Skocz do zawartości

Wielki Come back !!!!


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde - ja już o tym wiedziałem od dawna i aż mnie skręcało, żeby się wygadać. Ale się nie wygadałem :twisted:.

 

Dodam tylko, że znam trochę szczegółów, trochę planów... Generalnie Andrzej podchodzi do sprawy skromnie i z rezerwą, czy też, innymi słowy, wstydzi się jak panienka na wydaniu :mrgreen:, ale ja tam go widzę, jak idzie na mistrza :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystartowac chcialem gdzies :?: od mniej wiecej roku , no i wszystko wskazuje , ze to bedzie Dolnoslaski.

Bedziem kibicowac :mrgreen: Juz wiadomo gdzie i kiedy bedzie dokladnie ten rajd?

 

p.s. slyszalem, ze da rade ogarnac te elektroniczna przepustnice, ale z zawieszeniem sie nie da juz nic zrobic ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dobra wiadomość . Ostatni raz miałem przyjemność oglądać A.K. na "Wiśle" bodajże w 1991 roku . Ciekawe czy ktoś pamięta jakim autkiem startował .

 

Więc pojawiła się motywacja aby ruszyć "cztery litery" i zobaczyć jak kierowcy starej szkoły zasuwają w nowych konstrukcjach .

 

POWODZENIA :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O...plany są. :mrgreen: ...ale moze sie wypowiem po tym Dolnoślaskim.... :roll:

 

 

Powodzenia w "debiucie" i czekamy na obwieszczenie planów, no chyba ze na wp.pl mamy śledzić kącik sportowy :mrgreen: w końcu musimy wiedzieć dokąd jechać aby dopingować Pana na trasie :twisted:

 

 

Ostatni raz miałem przyjemność oglądać A.K. na "Wiśle" bodajże w 1991 roku

 

 

http://www.kimrally.pl/kierowca.php?id=8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Rajdzie Orlenu razem z szubaru i Michael'em stwierdziliśmy, że możemy się wybrac na Rajd Dolnośląski większą grupą.

Gracek, bęben_wrc,m.wrc i inni jedziemy?

 

 

Może SIP zasponsoruje wynajem jakiegoś busa dla fanów z mazowsza? :roll: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wsparcie...duchowe. Wystartowac chcialem gdzies :?: od mniej wiecej roku , no i wszystko wskazuje , ze to bedzie Dolnoslaski. Oczywiscie zdaje sobie sprawe , że niewiele zdziałam ( jak to mowia za wolny samochod :mrgreen: ) bo po 10 latach siedzenia w domu samo dojechanie do mety bedzie sukcesem...ale chce sprobowac ... moze sobie cos przypomniec :?: ....Mimo , ze nowa Impreza jest powiedzmy " niedopracowana " jezeli chodzi o zawieszenie i szybkosc to jakby to wygladalo gdybym np. Peugeotem wystartował :shock: ...diler Subaru....no sami rozumiecie , ze bylby obciach... :mrgreen: Cos tam maja homologowac w przyszlym roku co zmniejszy wage N14 , moze cos poprawia w silniku i jakos to bedzie.... :mrgreen: Byc moze to N14 bedzie nawet troche za szybkie....dla mnie na poczatek :?: :mrgreen:

AK

ps.postaram sie opisac swoje wrazenia.....po mam nadzieje ukonczonym rajdzie.... :wink:

 

Od ponad roku mówił swojemu Szefowi, że jak coś w człowieku siedzi, to trzeba to z siebie wyrzucić :idea:

...cieszę się ogromnie, że to, o czym rozmawialiśmy wspólnie z Szefem będzie miało miesjce w realu :grin:

Powiem Wam, że same opowieści o wspomnieniach, o tych wydarzeniach z zeszłych lat potrafiły zakręcić łezkę w oku. Teraz w dobie komórek, internetu i systemów GPS wszystko wydaje się być prostsze jak niegdyś. Jedno jest pewne, że to co czuje kierowca przed rajdem nie zmienia się nigdy i trzeba mieć naprawdę jaja, żeby chcieć przeżywać to jeszcze raz...

 

Brawo AK :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...