowań :mrgreen: jezdziłem S2000 z LK z boku zrobiłem na testowym z 12 km dosc szybko ( wedlug mnie :razz: ) auto jakby dla mnie zrobione :idea::mrgreen: REWELACJA ( wystarczylo tylko cofnąc fotel ) ...LK pyta: moze przywiesc Ci drugiego Peugeota bo mam :!:

Oczywiscie odmowilem :twisted: Chyba żeby mnie czyms zając LK proponuje N11 Chwista ( naprawde facet szybko jezdzi :!: ) i po tym Peugeocie okazuje sie , ze " tym sie nie da jezdzic "...kołysze sie normalnie , tragedia...... :shock: Nastepne testy w czwartek ( wieczorem prolog :idea: ) po przejechaniu moze 5 km zgłaszam , ze cos stuka w kierownicy :!: ( tam wszystko stuka w tych N gr :mrgreen: ) Wsiada Flodin , wraca po 500m i mowi , ze w jego nic nie stuka a w tej stuka :!: ..ale nie wie co :shock: Żeby sie nie denerwowac pojechalem do hotelu...Po dwóch godzinach tel....pompa wspomagania do wymiany...wymienili przestalo stukać :mrgreen: ( w trakcie poszukiwań wymieniono pare innych rzeczy..z nowych na nowsze :wink: ) Od 17 jestesmy w kombinezonach na uliczce dojazdowej do startu....18...start....800m dojazd do parku zamknietego ( twierdza w Kłodzku )....i ..2,5 godziny wolnego. :idea: ( widocznie żebym sobie przypomnial jak 20 lat temu jezdziłem :roll: ) w końcu o 21.15 startujemy do prologu który ma 1.8 km :mrgreen: Opisuje to , nie zeby sie usprawiedliwiac , tylko powiedziec , że ja nawet wsiadania i wysiadania z tego auta nie miałem opanowanego :mrgreen: + zdenerwowanie a co dopiero powiedziec o recznym w innym miejscu. :mrgreen: ..ale dojechalismy do tej mety prologu..( 1.8km)..nie mylac zbyt czesto biegow wlaczanych bez sprzegła i przyzwyczajając sie do hamulca ( świetnego ale trzeba miec specjalnie wytrenowana nogę...taka siłę potrzeba żeby zadziałał :mrgreen: )

Jak bedzie chwila to cos jeszcze napisze......

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.Andrzeju wielki gratulacje :!: i szacunek :cool:

 

po przejechaniu moze 5 km zgłaszam , ze cos stuka w kierownicy :!: Wsiada Flodin , wraca po 500m i mowi , ze w jego nic nie stuka a w tej stuka :!:

 

Olleo, czego tu nie rozumiesz :?: :roll: u p. Andrzeja coś stukało a we Flodinowej nie stukało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
WRC pisza co prawda ze kibice zastanawiali sie czy jedziesz rajd czy na ryby ale spoko nie przejmuj sie

Przyzwyczajałem sie do predkosci.... :roll: :mrgreen:

jedziesz cieszynke ?czy dopiero warszawe ?

Zgłosze sie tam....gdzie Ty :twisted: ....a Naczelnego z WRC zaproszę na prawy... :idea: ..i zapytam..: jedziemy rajd...czy na ryby.. :?: :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC pisza co prawda ze kibice zastanawiali sie czy jedziesz rajd czy na ryby ale spoko nie przejmuj sie

Przyzwyczajałem sie do predkosci.... :roll: :mrgreen:

jedziesz cieszynke ?czy dopiero warszawe ?

Zgłosze sie tam....gdzie Ty :twisted: ....a Naczelnego z WRC zaproszę na prawy... :idea: ..i zapytam..: jedziemy rajd...czy na ryby.. :?: :mrgreen:

AK

 

hehe dobre dobre. :twisted:

 

barborke cieszyńską jade bo jest ostatni rajd i choc by skaly sraly pojedziemy na ostatni rajd tego roku po prawdziwych oesach.warszawska barborka mnie irytuje ze wzgledu na wpisowe jakies chore pomimo tego ze jestem zawodnikiem polskiego...szkoda gadac.ale na te ryby to bym sie przejechal z toba :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odkopuje :razz: W zasadzie to wkleilem ten filmik juz na glownym ale chyba tu bedzie lepsze dla niego miejsce :wink:

Kawalek historii Rajdu Polski z 1979/1980 r.

