Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

i dziekuje Agniess za pierniki :wink: , oczywiscie przekaze czesc Intakowi :cool: jak zostanie cos :mrgreen:

 

No no, spróbuj wszystkie zjesc :D a tym duuuzym to nie wiem jak sie podzielicie :grin: hehe.

 

Również pozdrawiam Gimofa, Dembola, LEHa, Vftsa no i Chojny Ciebie też :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booyaka dla marro, spotkanego na Statoilu przy Conrada.

 

Spadł mi nota bene jak z nieba - nie działało mi podświetlenie tablicy rejestracyjnej z tyłu. Podjechałem do shell autoServ, a tam lipa, bo kolejka i mówią, że nie zrobią. No trudno - kupiłem żarówki i sam wziąłem się za wymianę na świeżym powietrzu (ja, kawior, przeziębiony, w Wigilię, na oczach ludzi!!! :mrgreen:). W takiej pozycji zastał mnie marro, podjeżdżający na stację benzynową.

 

Co gorsza, okazało się, że wymiana żarówek, ani pogmeranie kabelkami przy osłonkach żarówek niczego nie dały. A raczej dały, ale nie to, co się spodziewałem - okazało się, że druga strona kabelka luźno se zwisała :twisted:. Nie wiedziałem, gdzie ją wetknąć i wtedy wpadłem na genialny pomysł, że poproszę marro by mi dał pomacać...

 

 

 

 

...swoją imprezę pod zderzakiem. Jak już ustaliłem, gdzie ten kabelek powinien wchodzić, reszta zadania była dziecinnie łatwa 8).

 

Morałów z tego jest kilka:

- posiadanie subaru to mega fajna sprawa, bo można podejść do obcej osoby i z racji samego posiadania subaru z góry jest pozytywne nastwienie. Do tego stopnia pozytywne, że dają pomacać :mrgreen:

- marro fajny kolo - jednak co Żoliborz, to Żoliborz. Od razu widać styl i klasę 8)

- miałem w Wigilię sporo farta, oby tak dalej 8)

- ale jestem z siebie dumny - SAM coś naprawiłem w swoim wozie! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla OGS a raczej Jego (a mojego wcześniej) WRX stojącego wczoraj (niedziela) na parkingu pod CH Tandeta w Krakowie.

Pozdrawiam również kierownika Niebieskiej Imprezy STI na krakowskich numerach (mającą w rejestracji trzy siudemki) zaparkowaną pod CH Zakopianka w niedziele ok.godz. 15.

Wszędzie był tłok i nie dało się zaparkować. Koszmarne zakupy !!!!

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej pozycji zastał mnie marro
Co gorsza, okazało się
że
pogmeranie
niczego nie dało
ale nie to, co się spodziewałem
okazało się, że
luźno se zwisała :twisted:
Nie wiedziałem, gdzie wetknąć i
wtedy wpadłem na genialny pomysł, że poproszę marro by mi dał pomacać...

Jak już ustaliłem, gdzie ten ........ powinien wchodzić
posiadanie subaru to mega fajna sprawa, bo można podejść do obcej osoby i
pomacać :mrgreen:
marro fajny kolo
a ja jestem z siebie dumny

 

 

Dziwna ta Twoja opowieść. :razz: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z okazji swiat pozdrawiam wszystkie imprezy spotkane w ostatnich kilku dniach. Juz tych imprez nie licze bo tyle ich smiga. Jedna z nich [ta ze skrzydelkiem] jechala Czerniakowska w piatek ok 14-tej [przy wiadukcie lazienkowskim zesmy sie mijali]. Fajne jest pomachac obcej osobie w innym subaraku i nie spotkac sie ze zdziwieniem [ewentualnie grymasem czy pukaniem w czolo].

Tak wiec subaraka poid choinke kazdemu zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...