Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla bialego sedana GT

 

Uff!

O tej godzinie jechałem Poniatowskim z Saskiej na Mokotowską.

 

Hogi, pobudka. Twój gietek pasie się teraz w Krainie Wiecznych Oktanów. Ty masz lodówkę. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla srebrnego GT-ka rej.WND widzianego koło 11.30 na Jana Pawła II oraz dla granatowego GT-ka kombi rej. chyba WD widzianego koło 13.30 wyjeźdzającego z Arkadii.

 

Bardzo możliwe, że ten granatowy kombi to byłem ja (WB ...) – odpozdrawiam

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-turbo zaparkowanego nieopodal zaraz na poczatku sw. Antoniego

 

Do wlasciciela drugiego mam pytanie - co tam w nim siedzi w miejscu skrytki nad srodkowym kokpitem za wyswietlacz?

Dzis chyba tego samego jeszcze raz widzialem, ale tym razem na ul. Raclawickiej przed apartamentowcem. Okazuje sie, ze juz kiedys wlasciciela pozdrawialem.

 

Oprocz tego ustrojstwa zamiast schowka ma jeszcze cos w przednich slupkach - jakby tweetery, albo cos - jechalem autem i nie przyjrzalem sie z bliska.

 

Pozdrawiam raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wil3ego pozdrawiam radośnie po dłuższej przerwie, napotkanego pod Teskiem.

 

Ciemno było, czekam na zielone, obok coś stanęło, a facet w czapce się zza szyby ewidentnie szczerzy i macha... :shock:

 

Na szczęście, zanim pomyślałem, że gość jakiś szczególnie postępowy i spragniony ciepła (nie żebym miał coś przeciw, ale akurat z żoną jechałem) - domyśliłem się, że ten kawałek dachu, który widzę nad gościem, to musi Subaru... a dalej to już mi kojarzenie poszło prawidłowo :mrgreen:

 

Sorry, długi i aktywny dzień miałem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, skąd przypuszczenie, że machałem do Ciebie? Machałem do Twojej żony, a teraz wchodzę przypadkiem na forum, a tu się okazuje, że Ty byłeś kierowcą :grin:

 

Niedługo się zdzwonimy, zobaczysz nowy wózek... :twisted: żebyś mnie poznawał na mieście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika WRXa lub STi WD#####, ktory zabulgotal na parkingu przez "Kerfurem" na Białołęce - dzisiaj okolo 17.30

 

aaa... i zalegle dla wlasciciela chyba zlotej Imprezy bez spojlera, zaparkowanej w czwartek na ul. Rozbrat... tuz pod drzewem, na ktorym spalnie mialy jakies ptaszyska... :lol: Przynajmniej takie odnioslem wrazenie, ze te ciapki na samochodzie to nie byla gra swiatel :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek_WAWA napisał/a:

Baby Express napisał/a:

dla Srebrnego "czystego" GT Kombi stojacego na parkingu na rownoleglej do Wilanowskiej

 

To chyba nie byłem ja......, a jeśli byłem to pozdrawiam

 

jesli masz ladne 17" to blyles Ty

Nie mam jeszcze....

Pozdrowienia dla Legacy jadącego dzisiaj ul. Żołnierską w kierunku Zielonki......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia, dla Panów z radiowozu, którzy mrugając kierunkowskazem, zjechali grzecznie na pobocze, przepuszczając mnie. O dziwo byli z drogówki i tez jechali za szybko ;)

 

RAJA, spotkanego pod Salonem u Kopera!

 

Oraz słodką Vergettkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

- Kierowcy antyka, z którym wymieliliśmy kiwki dziś (a właściwie to już wczoraj - 5.I) na Puławskiej około 9:30. Pierwsza kiwka od niepamiętnych czasów...

- Kierowcy niebieskiego GT kombi ze świniaczem na lusterku, zaparkowanego w Promenadzie (rejestracja WW... o ile dobrze pamiętam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...