Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla wszystki subaraków widzianych w piatek wieczorem w Kielcach :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Gru 22, 2007 12:08 pm ]

albo się mi zdawało, albo widziałem auto Gazik-a-pozdro,

tak sie mi wydaje po obejrzeniu fotek z konkursu na najładniejsze forumowe subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego WRX-a (WPI XXXX) spotkanego pod myjnia w Piasecznie, gdzie spedzilem upojne 2:30 :shock: (slownie dwie godziny trzydziesci minut) zeby umyc fure... Normalnie myslalem, ze bede musial przy okazji zatankowac, bo non stop sie musialem podgrzewac taki sie ziab zrobil... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika: srebrnego GT kombi (naklejka showtime) ze wspaniale brzmiącym wydechem spotkanego wczoraj w Krakowie na ul. Wrocławskiej ok. 15.45, srebrnego Legacy kombi spotkanego dzisiaj na tej samej ulicy ok. 12, oraz dla kierowcy niebieskiego estiaja zaparkowanego przy blokach znajdujących się przy ul.....Wrocławskiej spotkanego kilka dni temu. :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- kierownika antyka sedana 1.8, z którym poganialismy sobie po Wale Miedzeszyńskim

 

Odpozdrawiam :mrgreen:

 

Pozdrawiam czerwonego antyka z którym pomrugaliśmy sobie dzisiaj na trasie Siekierkowskiej. Nie miał świni, ale najwyraźniej ogarniał.

 

Oj, chyba czas umyć tego starucha, skoro świń nie widać :roll: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, na strachu pewnie sie skonczylo. :wink: Pozdrowienia dla czarnego Forka ktory mnie minal i pomrygal swiatelkami (Pulawska, ok 20:30) :cool:

nawzajem :lol::lol::mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Gru 23, 2007 3:14 am ]

Pozdrowienia dla oświnionego czarnego forka obmachanego z wzajemnością dziś koło południa w Mińsku Mazowieckim. Ale się kierowca zdziwił jak mu machano z legasia :)))

 

Była zdziwka, bo w tym mieście MZ, gdzie często bywam od 2 lat pierwszy raz się przytrafiło, że ktoś mi odmachał (raczej ja tobie). Ale rej WB i wszystko jasne.....................

Serdeczne pozdro i wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów spotkanych wczoraj i dziś na rajdzie wigilijnym :cool:

 

odpozdrawiam :wink:

 

magagratulacje dla BigJ'a za wyjecie generalki :twisted:

 

i dziekuje Agniess za pierniki :wink: , oczywiscie przekaze czesc Intakowi :cool: jak zostanie cos :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto w Cze-wie ma pięknego niebieskiego gteka na białych felgach i ze świniami na lusterkach, który stał sobie dzisiaj o 14-tej pod M1? Śliczne autko, czemu widzę je pierwszy raz w świętym mieście? Pozdrowienia dla kierowcy, mam nadzieję, że to jakaś ładna pani :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...