Skocz do zawartości

Wielki Come back !!!!


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

:shock: Te samochody nie miały klatek bezpieczeństwa, przynajmniej część z nich? Zabezpieczenie trasy też jest ciekawe ludzie stoją tuż przy przelatujących autach.

 

Fajny był POLSKI na dolnośląskich trasach.

 

Ale entuzjazm komentatorów powala :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wowczas startowaly auta

Ten wyscig w Sobotce mial chyba z 5 okrazeń , startowało sie co minutę i najwazniejsze bylo zjechac po pełnych 5...co w ferworze walki ( bezposredniej :idea: ) nie zawsze sie udawalo , jezeli pilot nie odkreslał(opis) pełnych okrazeń to o pomylke bylo latwo....

Najbardziej to te nalepki pewnie pomagaly Ja bym sie cieszyl jak gwizdek z takiej nalepki

Oryginalna kurta i nalepki na aucie...to juz byl sukces :mrgreen: Jak napisalem mialem to szczescie , ze auto było z dzialu sportu i sie AUTEM :idea: kierownictwo Renault interesowalo. :mrgreen: ...kierowca na poczatku mniej :evil: Ale jak juz stale bylem w czubie to bylo super z utrzymaniem auta mialem spokoj...Mechanicy jezdzili do dzialu sportu i sami , pod

fachowym okiem , go naprawiali..Na poczatku dostalem klocki ham. i alternator.....normalnie szok dla goscia zza żelaznej kurtyny. Inna sprawa , ze te wizyty ( Raniotti ) . B Krupa a potem ja w MP ) to byla kwesta ewentualnej produkcji Renault w Polsce (R5 , R4 byly brane pod uwage )

To juz mamy kota i psa WRC Ciekawe co bedzie nastepne...

Na rajdzie Wa-wskim , dwa dni , 1300km glownie w nocy , mgla , liscie jak to na Mazurach w listopadzie , na jakims koncowym Os-ie widze jakiegos malego psa we wsi , do ktorego ktos biegnie , zeby go z drogi zabrać. Droga waska , prawie sie zatrzymalem...na mecie rajdu okazalo sie , ze trzy sekundy III m. w generalce przegralem z jakims BMW 2002 ti chyba z Niemiec :idea: ( a domyslacie sie , ze byc na pudle na Wa-skim to bylo marzenie :razz: )...no ale zwierzeta to moja slabosc wiec jak cos sie dzialo na Os-ach to zwalnialem...

AK

ps. jezeli chodzi o zabezpieczenie trasy (kibice)) i aut rajdowych ( klatki , pasy kaski itd) to nie pamietam jakis spektakularnych wypadkow z ich udzialem a i wypadki zawodnikow ( tragiczne) nie zdarzaly sie częsciej niz obecnie....a moze nie pamietam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny filmik tym razem 47 Rajd Polski 1990 rok.

 

wyniki:

http://czajla.republika.pl/polski/1990/index.htm

 

Jak rajdy wyglądały wtedy? jakie to były samochody? Skąd brało się to zainteresowanie i te tłumy na odcinkach? Jak to się poukładało z CAMEL-em, skąd sie wogóle wzioł taki sponsor bo to mało popularna marka w Polsce.

 

ELMOT 1989 :

 

"taką pokazówke troche zrobiłem tam" :mrgreen: Super czasy a prawde mówiąc te opowieści można czytać godzinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rajdy wyglądały wtedy? jakie to były samochody?

Tez mnie to interesuje, szczegolnie wspomniana Skoda 130RS. Ojciec kiedys odkupil w Czechoslowacji od maniaka rajdow Skode 120GLS po swapie silnika z Rapida. Ponoc silnik dodatkowo byl dlubany, ale nie wiem w jakim zakresie. Wielka szkoda, ze autka pozbylismy sie pare miesiecy przed tym, jak zrobilem prawo jazdy. Zlopalo sporo paliwa, ale bylo piekne - stylowe ospojlerowanie, dodatkowe zegary w srodku, lakier kolor czerwone Ferrari :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wyscig w Sobotce mial chyba z 5 okrazeń , startowało sie co minutę i najwazniejsze bylo zjechac po pełnych 5

Ciekawa koncepcja...taki wyscig na dochodzenie...hmm niezle musialo cisnienie skakac jak we wstecznym sie auto zblizalo :smile: Na jednym z kjs w ktorym jechalem rowniez bylo cos podobnego tyle ze to ja wyprzedzalem :lol:

 

kierowca na poczatku mniej

Poniewaz :?: Czy dlatego ze auto nie topowe,brak czesci czy slaby dostep do nich,a moze dlatego ze brzydkie :?: :smile:

 

ELMOT 1989 :

http://www.youtube.com/wa...feature=related

 

"taką pokazówke troche zrobiłem tam" :mrgreen: Super czasy a prawde mówiąc te opowieści można czytać godzinami.

3.40 Tomciu jaki mlody :mrgreen: a L.Orski wasa mial niesamowitego :lol: Czytac albo sluchac przy malym jasnym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...