Skocz do zawartości

Wielki Come back !!!!


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wieczorem siadamy z Kuba w kaskach przed laptopem i "trenujemy"...Kuba dyktuje a ja udaje , ze jadę...

 

kurcze, nie pomyślałem :roll:

 

mogłem Wam jakiegoś "collina" na laptopa wrzucić :mrgreen:

 

 

dużo nawrotów? zakręty ciasne?

jak "mocowo" ta eNka w stosunku do serii ?

 

Pozdrawiam

raju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo nawrotów? zakręty ciasne?

jak "mocowo" ta eNka w stosunku do serii ?

Wąsko , szybkie zakrety...4-5 bieg i najczęściej dziurawy asfalt.....miło nie jest.. :wink:

N14...jestem mile zaskoczony....LK również...( nowe mapy :?: )

AK

ps.wysokie miejsce na rajdzie.....niemożliwe :idea: traktuje to jako trening :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo nawrotów? zakręty ciasne?

jak "mocowo" ta eNka w stosunku do serii ?

Wąsko , szybkie zakrety...4-5 bieg i najczęściej dziurawy asfalt.....miło nie jest.. :wink:

N14...jestem mile zaskoczony....LK również...( nowe mapy :?: )

AK

ps.wysokie miejsce na rajdzie.....niemożliwe :idea: traktuje to jako trening :wink:

 

no to grubo :mrgreen: ale jak to mówią nie ma letko :wink:

ciekawe czy jest to kwestia samego zestrojenia?! macie jeden czy kilka programów (map)?

z tym pudłem to nie ma się co napinać, pewnie, ale wykluczać też nie ma co :mrgreen:

Pzejedziecie - zobaczycie. Jak dla mnie byle do mety, potem będzie już tylko z górki :cool:

 

pzdr.

raju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej jedź swoje to masz pierwszą piatkę ...ekipa sie pozabija o 2 miejsce :mrgreen:

serwisujesz z SPRT?

 

Łatwy rajd to nie bedzie...4 os-y bez serwisu :idea: 20min. przerwy i powtórka tych 4 drugiego dnia tez serwis dopiero po czterech OS-ach.

SPRT..serwisuje..SPST :razz:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recznego nie bedziemy uzywali , bo po pierwsze nie zawsze moge go znalesc :roll: ( jest w innym miejscu ) a jak juz znajdę to nie zawsze wiem gdzie auto wyladuje...bo najcześciej jest już za pózno

 

Andrzej, rozumiem Cię bardzo dobrze. Mam w swoim turbolegacu to samo i efekt jest podobny. My, rajdowcy, borykamy się jak widzę w podobnymi problemami. Taki już widać nasz los... :roll:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recznego nie bedziemy uzywali , bo po pierwsze nie zawsze moge go znalesc :roll: ( jest w innym miejscu ) a jak juz znajdę to nie zawsze wiem gdzie auto wyladuje...bo najcześciej jest już za pózno

 

Andrzej, rozumiem Cię bardzo dobrze. Mam w swoim turbolegacu to samo i efekt jest podobny. My, rajdowcy, borykamy się jak widzę w podobnymi problemami. Taki już widać nasz los... :roll:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

trafił swój na swego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recznego nie bedziemy uzywali , bo po pierwsze nie zawsze moge go znalesc :roll: ( jest w innym miejscu ) a jak juz znajdę to nie zawsze wiem gdzie auto wyladuje...bo najcześciej jest już za pózno

 

Andrzej, rozumiem Cię bardzo dobrze. Mam w swoim turbolegacu to samo i efekt jest podobny. My, rajdowcy, borykamy się jak widzę w podobnymi problemami. Taki już widać nasz los... :roll:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

trafił swój na swego :mrgreen:

 

buahaha :D to może pilot będzie ten ręczny ciągnął :D Przemeq co ty na to? :D

 

a tak na serio! P. Andrzeju dzisiaj ogniem na shakedownie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może pilot będzie ten ręczny ciągnął Przemeq co ty na to?

 

a jak sie pomylisz :shock: :lol: , mi to podlatuje propozycją matrymonialną :mrgreen:

 

nie ma takiej opcji :D braci ciotecznych nie pożenią :D i bez skojarzeń, ja po prostu wychodzę z założenia, że załoga się musi uzupełniać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z Andrzejem na starcie generlanie był wyluzowany....na prologo staliśmy na szybkim prawym ..pojechał czysto i szybko szybciej na oko niż druga nkowa liga (zwłaszcza kilku :wink: ) ale nie wiem co odwinął że tak spadł hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i działo się wczoraj... atmosfera super. Chyba każdy wie jak jest (ryk silników itp.) :mrgreen: Andrzej pojechał zapoznawczo. Niestety nie bardzo miał okazję przetestować swoją eNkę, więc cały czas uczy się jej. Byłem z Chłopakami o 8 rano w parku ferme - przekozacko - widok zaspanych rajdowców - bezcenny - Szefa radówka wygląda zacnie a sam Szef z Kubą mocno wyluzowani. Przed nimi kolejna próba - jadą po mokrym. Lecę na śniadanko z Kadrową i lecimy do Polanicy :smile:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i działo się wczoraj... atmosfera super. Chyba każdy wie jak jest (ryk silników itp.) :mrgreen: Andrzej pojechał zapoznawczo. Niestety nie bardzo miał okazję przetestować swoją eNkę, więc cały czas uczy się jej. Byłem z Chłopakami o 8 rano w parku ferme - przekozacko - widok zaspanych rajdowców - bezcenny - Szefa radówka wygląda zacnie a sam Szef z Kubą mocno wyluzowani. Przed nimi kolejna próba - jadą po mokrym. Lecę na śniadanko z Kadrową i lecimy do Polanicy :smile:

 

pozdro

raju rob zdjeciowki bolida SPST :mrgreen:

 

a czy masz koszulke SPST Go! Go! Go! :?: :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...