Skocz do zawartości

Wielki Come back !!!!


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od ponad roku mówił swojemu Szefowi, ......

 

.... jeszcze raz...

 

Raju myslisz ze bedzie jakas premia ? :mrgreen:

 

już jest :mrgreen:

 

:arrow: sam fakt, że mogę w tym wszystkim uczestniczyć - bezcenne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam KCIUKI :!: :!: :!: Powodzenia :wink:

 

Mam nadzieję iż w miarę możliwości będą podawane szczegóły, samochodu, startów, przygotowań etc. Byłoby to o tyle ciekawe, że i tacy laicy jak ja mogli by pogłębić arkana tego sportu.

Jeszcze raz życzę POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekSubru napisał/a:

 

Może SIP zasponsoruje wynajem jakiegoś busa dla fanów z mazowsza?

 

 

No to byłby czad. Taka grupka kibiców dopingujących Pana Andrzeja byłaby na pewno nie do przegapienia

 

zorganizowana grupa kibiców najbardziej widoczna na rajdzie.forumowicze dopisujcie się kto jest zainteresowany takim wyjazdem.jak będzie dużo chetnych do SIP na pewno sprawą się zajmie.prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżbyś miał zasilić SPRT w 2009 ??

Nie , SPST to zupełnie nowy zespół. :mrgreen: ....Subaru Poland Senior Team :idea: rozpoczął właśnie poszukiwanie sponsorów....i być może w przyszłym roku przejmie...SPRT... :cool: :mrgreen:

AK

ps.na decyzję nie mam wpływu.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER NEWS! Panie Andrzeju, trzymam kciuki i życze ponownych sukcesów, dobrej formy i gumowych drzew.

 

Smiech'u

P.S. beben, m.wrc, macieksubru, gracowy - tez sie pisze na Dolnośląski ;) Chyba trza sjakieś flage specjalną przygotować, albo chociaż koszulki SPST u Boćka z hasłem "Koper dzida!!!" zamówić :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze by tak jeszcze Pawła Przybylskiego namówić na dołączenie do teamu

A i owszem :mrgreen: z ciekawosci był ze mną ogladac oba N14 a jednym nawet jezdzil :idea: ..pytał Tomka K. dlaczego to jest takie wolne na prostych.... :mrgreen: ( zdecydowanie jest wolniejsze od jego Mercedesa a i STI seria jest zdecydowanie szybsze :!: ) Podobalo mu sie....

U Leszka K o nic nie pytal bo dostał Lambo na poł godziny i byl spokoj :mrgreen: Ale korci go .....ma troche pecha z ostatnim startem na Kormoranie bo myslal , że bedzie w trojce a był.......w pierwszej trojce drugiej dziesiatki...wiec ma uraz :mrgreen: .....ja do tego troche inaczej podchodze...."SENIOR TEAM"....a Pawel chciałby wygrywać :cool: ....( Cyne) :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak porównuje dawne czasy i to co sie teraz dzieje to mam wrażenie że obaj panowie byście mieli szanse na pierwszą trójke, nawet jadąc padlinowatym n14, i na "seniorowym" luziku. Sam fakt ze rajdowy emeryt Hołek startuje i w cuglach wszystkich objeżdza sporo mówi. Powodzenia na trasie, i oby na 1 starcie sie nie skonczylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emeryt Hołek startuje i w cuglach wszystkich objeżdza sporo mówi

 

Oooo nie bluźnij, nie bluźnij... To nie jest kwestia tego, że reszta nie trzyma poziomu (bo to też), ale to Hołek trzyma wysoki.

 

ma troche pecha z ostatnim startem na Kormoranie bo myslal , że bedzie w trojce a był.......w pierwszej trojce drugiej dziesiatki...wiec ma uraz

 

Pamiętam... ale co on miał za samochód h**daja jakiegoś ;)... pozatym nie można mieć wszystkiego od razu ;)

 

W każdym bądź razie fajnie byłoby zobaczyć taki Senior Team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...