Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kierowników/kierowniczek następujących pojazdów:

- srebrny WRX Bugeye zaparkowany ~10:15 przy Nowowiejskiej

- Forester zaparkowany ~12:30 przy Grójeckiej przy pawilonach na pomiędzy Dickensa a Korotyńskiego

- złota Tribeca w tym samym miejscu co ów Forester

- srebrne STI bugeye przy pl. Konstytucji ~14:20 (nie zauważyłem aby kierownik odmachał :/ )

- czarny Forester z którym wlokłem się w korku na Wisłostradzie w kierunku północnym na wysokości tunelu około 17:10 (machałem parę razy... rezultat jak zwykle, albo nie zauważyłem odmiany przez ciemne szyby Forka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi

Mam pamięć słonia. Wolna, ale skuteczna, czasem zatrybi :mrgreen:

Poznałem Cie po danych osobowych, wiek sie zgadzał, facjata też. Tylko z figurą widzę, że u Ciebie tak jak u mnie :razz:

 

Gdzieś jakieś zdjęcia z tamtego wyjazdu mam. Tylko nie pamiętam gdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANTYpozdrowienia dla siebie - nie wiem co mi dzisiaj strzeliło do głowy, żeby wyjeżdżać pod tego dostawczaka :evil: ... na szczęście zakręt był szeroki, krawężnik trochę dalej niż normalnie, a nerwy dostatecznie na miejscu, żeby odjąć gaz w porę ...

 

Głupota :oops: żeby nie powiedzieć debilizm :???:

Uważajcie na drogach :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika blue wrxa obmachanego wczoraj w korku na rondzie kasprzaka-towarowa oraz kierownika srebrnego sti na blachach CL........ obmachanego w okolicach powązkowskiej i gen. maczka (kurcze to pierwszy raz kiedy usilowalem sie trzymac z tylu za samochodem i brakowalo mocy :)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmarski, panie Kolego ... popełniłem szkolny błąd na styku decyzja - działanie - z takich rzeczy się biorą wypadki, dokładnie. Mam duży respekt do auta, cenię swoje życie, płacę za złe decyzje, przejąłem się tą sytuacją.

 

Nie uważam się za wariata w Subaru - bo wariat nie zwróciłby uwagi na taki błąd i na pewno nie chciałoby mu się wyciągnąć jakiś wniosków.

Niestety, PZU "uśrednia" swoje szacunki pod wariatów ... i w sumie słusznie, bo to społeczeństwo jako całość inteligencją raczej nie grzeszy :(

 

Sorry za OT, wymuszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...