Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia

 

dla załogi niebieskiego oświnionego GT'ka kąąąbi (niestety nie mogłem przeczytać nicka) ustrzelonego i obtrąbionego wczoraj na Wysockiego około 19.30. Kiwka nieodwzajemniona :???:

 

dla kierowniczki szampańskiego Forysia, pani Fraszyńskiej, która mnie wpuściła na środkowy pas na Czerniakowskiej wczoraj przed 19... Kiwki nie było, bo kierowniczka dłuuuuugi czas pisała SMS'a :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dzisiaj dużo pozdrowień.

Zaczne od pozdrowienia kierocy srebrnego GT kombi skopanego delikatnie przez Chryslera 300C na alei krakowskiej między REALEM Okecie a OBI w Wawie. :razz:

A teraz wszystkich których mijałem dzisiaj w Wawie głownie na Ochocie i w okolicach Okęcia:

- niebieskiego WRX stylizowanego na STI My06-07 blachy WN 71... stojącego pod basenem UW koło szpitala na Banacha,

- niebieskie STI My03-04 na blachach EL 72..U stojącego niedaleko koło dawnego hotelu Vera,

- niebieskie STI My03-04 na blachach DW 22... na Grzegorzewskiej,

- srebrnego wrx My03-04 na blachach DGR 80... na Bitwy Warszawskiej,

- srebrnego Forysia Turbo WPR5H.. na Grójeckiej,

- srebrnego Forysia Turbo WH31... spotkanego chyba też na Grójeckiej...

oraz wszystkie forysie oraz imprezy wolnessaki, których naprawde dużo dzisiaj w Wawie było; oby tak było zawsze... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Aflinte widzianego pare minut temu na al. Slowackiego w Krakowie :-)

hehe nie ma to jak meldunek z trasy :wink:

 

tzn... hmmm... jeszcze chwile chate mam wolna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Przemeq, upolowales goscia, na ktorego czycham "we wiosce" z aparatem od miesiecy. Widzialem go juz dziesiatki razu i zawsze mnie tak jakos zaskoczy ze udaje mu sie umknac zanim sie zdaze dogrzebac aparatu. Ale widze, ze tu trafil na moda i sie doigral. :mrgreen: Niech mi ktos powie, co to za woz jest! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co Panowie, ale nie jeden wieś-tjunink civic, crx czy bmw wygląda znacznie gorzej od tego. :) Tu poza spoilerem nie ma właściwie żadnych dodatków zwiększających opór powietrza czy też służących do ścierania asfaltu.

 

Przy okazji pozdrawiam czarnego Forka-Turbo w Katowicach. Świnia była, kiwka w ostatniej chwili też. Zdaje się, że to kolega oaks :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...