 

 

W Renault 5 pan A.Koper :cool: Moze jakies opowiesci z tego okresu panie Andrzeju :?: :mrgreen: Jak sie wowczas jezdzilo,rywale,sprzety,jakies ciekawostki,organizacja rajdow itp itd :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jakies opowiesci z tego okresu panie Andrzeju

Na tym filmiku to ja jestem tylko w pierwszym ujeciu :razz: ( biala R5 A ) , to byl moj pierwszy/drugi :?: sezon R5.... :grin: Auto kupilem od J. Landsberga....i byl to o tyle trafiony zakup , ze auto pochodzilo z działu sportu Renault ( słabsza 110-konna wersja , byly jeszcze 130 i wiecej ) . Na tym rajdzie jechałem z M.Pawłowskim (80r :?: ) i rajdu nie ukończylismy ( zawieszenie tyl :?: )..ale po sezonie 79 byłem trzeci w generalce i to był poczatek pomocy dzialu sportu Renault ( kurtki , nalepki.. :mrgreen: ) .....To byl chyba jeden z lepiej obsadzonych rajd. Polski...Ragnotti ( aluminiowa R5) przyjechal specjalnie by wygrac z Zaninim ( Porsche ) ...pierwszego dnia bylo mokro i prowadził w rajdzie :idea: Drugiego dnia przestal padac deszcz i Porsche wygralo..To byl wtedy wielki swiat rajdowy :mrgreen: ( skoda 130rs bardzo szybkie auto tez tam widziałem ) Będe mial chwile to cos napisze...jak to bylo w PRL...Nastepny 81r rajd Polski wygralismy ale wyłacznie jako KDL był rozgrywany , ciezko bylo ... :cool: Skody 130rs i Łady , Marian Polonezem 2000 , T. Ciecierzynski , Stawowiak..

AK

ps.te czesto widoczne niebieskie R5 to B.Krupa...(z reklama Lotu)...ale nie wiem ktory byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje W zasadzie to wkleilem ten filmik juz na glownym ale chyba tu bedzie lepsze dla niego miejsce

Kawalek historii Rajdu Polski z 1979/1980 r.

 

Janek, super! W 47 sekundzie filmiku pojawia sie nawet niezle ogarniajacy PIES WRC :mrgreen:

 

Dzieki jakiejs tam znajomosci z Andrzejem Lubiakiem (ojciec Macka), moj rodziciel smigal swego czasu na prawie wszystkie rajdy. Opowiadal nam potem, ze wlasnie na 40tym, w 80tym roku wybral sie z aparatem, do ktorego z emocji zapomnial wlozyc filmu :roll: :mrgreen: Caly dzien "swietnych" ujec i zero zdjec :lol:

 

Będe mial chwile to cos napisze...jak to bylo w PRL...

 

a moze by tak wydzielic osobny watek? Temat jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku to ja jestem tylko w pierwszym ujeciu :razz: ( biala R5 A )

Ale za to na czele "peletonu" :wink: Jak wowczas startowaly auta :?: Tzn w jakim odstepie czasu,czy tej roznicy na starcie nie bylo wcale :?: Po filmiku widac jakby wszyscy startowali rownoczesnie...

 

to był poczatek pomocy dzialu sportu Renault ( kurtki , nalepki.. :mrgreen: )

Najbardziej to te nalepki pewnie pomagaly :twisted: Ja bym sie cieszyl jak gwizdek z takiej nalepki :roll: :lol:

 

Będe mial chwile to cos napisze...jak to bylo w PRL

Troche sie nasluchalem od T.Chmiela, wowczas pilota L.Orskiego. Fajnie sie czyta takie rajdowe wspomnienia z punktu widzenia zawodnika.Zupelnie inaczej wyglada swiat rajdow od zaplecza niz z punku widzenia kibica. Ile to trzeba sie czasami nakombinowac aby wszystko wypalilo(a w czasach PRL to juz nie wspomne...)

OK czekamy na wiecej :wink:

 

W 47 sekundzie filmiku pojawia sie nawet niezle ogarniajacy PIES WRC :mrgreen:

To juz mamy kota i psa WRC :razz: Ciekawe co bedzie nastepne... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...