Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla Agi i Krzycha ktorych napadlem sylwestrowo

 

pozdro dla Dzanka i Kiszki oraz Zofiji i Shreka zapotkanych w Koczargach

 

oraz dla WRXa kombi MY03-05 z choinka zegarowa na lewym slupku zapotkanego na trasie WAW - Leszno ;) pomrugane i odmachane ;)

 

turbowanna dostala dzisiaj chlapaki ;)

 

poza tym najlepsiejsze zyczenia noworoczne dla wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, pozdro za kawałek razem spędzonego Sylwestra. :mrgreen:

 

Kto wiedział, że trafimy na zlot nazistów? :roll: :wink:

 

wlasnie pozdro rowniez dla Ciebie i Twoich ziomismyow oraz dla Durbosa ze swoja polowka - niestety mimo dobrego towarzystwa nie wypalilo :???:

 

my rozkrecilismy melanz w oncu u mnie - nie chcialo sie juz nam do centrum wracac ;)

ja dopiero po japonsku doszedlem do siebie - jako tako - skonczylismy kolo 4tej czy 5tej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Forestera, z którym ok. 16.10 "zrobiliśmy" razem kawałek Wisłostrady :mrgreen:

To pierwszy forumowicz widziany w Nowym 2008 roku :cool:

Niestety nie rozpoznałem nick'a naklejonego z tyłu, mimo tego, że jechaliśmy dosyć wolno.

Może to wina lekko mętnego wzroku po wczorajszym :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam tych których spotkalem, oraz tych których nie spotkalem w starym roku. Pozdrawiam również tych z którymi pilem, oraz tych z którymi nie pilem, tych z którymi rozmawialem i tych z którymi nie rozmawialem. Następnie pozdrawiam wszystkich z którymi jadlem, spalem itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla Kashmere, z którym zorganizowaliśmy sylwestrowego spota w gdyńskim porcie :wink:

 

Kolejne pozdrowienia dla W0 STI w kolorze czarnym napotkanego dziś pod Gdańskiem. Dawno nie widziałem takiej marchewy z wydechu :!: Czyje to autko? Kierownik wyraźnie wiedział o co chodzi z pozdrawianiem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdroofka dla Moniqi, Krebelki, Pumexa i matiego ktorzy to posiadywali u mnie na melinie dzisiejszej nocy :mrgreen:

Pozdrowionka somsiad i dzieki za zaproszenie na wspolne witanie Nowego Roku :)

 

ja też ja też ja też :mrgreen: podczepiam się pod pozdrowionka i podziękowania :mrgreen: fajnie było :twisted: Aga, dla Ciebie dodatkowe dzięki za koncertowanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej/szarej imprezy MY06/07 (wolnossak) oraz dla srebrnego WRX kombi widzianych w al. Niepodległości w sylwestra między 12 a 13.

Dorzucam do puli pozdrowień jeszcze niebieskiego STI 06/07 widzianiego około 13 na Grzybowskiej (Kudłaty?).

Oczywiście biały Vauxhal Zafira usłyszał tylko pierdnięcia z wydechu obmrugiwano-obmachiwanych i tyle. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...