Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Rolanda widzianego rano w korku na Modlinskiej w czarnej zmiji.

Szkoda, ze sie nie obejrzales, moze by mi sie udalo jakos wrzucic Ci plytke ze zdjeciami do samochodu, bo ja woze od Plejad w torebce ;)

 

Dzięki i odpozdrawiam - jechaliście pewnie Audicą?? bo Subaraka to bym raczej zauważył :-)

Następnym razem trąbić, mrugać, itp. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fałsz :grin:

 

Ajć :mrgreen:.

 

PS Proszę przekazać pozdrowienia dla Pawła :cool:.

 

Po co czekać

 

W gruncie rzeczy... :roll: :mrgreen:

 

oraz blue sti na numeach PK xxxx jak zwykle widziany w okolicach teatru wielkiego

 

To kolega, którego wiele razy próbowałem przekonać do wejścia na forum (chodziłem z nim do Radissona na siłownię), ale bezskutecznie.

 

Nota bene można ten wóz regularnie spotkać pod Radissonem - od czasu, gdy zmieniłem siłownię, parkuje teraz na moim sprytnym miejscu na pojeździe pod hotel. Miałem tam z boyami hotelowymi układ, że parkowałem na " :wink: " pod wejściem głównym. Wspomniani boyowie twierdzili bowiem, że taki fajny wóz zaparkowany pod hotelem to zachęcający widok i mają ciche przyzwolenie od szefostwa na umożliwianie parkowania tam fajnym wozom 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fałsz :grin:

 

Ajć :mrgreen:.

 

PS Proszę przekazać pozdrowienia dla Pawła :cool:.

 

Po co czekać

 

W gruncie rzeczy... :roll: :mrgreen:

 

oraz blue sti na numeach PK xxxx jak zwykle widziany w okolicach teatru wielkiego

 

To kolega, którego wiele razy próbowałem przekonać do wejścia na forum (chodziłem z nim do Radissona na siłownię), ale bezskutecznie.

 

Nota bene można ten wóz regularnie spotkać pod Radissonem - od czasu, gdy zmieniłem siłownię, parkuje teraz na moim sprytnym miejscu na pojeździe pod hotel. Miałem tam z boyami hotelowymi układ, że parkowałem na " :wink: " pod wejściem głównym. Wspomniani boyowie twierdzili bowiem, że taki fajny wóz zaparkowany pod hotelem to zachęcający widok i mają ciche przyzwolenie od szefostwa na umożliwianie parkowania tam fajnym wozom 8).

 

 

Mojego starego GTka nie chca tam ......

Trole ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Mark. L.A. widzianego o 10.15 na skręcie w lewo jadąc od Szyndzielni. :) Nadal fascynuje mnie kolor Twojego Legaca :D

I chyba widziałem na Czułowie ziobera o 11.45

Pozdro dla wszystkich :)

Odpozdrawiam serdecznie . Godzina 10.15 to dla mnie srodek nocy . Miales szanse zobaczyc wampira pedzacego do najblizszego miesnego .... po parowki ( taka zachcianka silniejsza od snu ) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie Subarynki spotkane na trasie Warszawa - Gdańsk w niedzielę 08.06.06 między godz 16.30 a 20.00

W szczególności kierownika srebrnego Forka zaraz za Mławą - kierunek Warszawa

Pierwszy raz kiwka była :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- kierowniczki niebieskiej Imprezy MY'08 spotkanej wczoraj koło M1; było kiwanie (kiedyś rozmawialiśmy o Subaru na parkingu pod M1) :mrgreen:

- kierownika czarnego Forka z białym świniakiem na tylnej klapie (kto to :?: ) widzianego dzisiaj ok. 7.30 na Alejach (skrzyżowanie z Karmelicką). Rejestracji nie dostrzegłem, bo szybko przemknął. Nie kiwałem, bo wracałem pieszo z biegania w parku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzdr na zakopiance dla pana w Forku CW... - macho-blysk byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam dwa forki widziane w odstepie kilkunastu sekund na Warszawskiej w Katowicach (kolo NBP) dzisiaj ok. 13-14 - jeden srebrnonieokreslony w dosc starej budzie, drugi bordowy w dosc nowej budzie. Swini nie zauwazylem, pozatym "szłem" piechota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...