Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

to ja byłem, troszkę zaspany :wink: . nie przyuważyłem Ciebie, następnym razem się poprawie :smile:

jak sie do Ciebie przepchałem to już zjeżdżałeś na GalMokowy parking z uwagą obserwując prawe lustro :wink: .

zdroowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla wszystkich kierowników subaru których miałem okazje, mijać bądź parkować obok, pod wszelakimi stokami i knajpami w Wiśle (w przedsylwestrowy weekend i aż do wtorku) :wink:

Ja plątałem się tam zieloną bravą więc trudno żeby ktoś skojarzył z forum (jeszcze nie oświniaczona) ale tu i ówdzie, mogłem być zauważony w niebieściutkim forumowym, oświniaczonym polarku, więc jak ktoś dostrzegł to pozdro :!: :!: :!:

 

PS. W ogóle to zauważyłem zależność: im dalej w góry, tym... więcej subaru :mrgreen: jeszcze bardziej lubię góry :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wlascicieli przyuwazonych dwoch zielonych forkow MY'99 dzis pod wieczor:

- N/A zaparkowanego na Kazimierza Wielkiego przy Krupniczej

- S-turbo zaparkowanego nieopodal zaraz na poczatku sw. Antoniego

 

Do wlasciciela drugiego mam pytanie - co tam w nim siedzi w miejscu skrytki nad srodkowym kokpitem za wyswietlacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk napisał/a:

Tommi from Kattowitz napisał/a:

Odpozdrawiam, widziałem i próbowałem odmachać, ale mając pizze w jednej rece i sos do pizzy w drugiej bywa to trudne ;):)

 

Z jedzeniem do Subaru :twisted:

:razz:

 

Profanacja :evil:

 

Ty bułek i masła samochodem nie wozisz ??

Nie jem w samochodzie z wiadomych przyczyn, ale jak najbardziej używam go do przewożenia owego. Osąd nieco na wyrost... :mad: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty bułek i masła samochodem nie wozisz ??

Nie jem w samochodzie z wiadomych przyczyn, ale jak najbardziej używam go do przewożenia owego. Osąd nieco na wyrost... :mad: :roll:

Ale napisałeś że w jednej ręce miałeś pizze a w 2 sos, więc można było wnioskować że byłeś w trakcie spożywania :razz:

Chodzę pieszo po bułki i masło, albo wysyłam kogoś :twisted:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale napisałeś że w jednej ręce miałeś pizze a w 2 sos, więc można było wnioskować że byłeś w trakcie spożywania :razz:

 

W porządku, masz rację, ale to chyba nie powód aby wydawać pochopnie dość ostre osądy :);)

 

Chodzę pieszo po bułki i masło, albo wysyłam kogoś :twisted:

 

Zabrzmi dziwnie, ale ja do piekarni mam dość daleko i często jadę samochodem (otwarta jest 24H - zawsze świeże mają wszystko) bo "we wiosce" sprzedają niestety pieczywo, które mi nie podchodzi. Strasznie twarde bułki a chleb często przypalony :twisted:

 

Chyba lekko OFF-Topic sie zrobił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmi dziwnie, ale ja do piekarni mam dość daleko i często jadę samochodem (otwarta jest 24H - zawsze świeże mają wszystko) bo "we wiosce" sprzedają niestety pieczywo, które mi nie podchodzi. Strasznie twarde bułki a chleb często przypalony :twisted:

 

Chyba lekko OFF-Topic sie zrobił :mrgreen:

No ja też tylko taki jak jeszcze jest ciepły, inny nie podchodzi.

 

Jak to OT.

Pozdrawiam panie z mojej piekarni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...