Skocz do zawartości

Wielki Come back !!!!


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z wiekiem czlowiek coraz mniej sie spieszy.

 

Panie Andrzeju, to nie tak. Profesor Bartoszewski , na pytanie dlaczego tak szybko chodzi, odpowiedział dziennikarzom, że w jego wieku trzeba się już spieszyć, bo niewiele czasu zostało... :mrgreen:

ps.

prawdą jest, że on ma 86 lat... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju gratuluje udanego powrotu na rajdowe trasy. Było nieźle, no i z OS-u na OS lepiej... ale wydaje sie, że potencjał jeszcze duży, a więc liczymy na kolejne starty :wink:

 

Kilka moich fotek z dzisiaj:

To mi wygląda na: "lewy 2"

img6592mayxa7.th.jpgthpix.gif

img6595mayjj2.th.jpgthpix.gif

img6788maycn9.th.jpgthpix.gif

i... odjazd

img6792maydi2.th.jpgthpix.gif

zgodnie z obietnicą, na lusterkach świniacze :mrgreen:

img6596mayzu2.th.jpgthpix.gif

no i proszę świniacz również na masce - tutaj foto przed startem do ostatniego OS-u :razz:

img6849mayma0.th.jpgthpix.gif

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem jeszcze raz podziękować za wszystko Szefowi oraz Kadrowej :mrgreen: , przede wszystkim za niesamowite wrażenia i możliwość uczestniczenia w tej niezapomnianej imprezie, ten rodzinny klimat jest bezcenny :smile:

Szefa to bym uściskał ale mi nie wypada :oops: Jeszcze raz gratuluje Panie Andrzeju i Panie Kubo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem jeszcze raz podziękować za wszystko Szefowi oraz Kadrowej :mrgreen: , przede wszystkim za niesamowite wrażenia i możliwość uczestniczenia w tej niezapomnianej imprezie, ten rodzinny klimat jest bezcenny :smile:

Szefa to bym uściskał ale mi nie wypada :oops: Jeszcze raz gratuluje Panie Andrzeju i Panie Kubo :mrgreen:

 

e tam Szefa - Kadrowa usciskaj tyle ze wtedy mozesz od Szefa z kasku dostac :razz:

 

Panie Andrzeju wielkie gratulacje - pilotom sie zyczy tylu ladowan co startow a rajdowcom...? tylu met co startow ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pdam na pysk, ale jeszcze maznę kilka słów...BRAWO za odwagę, determinację i opoanowanie :!: Pierwsze koty za płoty... poznaliście auto, spróbnowaliście go właściwie we wszystkich możłiwych warunkach i dojechaliście do mety. Z założenia udało się dokonać wszystkiego. Myślę, że teraz to już tylko kwestia czasu, obycia się z autem, kilometrów oesowych...czuję w kościach, że w połowie przyszłego sezonu czołówka może mieć podgryzione tyłki :mrgreen: Cieszy mnie szczególnie ten uśmiech na twarzy Szefa, który nie chciał zanikać. Wypowiedż AK: "lubię, to sobie jeżdżę", wywołała spore poruszenie i rozniosła się po wsyztsjkich oesach :mrgreen: Pragnę zauważyć, że eNka się nie zepsuła i była wiernym towarzyszem aż do mety. Samochód ma jeszcze ogromy zapas mocy, którego Szef nie zademonstrował, ale to kwestia czasu jak już powiedziałem. Serdecznie podziękowania i pozdrowienia. Jeszcze raz gratuluję. W tym miejscu serdecznie pozdrawiam również Kubę Mroczkowskiego (dzięki niemu również był ten Wielki Come Back) oraz Kadrową, która to nad wyraz dzielnie dotrzymywała tempa rajowi na OeSach w pogoni za Seniorami :wink: :mrgreen:

 

Atmosfera I klasa. Już nie mogę doczekać się następnego rajdu.

 

Pozdrowienia i dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. DNL zdjęcia super :idea:

skoro były super to pozwolę sobie na kolejną odsłonę. Zadebiutowałem na rajdzie z obiektywem Pentacon 300mm manual na gwint M42. Jest ciężki. biegałem przez 2 OeSy z tą lunetą, ale się opłaciło. Teraz szukam jakiegoś jasnego dobrego manuala 200mm, bo 300 to trochę za dużo i za ciężko :)

i fotki:

f6773475a97d86cam.jpg

 

0bfc999e2cb033b2m.jpg

 

208678c9556bbb2em.jpg

 

de7a2bbbaf7751f6m.jpg

żadnemu fotografowi nie można przepuścić :)

797c988a8aa54c66m.jpg

 

31f10ad908ffed7fm.jpg

 

baaaaardzo dziekuje za szoł i świnie na OeSie :)

Fajnie, że w jednak N14 od Kuzaja bangla jak trzeba i sie nie krzywi nic:)

Po rajdzie musiałem wycieczce opowiadać, czemu AK ma na lusterku przyklejone to samo co na moim wolnym ssaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju to co teraz, widzimy się na Barbórce? :wink:

 

Jak opanuje w miare płynne jeżdzenie po asfalcie dookoła beczki :idea: ( w tłumie widzów :!: ).....to tak :mrgreen::mrgreen:

AK

ps. Może na Cynie zrobimy dwukrotny przejazd dookola beczki.... :twisted:

W tygodniu cos jeszcze napisze na temat mojej wspołpracy z N14 na Os-ach i pokonywaniu stanów lękowych.... :shock: ..przy wiekszych szybkosciach... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat mojej wspołpracy z N14 na Os-ach i pokonywaniu stanów lękowych.... :shock: ..przy wiekszych szybkosciach... :mrgreen:

Czekamy :razz: :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Paź 13, 2008 9:20 pm ]

DNL, po zdjęciach widzę ze byłeś, chyba w tym samym miejscu co ja :wink: (licząc od góry, zdjęcia: 2, 3, 4 i 5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...