Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

dziekuje niedlugo bede oswiniaczony, latwiej bedzie poznac.

po prostu jestesmy duzym miastem i mamy drozne arterie komunikacyjne - lecisz przez miasto i nawet nie zdazysz sie porozgladac. Wiesz, zielona fala, perfekcyjne zsynchronizowanie swiatel, swietna nawierzchnia, mili, uczynni kierowcy, ostrozni piesi... A nade wszystko pomocni policjanci, surowi, ale sprawiedliwi i wyrozumiali. Do tego dodaj 3 pierscienie obwodnic, setki kilometrow autostrad i kilka torow wyscigowych, dostepnych uzytkownikom. Jak w tym raju komunikacyjnym zwracac jeszcze uwage na marke wspoluzytkownikow drog, tym bardziej, ze jednak w wielkopolsce 98% samochodow to jednak klasa wyzsza i najwyzsza...

 

tak to jest w Warszawie , no moze bez tych torow wyscigowych

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego GT kombi WGR i białego STi WZ spotkanych legutko po 9-tej wczoraj rano w Piastowie oraz dla czarnego WRX bug eye miniętego również wczoraj z rana (9:40) na Baletowej w W-wie.

 

pozdrawiam i dzięki za odkiwanie grabiami

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, byłem 100 m obok w Indeksie.

 

...a nas zabawiała pewna popularna, acz kontrowersyjna pani (D..a) i Monsieur Olivier Żaniaque (nie chciałem! ale musiałem! :mrgreen: ), 100m dalej - kiedyś "u mesalek" ;) krak przed 16/18.

Co oni palą?...

 

Ale - miejsce polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam

 

srebrnego GT kombiwara na blachach WE i podkladkach KAS (plus srebrna atrapa z rozowym znaczkiem) przed ktorym sobie jechalem jagiellonska i potem wybrzezem

 

oraz dla odmiany dla srebrnego GT kombi na blachach WE z choinka na lewym slupku i podkladkami od duda-auto zapotkanego rano na wilanowskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozzdro dla całej masy Subaraków w Galerii Krakowskiej (ok. 12:00) - 2 x Legacy kombi (w tym jeden biały :shock: ) ... 1 x Legacy sedan ... 2 x srebrny Forester i 1 x STI SB***** ...

 

i jeszcze kiwka dla Michała Bajorka mijanego około 13:00 :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...