Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla niebieskiego kierownika niebieskiego, mocno uświnionego (wyglądał jakby się próbował wydostać z wykopu na Braniborskiej :) ) WRX kombi, którego widziałem przemykającego koło południa ul. Robotniczą od centrum.

 

Pozdrowienia dla załogi srebrnego Legacy DJE ****, podążającego tak jak i ja DK 8 dziś, w stronę Warszawy. Nie widziałem nigdzie świniaka, więc się nie wydurniałem kiwkami... później ludziska dziwnie na mnie patrzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, gadacie: wymiana końcówki, centera i cat-pipe'a daje bardzo soczysty i radosny dźwięk. Wiesław nie mógł uwierzyć, że to ja podjeżdżam, gdy któregoś wieczora zawitałem u niego 8).

 

Poza tym niedawno pożyczyłem wóz swojej drugiej połowie - gdy odjeżdżała po po raz pierwszy usłyszałem własny wydech z zewnątrz i... zakochałem się na nowo. W swoim wozie oczywiście, nie w swojej drugiej połowie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieliśmy zaparkowany samochód po drugiej stronie ulicy, srebrna oświniaczona Omega Ninji. Gdybym wiedział, że to ty, to bym pomachał, bo zawracaliście przy nas. :wink:

No widzisz... to wynika z tego że my tak mijaliśmy się najpierw na cytadeli a potem po Karowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, też tak często mam ... po piweczku myk myk z autka przed garażem i hasło: "Gosia, dawaj :)" Prodrive jest bardzo OK - gdybym znalazł kogoś (wiem, nie ten wątek :grin: ) kto by go zechciał przygarnąć go z uczuciem i zapłacił za niego odpowiednie piniądze :mrgreen: (i jeszcze go sobie pewnie sam odkręcił , heh :mrgreen: ), myślę, że jestem gotów na coś głośniejszego :arrow: DEVIL :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue76, to co, wymieniamy? :mrgreen: O matko, niech moja Żonka to przeczyta :twisted: ał, będzie bolało :!:

Pytanie - na co :?: DEVIL :?: .... myślisz, że zauważy różnicę, jeśli - załóżmy - jej nie powiem :?: :lol: :cool:

 

Jeżeli ktoś przygarnie mojego Supersprinta to wymienię na APS-a. Co do Devila, to słysząc imprezę Carfita, obawiam się że Twoja żona się kapnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael napisał/a:

Nowy i stary Devil to ponoć dwa swiaty

 

a dokladniej Kuba? jakis czas temu sluchalem devila na herrkamowym GT-ku i na kolana mnie nie powalil

 

ja mam Devila, skoro go nie zapamietales tzn ze jest slaby :razz:

 

ale jest moj, najwspanialszy, super, wydmuch :twisted: a co, ide se odpalic na parking :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...