Skocz do zawartości

Wielki Come back !!!!


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poniżej wstępny projekt oklejenia N14 Seniora

 

Powninnna być naklejka z numerem startowym z Rajdu Dolnoślaskiego, a nie z Rajdu Meksyku (Corona). :roll:

 

maciekSubru, bo pewnie numer w tym projekcie jest najważniejszy...ech

 

 

Szefie, najładniejsza rajdówka - aż szkoda brudzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam... kurcze i dotarło do mnie, ze On rzeczywiście znów startuje :mrgreen:

Więc może nie będę oryginalny, ale: Panie Andrzeju - powodzenia :wink: szacun :cool:

 

[ Dodano: Pią Paź 03, 2008 1:09 am ]

Heh... kiedy Pan zdobywał pierwsze MP ja sie właśnie dopiero "wykluwałem" na ten świat... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

752.jpg

Andrzej Koper na Polskim Fiacie 126P i Bogusław Sroczyński na Hondzie 2 Coupe

18 Rajd Barbórka 1975

 

76_23.jpg

Andrzej Koper i Dariusz Szarejko na samochodzie Zastava 1100 P

14 Rajd Warszawski 1976

Zdjęcia z rajdu :idea: :!:

 

7681.jpg

Andrzej Koper i Marek Pawłowski na Zastavie 1100 P

19 Rajd Barbórka 1976

 

 

7619.jpg

Nr 17 Andrzej Koper i Marek Pawłowski na Zastavie 1100 P

19 Rajd Barbórka 1976

 

7625.jpg

Andrzej Koper i Marek Pawłowski na Zastavie 1100 P

19 Rajd Barbórka 1976

 

7.jpg

Od lewej: A.Zawadzki i J.Repeta na Syrenie 102 Andrzej Koper i D.Szerejkona na Zastavie 1100 P oraz J.Sobczyk i M.Kaczmarek na Syrenie 104

20 Rajd Barbórka 1977

 

5.jpg

Andrzej Koper na Golfie GTI

30 Rajd Barbórka 1992

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper i Marek Pawłowski na Zastavie 1100 P

19 Rajd Barbórka 1976

Od lewej: A.Zawadzki i J.Repeta na Syrenie 102 Andrzej Koper i D.Szerejkona na Zastavie 1100 P oraz J.Sobczyk i M.Kaczmarek na Syrenie 104

20 Rajd Barbórka 1977

Andrzej Koper na Golfie GTI

30 Rajd Barbórka 1992

 

Moze w tym roku... :arrow: Rajd Barbórka :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jesteśmy po dwóch dniach zapoznawania z trasą . Kazdy OS mozna przejechać trzy razy a jest ich osiem , sa w dosc duzej odległosci od siebie wiec bylo co robić i jestesmy lekko skolowani.Zauważyłem , że niektórzy maja zamocowane kamery i nagrywaja przejazdy :idea: wiec powiedzielismy LK , ze my mało trenujemy ale wieczorem siadamy z Kuba w kaskach przed laptopem i "trenujemy"...Kuba dyktuje a ja udaje , ze jadę... :mrgreen: Dzisiaj jezdzilem swoim autem rajdowym i powiem , ze jestem mile zaskoczony....Ustawienie ma być jeszcze poprawione przez Flodina i Leszka...bo ja niestety ...nie mam punktu odniesienia :mrgreen:

Bedziemy uczyc sie auta na rajdzie i mam nadzieje , ze jakos do mety dojedziemy.Jezeli chodzi o samą jazde to OS-y sa bardzo szybkie , asfalt w duzej części zniszczony i dziurawy przy wiekszych szybkosciach nie jest to zabawne :evil: ...ale z czasem podobno do wszystkiego mozna przywyknąć :mrgreen: ...wiec bedziemy pomału adoptować sie po 12 latach do warunków rajdowych.....łatwo nie bedzie , wynik malo istotny wazne żebym na nastepnym rajdzie.....pewniej sie czuł , szczególnie przy duzych szybkosciach

Pozdr.AK

ps.recznego nie bedziemy uzywali , bo po pierwsze nie zawsze moge go znalesc :roll: ( jest w innym miejscu ) a jak juz znajdę to nie zawsze wiem gdzie auto wyladuje...bo najcześciej jest już za pózno :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...