Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja se pozdrowię nietypowo, bo kierownika CRX-a, którego bodaj w sobotę miałem okazję wyprzedzić. A potem skubany mnie gonił! :shock:

Czemu (pozdrowić, nie czemu gonił)? Bo miał dup....... znaczy...... bardzo dużego świaniacza na klapie bagażnika!

 

Forumowicz? Czytelnik forum? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla widzianych dzisiaj w W-wie:

- niebieskiego STi MY -03-05 WE ##### okolo 8.20 na Wybrzeżu Helskim

- czarnego WRX WW ##### okolo 17.15 na Rakowieckiej

- Śmiecha, ktorego WRX-a zaparkowany byl na Al.Szucha koło 17.30

- kierownikow srebrnego WRXa i srebrnego EVO, ktorzy zrobili sobie spotkanie zaraz przy wylocie z tunelu na Lazienkowskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam załogi trzech imprez widzianych dzisiaj na orlenie przed zakopanem, a następnie na Kościuszki w Zakop. Ładny widok :mrgreen:

 

hehe, córka dziś wróciła do domu ze szkoły i od drzwi wołała : mamooo, czy ty wiesz co ja dziś pod Granitem widziałam? No to już wiem, co :grin:. Bardzo ładny widok :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam 3 niebieskie STI spotkane dziś po drodze i tak:

1. spotkany przy rondzie z Legionowa na Zegrze

2. spotkany kilka minut później przy McDonaldzie w Leginowie podążający w kierunku na Zegrze

3. w Jabłonnej przy OBI w kierunku na Warszawę

 

Wszystkie jednakowo obmrugane i obmachane. Wszystkie jednakowo "zlały" białego Vauxhalla z boxem na dachu :cry:

 

 

Post numer 100 i taki przykry... :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej Imprezy oklejonej - Xbike :mrgreen: widzianej dzisiaj na Wisłostradzie w kierunku Centrum ok. 10.30

 

kto to mogl byc - hmm?? :mrgreen: - odpozdrawiam

 

..ależ ta moja fura brudnaaa..he

jezeli ta Twoja fura ciągała ostatnio jakies S3 na lince - to pzdr rowniez ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozrdo dla czarnego Forestera XT 03-05 który ładnie objeżdżał wszystkich na ul. Wróblewskiego w Łodzi ok godziny 11.

I antypozdrowienia dla widzianej chwilę później niebieskiej Imprezy new age, na tablicach W... cośtam która została mocno skrzywdzona przez właścicilela :evil: prawie jak Sewerynowa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarnego Forestera, którego minąłem o 14 na Dąbrowskiego w Tychach. Nie zdążyłem zareagować, ale dostrzegłem w lusterku awaryjne :D

 

Pozdrawiam również. Też jakiś ospały byłem.

 

Pozdrawiam też kierowce czarnego STI, które się dzisiaj serwisowało w Mikołowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...